Яжемать Мне можно• 06 января 2023

Порекомендуйте будь ласка адвоката по позбавленню батьківських прав!

Добрий вечір! Прошу допомоги у такій ситуації: маю особливу дитину, виховую одна. Колишній не допомагає. Знаходиться десь на території рф, з дитиною не бачиться. Але, права хоче мати! З 2014 року мріє про новоросію і підтримує агресію рф. Дитина особлива тож не маю змоги лікувати без дозволу батька, а ті дозволи він не дає. Коли я почала ходити по соцслужбах збирати документи були успіхи і подала заяву до суду. Колишній швиденько знайшовся і звинуватив мене, що це я його покинула, дитину не давала, і про діагнози не знав. Вся справа застопорилася. Тепер маю заново все робити. Допоможіть знайти порядних спеціалістів і звільнити дитину від цього ... Є шанси реабілітувати дитину і адаптувати роки ще маленька.
автор Яжемать Мне можно • 06 января 2023
Ответ дляЖелезный коготь
Автор, яадвокат з сімейних справ, але я не в Києві. І я вам не раджу казати, що він в рашці. Суд тоді застопориться, договору про правову допомогу з ними немає. Раджу просто казати, що не знаю, де він і що. Просто самоусунувся і не бере участі ніякої. Тим більше, що в Україну батько дитини зараз навряд чи приїде, бо його потім не випустять.
Він таке трусло що і не приїде, бо я підозрюю що можливо його тут шукають... Тому і не знає ніхто місце його перебування...
Я не здивуюсь якщо він вже громадянин рфії... Але мені байдуже мені будувати майбутнє цієї дитини і скільки буде сил буду це робити...
Дякую за пораду.
Якщо можна з Вами консультуватися напишіть мені на пошту будь ласка
lunjova-as@ukr.net

Котя_люлю• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Не повірите , звернулася і опікунську раду (комісія у справах малолітніх дітей) і його швиденько знайшли, він приїхав звинуватив мене що я ніколи нічого не надсилала йому і сказав що всі дозволи надасть....
От тому я і сказала,що поштою з доказами відправлення. Вам треба доводити,що ви намагалися.Але проблема з адресою(
Ответ дляКотя_люлю
Їх можна отримати?
Адвокатський запит, коштує грошей.
Железный коготь• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Була у мене адвокат. Я їй сплатила 16500 грн за все, бо працює тільки по передплаті. Вона склала позов до суду, після того як він приїхав один раз, написав в опікунську раду пояснення всю брехню свою і ’домовився’ з моєю адвокатесою. Вона перестала відповідати на мої дзвінки і повідомлення
Потрібно було написати на неї скаргу за порушення адвокатської етики. Співчуваю. А що з тією справою? Рішення ж якесь є?
Котя_люлю• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Жах(
Железный коготь• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дякую за пораду.
lunjova-as@ukr.net
Завтра напишу
Ответ дляЖелезный коготь
Після того як вона злилася то падло почав регулярно писати як він турбується за сина, питати, вітати зі всіма святами і т п ....
Я пішла у адвокатську контору заплатила за позов 6000 грн на аліменти і мама подала все, всі довідки збирала приходила на засідання, стежила за цим ретельно і отримала рішення суду про аліменти.

Котя_люлю• 06 января 2023
Ответ дляЖелезный коготь
Докази ж потрібні
Отримала рішення суду і тепер не знаю його куди нести, але попередньо у виконавчу службу свого району саме в Києві.
Далі, мені знову зробили позов на позбавлення прав і тепер ступор, куди його подавати. Чи у районний суд Києва за місцем проживання дитини чи у суд який Луганській області що переїхав у Дніпропетровську область...
Ответ дляЖелезный коготь
Рішення немає. Вона написала заяву залишити справу без розгляду. І пропала
Скаргу буду писати але це теж коштує грошей.... Я не працюю с жовтня 22 року оформлення як мати що виховує дитину з інвалідністю і отримую 500 грн за догляд такої дитини...
Ответ дляКотя_люлю
Докази ж потрібні
Так, все моє життя тепер збирання доказів...
Ответ дляЖелезный коготь
Завтра напишу
Дякую Вам буду чекати 🙏
Котя_люлю• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Розумію,бо сама така(( вже 6 років судів
Ответ дляКотя_люлю
Тримайтеся!
Nata333333• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
несите решение суда в свою исполнительную службу. далее они передадут по идее по его прописке (алиментов это вам никаких не даст, но хотя бы будут следы взыскания)

Иск о лишении прав подается по месту регистрации ответчика, в Вашем случае прописка его, иных вариантов нет
но Вам нужно же обосновать все и как то доказать , для лишения прав
Nata333333• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дівчата є таке положення по психіатрії що без письмового дозволу батька/його присутності тут і зараз/свідоцтва про смерть батька/рішення суду про позбавлення батьківських прав/довідки про визнання батька що пропав безвісті лікар не проводить огляд /консультацію дитини
а что это за положение?
у меня особенный ребенок и психиатр ( а мы были у двух на приеме) ни разу не спросили разрешение от отца
Может, конечно, речь идет не просто о приеме в больнице
Ответ дляNata333333
а что это за положение?
Дайте адрес эл.почты я пришлю Вам
Ответ дляNata333333

Благодарю Вас! Понесу в исполнительную службу в Киеве. Я понимаю что его нет и стягивать не с кого если сам не будет платить. Но мне это уже не важно. В приоритете независимость ребенка

Котя_люлю• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Тримайтеся!
І Ви теж
Без комплексов• 06 января 2023
Ответ дляNata333333
а что это за положение?
Дивно.
Ми недавно підтверджували (офіційно встановлювали) діагноз малій, то необхідні заяви (на лікування в закладі і психіатричне обстеження) були обов´язково за підписом обох батьків.
Меряю от 0• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вивозили, але тільки у час воєнного стану
А зараз який?
Ответ дляМеряю от 0
А зараз який?
Зараз то я виїду, мене звали у Німеччину, АЛЕ! Я сподіваюся що війна якнайскорше закінчиться і як я повернуся додому??? - це по-перше
Меряю от 0• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вижу могли це самі зробити - безкоштовно!!! За що 6000 тис, геть дурні баби
Меряю от 0• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
В плані ? Як і всі… ви якась дура, чесно
По- друге: за час війни я і отримала рішення суду по аліментах. Якби я поїхала то все ю застопорилася знову.
Можливо подумаєте що я безстрашна, можливо. Вся моя вагітність була під арт обстрілами рфії, я сиділа в бомбосховищі думала народжувати буду але пощастило народила у родблоці.
Більше того страшно було тим хто вперше бачив війну. Я це проходила і знала ту критичну точку часу коли б взяла зібрані речі і виїхала б звичайно з сином.
Просто виїхати за кордон, а далі??? З такими дітьми там не займаються...
Ответ дляМеряю от 0
Послухай, вумна, ти мені сплатиш дорогу додому???! Ото і не пиши будь ласка якщо нічим не допоможеш
Меряю от 0• 06 января 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Про виплати ви не чули мабуть? Але судячи що ви якимось адвокатам повикидали суми значно більші ніж білет, хоча то все самі могли зробити, почитавши трошки в Інтернеті . Я не просто так пишу, бо все сама робила і пройшла через це…..