може на кумарах. або знову зброю наші чекають і відступили. господи яке там пекло. де та ..ь зброя
Ответ дляTeonaa
Стоп.
А хіба Соледар це капец капец стратегічне місто? Чого прям тема окрема, наче тфу тфу взяли мелітополь (ну, у разі якби досі був наш). Чи Бахмут не приведи бог…
Ну взяли і взяли. Завтра за щіку , вибачаюсь, візьмуть і відползуть…прям велика пабєда у них..чмошніки
Ну взагалі -то люди за це вмирають. Прямо зара, в прямому ефірі.
Так можна добалакатись, що кожне окреме місто не таке й важливе
Ответ дляTeonaa
Стоп.
Вони хочуть оточити з двох сторін соледар кліщівка(
Wendy Rhoades• 06 января 2023
Ответ дляTeonaa
Стоп.
этот город имеет огромное значение для обороны Бахмута.
Надеюсь, отобьют назад.
Ответ дляTeonaa
Стоп.
Он пишет что наши окажутся в окружении. И посыплется линия обороны Северск-Соледар-Бахмут 😭
Ответ дляманька аблигация
пишуть,що їде підтримка нашим .не буду писать що.але це не можна було раніше її дати ,що хлопці просять .таке важке направлення ,бої які.і цей метадонщик уже карту по всьому інету таскає.єйфорія.
Автор, там в другом проблема, даже не в вооружении. Оно не при чем
Ответ дляTeonaa
Стоп.
То лінія оборони . Я не надо прям стратег , та військові кажуть що через Соледар і Бахмут під загрозою .
Наталья-249d• 06 января 2023
Ответ дляКузякин
Глянула карту и меня накрыло. Вонючие кацапы на Донбассе продвигаются и подвигаются ((
Удалено администрацией...
Ответ дляКузякин
Вони там продвигаються титанічними жертвами, такими темпами їм м´яса вистачить тільки на донецьку область. А далі уже контрнаступ ЗСУ весною з використанням західної бронетехніки
Наталья-249d• 06 января 2023
Ответ дляTeonaa
Пздц. 40 країн-помічників. Я в ахєрє
Удалено администрацией...
Наталья-249d• 06 января 2023
Ответ дляКарина_я
А какие у нас варианты? Или победа или капитуляция. Больше вариантов нет.
Удалено администрацией...