Дикая Роза• 06 января 2023
Суперечка з чоловіком
Наразі немає з ким поділитись. Поділюся з вами.
Декілька днів тому чоловік підняв руку на дитину. Вийшла неприємна ситуація і він потаскав та вдарив доньку. Її вини в тій ситуації я вважаю що немає. Та хоча б і була це не привід підіймати руку. Через це в нас з ним вийшов скандал. Ми були в батьків. Я сказала, що з ним розлучуся через це. На наступний день ми поїхали додому (ввечері вже було пізно). Я попросила його відвезти нас додому, а потім може вертатися.
Він привіз та вже не поїхав до батьків. Попросив вибачення. Я наче б йому і вибачила, але ці декілька днів він робить з себе жертву. Коли приходила до нього полежати, то починав єхидничать. Колко про мене доньці говорив, піддівав. Сьогодні Різдво. Я приготувалася. Знову робить вигляд, що ображений. Виводить на суперечки. Що, мовляв, я стаю лише на бік доньки, а він сам. Хоча це не так. У нього дуже складний характер, людина принципова. Думає, що лише його правильне рішення. Я по своїй натурі по характеру дуже м´яка. Це знає і він і донька.
До цієї ситуації з підняттям рук за декілька днів була інша. Ми випадково розбудили його з донькою, дивлячись відео про космос про чорні діри. Він взбісився і забрав дитячий телефон (хоча дивились на моєму). Донька підліток, почала просити віддати телефон, плакала. Але він сказав раз так, то і не віддам його. Плакала просила. Він збісився і також потаскав її. Ми його простили. Мене попросила донька. Наближався Новий рік і я не хотіла псувати свято...
Десь з середини листопада чи з початку грудня він почав проявляти свою агресію. Наче пелена застилає очі і наче бєлочка хватає. Нічого в ті моменти неможна зробити.
Чи якась психічна хвороба.
Зараз мені просто противно на нього. Повечеряли в тишині. Випили соку в бокалах за Різдво.
Цілими вихідними він лише лежить в телефоні, а зараз як спілкується то тільки колкими фразами та єхидством.
Прошу поради. Не знаю навіть як в душі його простити. Мене батьки ніколи не били. Для мене це дико і приймати я це не збираюся.
Я ще й працюю на нього. В останній місяць він і на роботі може кричати на мене, доводити до сліз.
З понеділка буду шукати роботу. Та дико, що мені відповідати - чому хочете змінити роботу? Бо чоловік псих, я ж не скажу такого.
Поділитись немає з ким. Для всіх ми гарна сім´я. Виносити бруд з сім´ї напоказ не хочу. Тому під анонімом. Чоловік і я люди неп´ющі взагалі. Бо наче ситуація в треш алкоголіків розборки.
Мені дуже погано. В душі все перевертається. Він зараз робить вид наче я винувата у всьому.
Батьки його били в дитинстві, тому їх реакція сварка "з дурної голови"(тобто моєї дурної голови). Я не можу себе пересилити і робити вид наче все добре і веселитись, він почне нудні розмови що типу ти неправа, чому стала на сторону дитини,я такий бідний нещасний, мене образили...
Що можете порадити?
Чи якась психічна хвороба.
Що можете порадити?
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляДикая Роза
Дед не били. Била мама. Дед кстати адекватный. Но не знаю какая его пчела укусила тогда.
Я же и пишу что странное изменение поведения. Вспышки агрессии как будто пелена на глазах. Такая агрессия тогда.
Последнее время у нас с деньгами туго. Но не такая же реакция, понимаете?
Может псих заболевание какое.
Сейчас крыша у кого угодно потечь может. Причем самым неожиданным образом.
Тяните его к психологу. Если конечно получится найти такового. Пишут, сейчас они зашиваются - у многих проблемы.
Ухахайкина• 06 января 2023
Авторе, а ви знаєте, що дочки котрих бив тато,чи знущався чи зневажав ,звинувачують і відчувають огиду саме до МАМИ?
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляДолькиКабана
Він і вас ’таскає’ чи тільки доньку?
’...Потім у доньки напухла губа, через те що вдарив її по обличчю і губа врізалася в зуби’
Він її не тільки таскав, але й вдарив по обличчю!!!!
ВДАРИВ.
А мама вчить прощати своїм прикладом.
ВДАРИВ.
А мама вчить прощати своїм прикладом.
Ms. Откровенность• 06 января 2023
Ответ дляДикая Роза
От де я в цьому йому потураю???
Кідстаф в своєму обличчі. Замість поради прийти і обвинуватити
Порада- тікати від нього
ДолькиКабана• 06 января 2023
Ответ дляharchushyn
ВДАРИВ.
А мама вчить прощати своїм прикладом.
ВДАРИВ.
А мама вчить прощати своїм прикладом.
Це автор так нейтрально називає ’потаскав’
Дикая Роза
• 06 января 2023
Ответ дляharchushyn
Коли?
Коли столи готуєте?
Коли полежати приходите?
ВСЕ ,що відбувається зараз з вашою дочкою -з вашої мовчазної згоди, з вашого бажання ’згладити’, з вашого бажання ’полежати’.
Чоловік поводиться як поводиться. Його не обговорюємо.
В от як поводиться мама,це треш.
Коли столи готуєте?
Коли полежати приходите?
В от як поводиться мама,це треш.
От я у Вас і питаю поради.
Як би ви в моїй ситуації зробили? Піти куди в мене немає куди.
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляДолькиКабана
Так вона просто не може,не хоче цю ситуацію побачити так як вона є насправді.
ДолькиКабана• 06 января 2023
Ответ дляДикая Роза
От я у Вас і питаю поради.
Я б зафіксувала побої. І попередила, що у випадку ’потаскати ’ буде порушено кримінальну справу.
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляДикая Роза
От я у Вас і питаю поради.
Зараз вам напорадять біжати від чоловіка. Ніби, десь там є інші, зі стальними нервами та з серцем, сповненим любові до ближнього. (Фиг там плавав, ога. Усі люди зроблені з м´яса.)
Тащіть цього до спеціалиста. Може, обійдетеся курсом заспокійливих та медітацією.
А от якщо Ви прикласте значні зусілля, а воно ничого не дасть - от тоді рвіть стосунки.
Марина-58d4• 06 января 2023
Ідіть від нього якомога швидше. Шукайте роботу / знімайте кімнату дешеву/ їдьте за кордон. Одне діло коли Вам таке подобається, але у Вас же дівчинка. Ваша ж донька сприймає це як нормальні, правильні відносини. Вона ж собі шукатиме такого ж самого чоловіка, який би її ’таскав’. Ви цього хочете ? І її майбутній чоловік так само ’таскатиме’ її дітей і вона нічого не робитиме, адже Ви зараз нічого не робите
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляДикая Роза
От я у Вас і питаю поради.
Мене чоловік пхнув так,що я вдарилася в кут стіни. Був синець.
Якби ви писали, то просто пхнув.
Але я не ’згладжувала’ як ви.
Визвала поліцію.
Зняла побої.
Був суд.
Живу й надалі з ним.
В
Поліція була в ах..ї,хотіла оформити як сімейне насилля.
Я ж сказала,що в мене сім´ї насилля немає,ані фізичного, ані матеріального,ані морального.
Мене чоловік вдарив як мужика на вулиці. Крапка.
Більше такого не повторювалося
15-ть рокіа
Якби ви писали, то просто пхнув.
Але я не ’згладжувала’ як ви.
Визвала поліцію.
Зняла побої.
Був суд.
Живу й надалі з ним.
В
Більше такого не повторювалося
15-ть рокіа
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Він має шкодувати про те,що зробив.
Своєю поведінкою.
А поведінка свідчить про інше.
Своєю поведінкою.
А поведінка свідчить про інше.
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляДолькиКабана
Давайте зафіксуємо це у памяти підлітка ще й слідчими діями! Чудова порада! Потім, буде про що поговорити с психологом, коли подорослішає.
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляharchushyn
Він має шкодувати про те,що зробив.
Своєю поведінкою.
А поведінка свідчить про інше.
Своєю поведінкою.
А поведінка свідчить про інше.
Так, є шлях маніпулювання почуттям вини. Але це лише поглибшить проблему. Або зламаєтся, або вибухне так, що друзок не зберете.
А надо виправляти проблему у корені - розбиратися, чому застосував насильство та як цьому запобігти у подальшому.
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляДикая Роза
От я у Вас і питаю поради.
Моя порада -визнати ситуацію як вона є і НЕ згладжувати лише через те,що ви не можете цю ситуацію морально витягнути.
Те як ви пишете,свідчить про те,що ви стараєтеся її пом´якшити.
Те що ви йдете ’полежати’ свідчить про те,що вам некомфортно, страшно і ви хочете ’зам´яти’ усе це, щоб знову стало так,ніби цього не було.
ЦЕ БУЛО.
Він ВДАРИВ вашу дочку по обличчю.
Вдарив так,що трісла губа,пішла кров. Це вже є легкі тілесні,які можна знімати як побої.
Він уже двічі застосовував фізичну силу. ’Потаскав’-бо стримався, на другий раз потаскав і вдарив в обличчя, третій раз буде гіршим.
Це щодо його поведінки до дочки.
Ви як мама ведете себе,як тряпка.
Він вас зневажає і тому веде себе до вас відповідно. Вам від його поведінки зле,тому ви готові ’полежати’ біля нього, готуєте столи свята. Тобто ДОГОДЖАЄТЕ йому.
ЦЕ БУЛО.
Він ВДАРИВ вашу дочку по обличчю.
Це щодо його поведінки до дочки.
Ви як мама ведете себе,як тряпка.
Сундучок с каникулами• 06 января 2023
Ответ дляДикая Роза
От я у Вас і питаю поради.
Что значит пойти некуда? А если он будет каждый деть лупить вас, ребёнка, вы тоже будете говорить пойти некуда?
Завтра вас муж выставит за дверь с вещами, что делать будете?
ДолькиКабана• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Ні, давайте за вашою порадою зробимо з нього жертву обставин і водитимемо до психолога. Бідний-нещасний, життя довело.
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Спочатку насилля потрібно зупинити.
А потім розбиратися.
Погоджуєтеся?
А автор що зробила,щоб ситуація не повторилася після першого разу?
А потім розбиратися.
Погоджуєтеся?
Дикая Роза
• 06 января 2023
Ответ дляharchushyn
ЦЕ БУЛО.
Він ВДАРИВ вашу дочку по обличчю.
Це щодо його поведінки до дочки.
Ви як мама ведете себе,як тряпка.
ЦЕ БУЛО.
Він ВДАРИВ вашу дочку по обличчю.
Це щодо його поведінки до дочки.
Ви як мама ведете себе,як тряпка.
Дякую.
Сундучок с каникулами• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Что за бред, девочка сейчас думает, что защитить её некому, это ужасно. Я такое пережила в возрасте 15 лет и никто, никто не помог мне!
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляДолькиКабана
А що не так? За словами Автора, раніше такого не траплялося. І ось, щось зламалося. То що, його лікувати не треба?
Дикая Роза
• 06 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Она наоборот мне говорит не разводиться с ним. Что она с ним помирилась. А я ей говорю что она неправа. Она просит меня помирится с отцом
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Ви якусь книжку прочитали з психології???
До чого тут почуття провини,котрим маніпулюють?
Кожна дія має мати наслідки.
Він має сам шкодувати про вчинене.
Автор має змінити своє ставлення до чоловіка відповідно до того як він себе веде.
Кожна дія має мати наслідки.
Він має сам шкодувати про вчинене.
Ухахайкина• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Так нехай він і розбирається.
Але йому це не потрібно. Йому і так норм.
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляharchushyn
Спочатку насилля потрібно зупинити.
А потім розбиратися.
Погоджуєтеся?
А потім розбиратися.
Погоджуєтеся?
Зупинити зняттям побоїв? З усією офіційною процедурою? Ви шуткуєте?
Ухахайкина• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
А як чоловіка потрібно тягнути?
ДолькиКабана• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Якщо є довідка від психіатра, то треба лікувати. В усіх інших випадках законом передбачена відповідальність. Законом про охорону дитинства, Законом про попередження насильства у сім´ї.
harchushyn• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Ні.
Не зняттям побоїв.
Автор, як мама ,впершу має своєю поведінкою показати,що це недопустимо. Своїми діями. Та похер як.
Вона МАМА.
Нехай так ,щоб дочка не бачила не чула поговорить з ним,щоб думав що робить.
Та похер як. Її обов´язок захистити дочку.
А йому сказати,щоб йшов розбирався чому він це робить.
Не зняттям побоїв.
Вона МАМА.
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Помню, меня в таких случаях больше беспокоил не сам факт избиения, а последующие разбирательства, аханья и таскания. Но это лично мой опыт.
А мнение моё - проблему надо решать в корне. А именно искать и убирать причины ужасного поступка мужа. Это ж не 15 лет абьюза в анамнезе. А пары месяцев еще нет, как ситуация внезапно ухудшилась.
ДолькиКабана• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Чомусь так і думала, що ви є жертвою насильства.