Герцогиня• 06 января 2023

Мріяли про дівчинку, Бог дав хлопчика)

І син казав хоче сестричку, напевно буде вже внучка.
Розкажіть як ваші хлопці, чи дружать, особливо різниця більше 6років цікавить))
автор Герцогиня • 06 января 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Моїм їлопчикам 7 і 1 рік. Теж дуже хотіла доньку, йдучи з Узд було сумно, що вже не буде у мене її, адже більше дітей не плануємо. Але дитина ж не винна, чому я маю якось інакше до нього відноситись?Звісно люьлю їх обох, хоча ой як тяжко буває... Ось сьогодні почав ходити, перші 3 метри без підтримки
Вас розумію) і вітаю перші кроки це таке щастя!)
Все в житті так як має бути, значить так повинно бути)

Обращеница• 06 января 2023
Ответ дляКучМала
В ожидании второй дочки, разница 15 лет между родам. Наврядли будут дружить, но я очень хотела вторую дочку))))
Как старшая отреагировала? Рада?
Звездолётчица• 06 января 2023
Ответ дляБезпринципная
В мене і син і донька, люблю однаково сильно, але
Якщо піду за третім хотіла би сина
Дівчата вони такі високо духовні с тонкою організацією... нелегко з ними
Хлопці значно простіше у всьому, одяг - аби не голий, їжа - все смачно, х дівчатами таке не проходить)
Не нав´язуйте дітям застарілі гендерні стереотипи і все буде ок.
Звездолётчица• 06 января 2023
Ответ дляГерцогиня
Ви в собі чи ні?
Я в собі, бо знаю що дітей не бог дає. А ви в собі?
Дюймовочка• 06 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Разница 9 лет почти.
Общего ничего, но они обожают друг друга. Хотя младший жлоб ужасный был, не делился вообще ничем до 6 лет(начиная от еды и заканчивая игрушками) были конфликты на этой почве. Надеюсь во взрослой ж зги они будут поддерживать друг друга всегда.
Надійтесь,щоб так і було .Бо потім із жінки будуть керувати.
автор Герцогиня • 06 января 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Немаю що відповісти
Барвіночка• 06 января 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
как это в новом году? вы сколько беременной ходить планируете?))
Сейчас же новый год😊 и мальчик будет новый 🙄
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
І ми мріяли про дочку, перше узд сказало що хлопчик. Вже ніби звиклись, а на останньому узд сказали, що дівчинка. Родилася дівчинка. Щастю не було меж. Син хотів братика) Аби здорові діти були. Мені здається, одностатеві діти краще ладнають.
Гагарина• 06 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Якщо піду за третім хотіла би сина
Це, напевно не від статі залежить. В мене також син 10 і донька 4. Так все протилежно від того, як ви написали))) кожна людина народжується зі своїм темпераментом( ні стать, ні вік, ні виховання сильно на нього не впливають - це моя особиста думка)))

Подставка для припева• 06 января 2023
Сын с детства сказал, никаких братьев-сестёр, да я и сама второго не хотела.
Рогнеда Карповна• 06 января 2023
’син казав хоче сестричку, напевно буде вже внучка.’
Щось не зрозуміла цього речення. Сину десь років 15, і вже мова не про дітей, а про онуків?
Барвіночка• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
Это на каком сроке ошиблись?
Интересно, там же пенис видно
Надежда наш компас• 06 января 2023
Ответ дляКучМала
лет через 25 начнут созваниваться по праздникам
автор Герцогиня • 06 января 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Напевно буде внучка це мої слова, просто не уточнила
ХудМудЖен• 06 января 2023
счастлива, говорит, что мысленно просит прощения у Бога за дурные мысли и очень рада, что лети разнополые и счастье дарят по разному! Всё хорошо будет)
Без Баяна• 06 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Якщо піду за третім хотіла би сина
Оооо нет
Не согласна
У всех по разному
Нельзя так одинаково всех оценивать
У меня дочь старшая ,с полуслова понимает ,осознанный человек,не модница,вообще абсолютно пофиг как выглядит,лишь бы чистое и не рваное
Сын младший эмоциональный вихрь,нереально его обуздать,шмоточник,модник,по еде-практически ничего не ест,в отличии от дочери …
Очень сложно с сыном
автор Герцогиня • 06 января 2023
Ответ дляХудМудЖен
Так воно і зараз все добре! А буде краще)
Нервогенератор• 06 января 2023
Різниця 9 років. Не можу сказати що прям дружать , бо все ж таки інтереси різні відповідно віку. Але люблять один одного , обіймаються , оберігають .
Без Баяна• 06 января 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Бог дав - це як? Запліднення відбувається від сексу між чоловіком і жінкою, а не від бога.
🤦🏼‍♀️

ХудМудЖен• 06 января 2023
Тю блин)) пропал интернет и не всё))) в общем, всё хорошо будет))
Надежда наш компас• 06 января 2023
интересно, пацанов в 22м больше родилось? где статистику глянуть? моя бабушка говорила - к войне...
автор Герцогиня • 06 января 2023
Ответ дляНадежда наш компас
А зараз війни немає? Чи вона ще не почалась?
Дама-мадама• 06 января 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Мені здається, що це класно - однополі діти. Ми чекаємо на другу дівчинку і теж різниця 6 років. Головне підготувати дитину до появи сіблінга😉
Тоже всегда мечтала либо о двух мальчиках или двух девочках.
сладкий_ноябрь• 06 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Надеюсь, что нет 😂😂😂😂😂
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляБарвіночка
Это на каком сроке ошиблись?
Интересно, там же пенис видно
На першому і другому скринінгу, два різні лікарі. Перший скринінгу я в принципі до уваги не беру. І це обл центр, хороші апарати, було це 4р тому. Не знаю, як так вийшло. Напевно, ми таки дуже хотіли дівчинку.
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Ну так не в усіх від сексу діти родяться.деякі роками сексяться, а дітей нема)
автор Герцогиня • 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
То не правда.
Надежда наш компас• 06 января 2023
Ответ дляГерцогиня
для меня в 14м
а для вас?
Мудрецыха мира сего• 06 января 2023
Ответ дляГерцогиня
То не правда.
Що не правда?)
Надежда наш компас• 06 января 2023
Ответ дляМудрецыха мира сего
оце лікарі ))