Зажуженная Жужжа• 06 января 2023

Зробила міжвійку, жалію, капец...

Добрий вечір, дівчатка!
Зі святом всіх.
Мені 38, гарне чисте лице, брюнетка з карими очима. Пішла робити міжвійку, мастер каже, що трошки виведе хвостик, бо очі сумні будуть. Ок. Пройшло 7 днів вони сіріють чи синіють, хоч робила майчер не чорним. Блін, я так жалію... Плачу постійно. Брови в неї робила 2 роки тому, все добре, коричневі, сходять рівномірно, природньо.
Що мені робити, я завжди любила макіях легкий, чистий, а тут щось на мене найшло і зробила.
Чи є надія, що за тиждень-два ця сірість-синість уйде?
Дякую.
автор Зажуженная Жужжа • 06 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Ну це прям кинулось в очі……
Автор переймається якоюсь цяточкою а треба пикою займатись
Ну Да ладно, хай так ходить
Ану покажіть свою мордаху) я фото без фільтрів і світла майже зробила

БлинчикБезСметанки• 06 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я ж кажу, я сама в шоці. Нічого не колю, на ЗОЖ, а тут як повело мене..
Автор, у вас все хорошо! Прочитала и хотела написать, что у меня такая же проблема, но у вас вообще отлично, еле заметно. У меня очень видно и тоже так, брови отлично, а стрелка синяя. Не сходит, делала коррекцию еще хуже стало.
автор Зажуженная Жужжа • 06 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я не хочу корекцію, боюся, аби якось само зійшло з часом. Від чого це залежить, блін..брови ж супер, а очі на тобі...
На_оба_рот• 06 января 2023
Ответ дляПолтавська галушка
А долго держали перел началом процедуры? Зачем вы терпели? Больно быть не должно
Давно было,не помню. Мазала несколько раз и держала.
С бровями все ок было,а вот тут такая зона,видимо у меня
Смайлик• 06 января 2023
А в когось є фото до та після?) Невже є різниця? Просто завжди думала, що стрілки тільки помітно. За міжвійку навіть не задумувалась ніколи. А це думаю, може й мені треба?)
Советчица Года• 06 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Расскажите зачем вы это делаете, если со временем уголки века опускаются вместе с этими стрелочками?
Ну неужели сложно самой потратить 1 минуту на 2 глаза, чтобы подвести глаза?
у вас, наверное, со зрением все ок )))
Для меня подвести глаза - из области фантастики
маминаБубочка• 06 января 2023
Ответ дляСоветчица Года
у вас, наверное, со зрением все ок )))
Ношу линзы с 15 лет
Советчица Года• 06 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Ношу линзы с 15 лет
а я очки (дальнозоркость + астигматизм), в них фиг что нарисуешь ))
Укуси меня• 06 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так, легка стрілочка мабуть. Я хотіла як у вас, робили єскіз, око сумне виглядає.
Все у вас гарно не придумуйте собі печалі

маминаБубочка• 06 января 2023
Ответ дляСоветчица Года
Астигматизм и близорукость, а линзы вам не подходят?
рукиЖимолости• 06 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Вам би контур лица підтягнути… а не ерундой займатись
А на каком фото Вы контур разглядели?
Советчица Года• 06 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
наверное, какие-то подходят, просто смысла нет в них
Сложности только со стрелками
Sandr1n• 06 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Вот моя. Не видно ее
3 года прошло
А где делали? Контакт можно?
рукиЖимолости• 06 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Не выдумывайте
Все у Вас нормально
И поверьте, никто даже особо не заметит.
Вот на счёт цвета. Если не уйдет,то сходите на консультацию и сделайте черным. А так всё у Вас ок. Только не межресничка,а стрелочка
Но это лучше,наверное
Мне не нравится,что у меня. Такая боль,а эффекта ноль )
Если бы могли сравнит со вторым, без межреснички, увидели бы разницу. Выразительнее взгляд.
На_оба_рот• 06 января 2023
Ответ дляSandr1n
А где делали? Контакт можно?
Киев
Подходит?
Заела_пластинка• 06 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Якось так, світло погане
Вам так класно зробили, здайте майстра свого, теж собі хочу
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 января 2023
лице.
РойЛеля• 06 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
А чим підводити очі. Порекомендуйте, пліз
ЧукИГеки• 06 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Як?

ЧукИГеки• 06 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Да,она тонкая, нормально сделали. Идите на коррекцию черной сделает
маминаБубочка• 06 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Олівцем з тоненьким грифілем, а потім тіні по олівцю розтушувати. Добре виходить, якщо ці тіні мають графітовий колір як простий олівець по пігменту. Виходить димчатий еффект і за рахунок сатіново- атласної текстури гарно розтушовується. Такі тіні в Кларансі були однушкі.
автор Зажуженная Жужжа • 06 января 2023
Ответ дляЧукИГеки
В мене вії світло коричневі, як не красити, то чорне буде не гарно, я цього і боялася( а якщо не йти на корекцвю, синьоваті будуть?
ЧукИГеки• 06 января 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
С мастером поговорите, но сделано у вас аккуратно, форма и толщина вам точно идут. Цвет не понятно,на фото плохо видно
автор Зажуженная Жужжа • 06 января 2023
Ответ дляЧукИГеки
Був темно-коричневий 3 перші дні, а зараз графітовий(темно-сірий)