На-перекуре• 06 января 2023

Крижма на хрестини! Підскажіть!

Перший раз буду хрестити хлопчика, купила таку крижму, зараз вже є сумніви,що потрібно іншу...
Підскажіть яку краще купити?
Чи я дуже сильно заморочуюсь?
Дякую
постою_послушаю• 06 января 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Мне махровые очень нравятся. Но и не из махры есть много красивых. Мне у автора вообще не нравится, как вафельное полотенце
Кружево на ней очень достойное. Да вся она смотрится круто.

madam_maren• 06 января 2023
Прикольная и не обычная))). Не заморачивайтесь, она нужна на 5 минут
Бокс-орун• 06 января 2023
Ответ дляMashashula
Не звертайте увагу на тих кому не подобається, щось ви сильно заморочуєтесь. Крижма потрібна для того щоб дитину загорнути після купелі. Я завжди питаю в батьків дитини що вони хочуть робити з крижмою в подальшому ( в мене 4 похресниць, і в чоловіка 1). Хтось зберігає на згадку і тоді хочуть таку щоб не багато місця займала ( коли дитина хворіє то можна її крижмою вкривати і таку крижму зазвичай не перуть). Хтось більш практичний тоді купується чи крижма -рушник, чи плєд і в подальшому використовується. В мене були різні варіанти, і плєдом дарувала і ще довго ним малу в колясці вкривали, а коли хрестили ми то я просила крижму-рушник без всяких рюшочок щоб потім користуватись.
Я крижми своїх дітей не прала.Вони завжди в ліжечку біля голівку лежали.Як бабця моя говорила,щоб не хворіли,треба біля голівки тримати( чи під подушкою)
Повелительница лампочек• 06 января 2023
гарна і проста, мені подобається