манька аблигация• 06 января 2023

метадонщик-торчок юрка подоляка вищить, що "Соледар наш"

може на кумарах. або знову зброю наші чекають і відступили. господи яке там пекло. де та ..ь зброя
Незабудка82• 06 января 2023
Ответ дляДаксо
Вони там продвигаються титанічними жертвами, такими темпами їм м´яса вистачить тільки на донецьку область. А далі уже контрнаступ ЗСУ весною з використанням західної бронетехніки
А мы?

mirka-milka• 06 января 2023
Ответ дляlilu1990
Интересно что гиркин стрелков наоборот пишет про мнарядный голод у русаков)))
Я не буду спорить ,у меня друг вышел на связь ,он в Бахмуте ,говорит ,что фигачат по ним ежеминутно
lilu1990• 06 января 2023
Ответ дляmirka-milka
В бахмуте да. Но в целом ситуация выровнялась.
Даксо• 06 января 2023
Ответ дляmirka-milka
При всем уважении к другу, он не может видеть полную картину. Независимые западные аналитики уже во всю заявляют про эту проблему в российской армии.
lilu1990• 06 января 2023
В целом, все как и всегда зависит от всу, но и они не железные.

Ну и от американского избирателя много чего зависит.
Незабудка82• 06 января 2023
Snow bunny• 06 января 2023
Ответ дляДаксо
Я ніколи не була в Соледарі, на відео бачу якусь розбиту промислову зону, хз де це. Кацапи не найкраще джерело інфи. Якщо хтось може ідентифікувати місце, то так, але саме це відео не є підтвердженням нічого. Вони і в Бахмут так же недавно ’заходили’.
Багато відео є і у Лачена і на інших каналах від наших. Там тупо руїни. Реально ситуація дуже складна не на нашу користь

Даксо• 06 января 2023
Ответ дляSnow bunny
Війна на нашій території і коли гинуть українці в принципі не на нашу користь. Але це не відміняє того, що кожен свідомий громадянин повинен робити все від нього залежне для того, щоб зупинити цю орду. Зараз у нас справді хороший історичний час, щоб дозволити нашим дітям і внукам не думати про цю проблему на довгі роки.
Wendy Rhoades• 06 января 2023
Ответ дляДаксо
Та Пуйло уже к Ким Чен Ыну подлизывается, чтобы Северная Корея им снаряды дала. Докатилась вторая армия мира:)
Не Киев за 3 дня, а Бахмут за 400 дней
вторая армия мира с конца))
kryasanchik• 06 января 2023
Я напишу що знаю,в мене куми з Солідару, я неодноразово була там і в шахтах також. Вчора виводили якусь частину ЗСУ,але в місті військові залишалися. На відео шахта,але не знаю яка сама копальня. Шахта на початку міста,а куми жили біля школи
nezhinka• 06 января 2023
Треба менше розводити паніку в публічному інфопросторі і радувати різних матрьошок. Як взяли, так і віддадуть, по Бахмуту ситуація міняється кожні кілька днів, ми повинні бути надійним тилом і не розмазувати соплі по монітору.
Wendy Rhoades• 06 января 2023
Ответ дляSnow bunny
как бы это страшно не звучало, но руины - это естественная линия обороны.
Когда эти гады взрывают дом, он превращается в руину, бетонный насыпь, через который уже не могут проехать танки и другая техника. Это не пирамидки, как в Крыму.

Другое дело, что они разрушают город и делают его уже непригодным для жизни и после войны.
Надеюсь, они за это заплатят.
nezhinka• 06 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
О, боти за мир, так?
Сьогодні вже було перемир´я, дякуємо красно!
автор манька аблигация • 06 января 2023
Ответ дляkryasanchik
якщо і відійшли наші-то для збереження життя.почекають зброї ,техніки.це питанання негайно потрібно вирішувати.русня всю армію туди закинула свою.а що там по карті на зараз показує?
автор манька аблигация • 06 января 2023
Ответ дляnezhinka
та ті матрьошки раніше нас знають.їхні лапті там
Snow bunny• 06 января 2023
Ответ дляДаксо
Не дивлячись на те, що я в принципі розділяю вашу позицію, вся ця ваша промова мені ні до чого. Мова йде про конкретну ситуацію в Соледарі, де на жаль, все йде до того, що ЗСУ залишать місто, відео по каналах дуже багато і не від русні.
nezhinka• 06 января 2023
Ответ дляманька аблигация
Не в тому ж справа, хай не насолоджуються нашим відчаєм і панікою. Знають і знають, а ми повинні бути як скеля.
Даксо• 06 января 2023
Ответ дляSnow bunny
Ситуація в Соледарі, Бахмуті, на Авдієвському напрямку складна, це думаю усім ясно. Але що конкретно ви хочете тут нового озвучити?
Даксо• 06 января 2023
Ответ дляnezhinka
Тут навіть не в матрьошках справа, а наприклад уявімо ситуацію: заходить на совєтчицю звичайна домогосподарка, читає тут ’захватілі Салєдар, Украінє канєц’. Як це вплине на її моральний стан і на те, наскільки вона може бути корисна державі? Зрозуміло, що негативно. А якщо вона буде ще при цьому це ниття проектувати на своїх знайомих і рідних, то це уже приміром х10 втрата морального духу. Але що цей плач змінить по факту для фронту в короткостроковій перспективі - нічого, але в довгостроковій може вплинути дуже негативно

Snow bunny• 06 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades

Надеюсь, они за это заплатят.
Ви трохи не зрозуміли. Не руїни самі по собі страшні, а те що артилерія знищує все під 0, хлопці не можуть там триматись.
Даксо• 06 января 2023
До речі, прочитайте що нам америкоси пообіцяли. Це вам уже не 5-10 пікапів на місяць
https://www.pravda.com.ua/news/2023/01/6/7383853/
lilu1990• 06 января 2023
Ответ дляманька аблигация
Дело не в оружии и технике. Совершенно
JulliK_• 06 января 2023
Ответ дляLen_to4ka
То лінія оборони . Я не надо прям стратег , та військові кажуть що через Соледар і Бахмут під загрозою .
Де кажуть? Можна посилання?
lilu1990• 06 января 2023
Ответ дляДаксо
Та пох на моральное состояние какой нибудь домохозяйки. Лучше бы работали над моральным состоянием всушников
Даксо• 06 января 2023
Ответ дляlilu1990
Так работейте, хто вам не дає :)
Argesha• 06 января 2023
Ответ для-Инга-
скорее от одного и того-же выстрела Хаймерса погибнет просто больше тел в разы....
Ну то й я ж про те. Загинуть просто більше - то й яка різниця, що їх більше потушково, якщо в них нема хаймарсу?
lilu1990• 06 января 2023
Ответ дляДаксо
Так работейте, хто вам не дає :)
Не в том смысле)))
JulliK_• 06 января 2023
Ответ дляДаксо
Только на Донецкую область? Вы понимаете, что там ещё много городов???
Даксо• 06 января 2023
Ответ дляlilu1990
Не в том смысле)))
Хах, та я не той сенс мала на увазі, уже потім зрозуміла, що можна сприйняти двояко.
nezhinka• 06 января 2023
Ответ дляДаксо