Семена рукколы• 06 января 2023
Хлопчик в чотири роки погано говорить
Знає ніби багато слів, але говорить погано, реченнями не каже нічого. Живемо в Німеччині, вже рік ходить в місцевий садок, де все на німецькій. А вдома в нас двомовна сім’я, але в більшості українською говоримо, шкода на свого солодусика дивитися, він ніби на два рочки розвинений якщо порівнювати з іншими дітьми, такий зовсім дитячий, не як діти в 4. Тут звертались до логопеда ще чотири місяці тому, то вона в нас була лише раз, дала тільки рекомендації, що коли говорю з ним, робити так, зоб він дивився на мій рот, як вимовляю звуки. Стараюсь розвивати дитину, ліпимо, малювати не любить і казки читати, тому не заставляю, боюся відлякати дитину наполегливістю. В садіку малюють завжди, садік хороший. В кого діти росли в таких умовах? Логопеда нашого тут шукаю, ще не знайшла, бо їхні так довго відтягують все, жах
Хлопаю ресницами• 06 января 2023
Потрібно проконсультуватися у невролога і логопеда. Чим раніше коригувати почать тим краще. Пробуйте розглядати малюнки, нехай описує що намальовано, пальчикова гімнастика, подивіться на ютубі є багато роликів, гімнастика язика, губ.
Шаманю второпях• 06 января 2023
Нифига_ни_ни• 06 января 2023
Ситуація невтішна. Ви молодець, що не ігноруєте проблему. Вам би до дефектолога...
Семена рукколы
• 06 января 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
Чи може він повторювати речення, сказані вами? Вчити вірші?
Киця мура вчимо, не хоче ще розказати на пам’ять, але повторює, по англійськи до шість рахує
Семена рукколы
• 06 января 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Спробуйте онлайн знайти логопеда
Ой, та мій малий не висидить і п’яти хвилин з логопедом онлайн, він дуже розсіяний і непосидючий, думала про це, вона мені тільки рекомендації дасть онлайн, але мені вже дав логопед тут
Эта_Шикарна)• 06 января 2023
Ответ дляСемена рукколы
Він не не хоче,а не може,ви живете в Німеччині,си тимчасово виїхали?
Нифига_ни_ни• 06 января 2023
Ответ дляСемена рукколы
Не забивайте йому голову третьою мовою. Взагалі двомовне середовище вже досить стресове для мовлення. Ваша задача зараз добитися у дитини речень.
Семена рукколы
• 06 января 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
В нас виходить три мови
Семена рукколы
• 06 января 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Була тут в логопеда, раз в неї, раз вона в нас вдома була, ні про якого невролога мова не йде, а йти приватно неможливо без напрвлення
Эта_Шикарна)• 06 января 2023
Ответ дляСемена рукколы
Так само є онлайн консультації українських лікарів
Семена рукколы
• 06 января 2023
Ответ дляЛизочек
Как с интеллектуальным развитием? В 4 года без переложений более чем странно.
Він не дурний хлопчик, просто дуже непостійний я б сказала, дуже швидко втрачає інтерес, в садіку гарно про нього говорять, вони кажуть, що він їх розуміє, разом з дітьми займається розвивашками, вдома не хоче
No problems• 06 января 2023
Ответ дляСемена рукколы
Мій син перші слова почав казати в 3 роки. В садочку за всі роки не вивчив жодного вірша, зацікавити було неможливо. Коли читала казки просто затикав мені рота рукою. Потім пішов до школи і до кінця початкової школи вже став відмінником. Це я до того, що всі діти різні, вашому просто потрібно трошки більше часу.
Хлопаю ресницами• 06 января 2023
Ответ дляСемена рукколы
Спробуйте онлайн проконсультуватись з українським фахівцем.
Ответ дляСемена рукколы
Вы же можете и сами проверить. Задавать вопросы, на которые ребенок будет давать односложные ответы и прочее. Садик в этом плане вам информации не даст, если ребенок ведет себя нормально, то и претензий не будет.
Эта_Шикарна)• 06 января 2023
Ответ дляNo problems
А я розповім вам іншу історію,син говорив в 2.6 окремі слова,до 3 короткі речення,і з 3 до 6 постійні логопеди,дефектологи і т.д,при відносно легкому діагнозі в 3 роки загальний недорозвиток мовлення 2 рівня,зараз він в 2 класі,навчається дуже гарно,читає під сто слів за хвилину,математика супер,письмо теж,а ось переказати текст,ціла проблема,ну і в загальному мовлення не досягло повної «норми» досі,тому я б не радила чекати
Семена рукколы
• 06 января 2023
Ответ дляNo problems
То саме мій😂 він мені закриває рота теж
Я_з_Франека• 07 января 2023
если ему надо начинать говорить на 3 языках, то такие дети обычно начинают говорить позже.
Но конкретно про вашего сына, понятно, не знаю.
Гореотума• 07 января 2023
Ответ дляСемена рукколы
То саме мій😂 він мені закриває рота теж
Автор, вибачте, але слово закриває мені рота рукою, непосидючий і логопед був 1 раз- мені як мамі яка возить диьину до логопеда а починали з дефектолога, читати якось дивно. Може ви не правильно заняття підбираєте йому, можливо трохи в ігровій формі треба пробувати займатися, і може треба шукати спеціаліста на постійній основі яка допоможе дитині в розвитку а не чекати що як було у Галі?Валі і тд.
Ніхто не хоче працювати - треба заохотити і бути наполегливим. У дітей концентрація уваги в хв. відповідає їхньому віку. Але заняття- артикуляційна гімнастика, розвитоу дрібної моторики, логомасаж
побольшомусекретику• 07 января 2023
логопед. а то будет всю жизнь так. и винить в плохой речи будет родителей
Поторописька• 07 января 2023
Я думаю що проблема в тому що три мови і дитина не знає на якій говорити))) тим більше я так зрозуміла що німецьку він чує не з дитинства. У моєї куми була схожа ситуація, вони жили на 2 країни, вдома було 3 мови і діти довго не говорили нормально. Але лікарю все ж показати дитину варто