starlink• 06 января 2023

Впервые за много лет проехала в общественном транспорте сегодня

Почувствовала себя дикарем)
Сейчас в автобусах ,чтоб оплатить стоят дисплеи и нужно пикать карту.
Мы с мужем пикали раз 7 наверное и оно только 1 раз списало. Женщина, что рядом сидела сказала, что мы спикаем все деньги с карты)) в общем кто-то из нас 1 ехал зайцем) ахахах)

А вообще ужас, холодно очень ехать, та маршрутка едет 30 км в час, как черепахи, все смотрят друг на друга, стремно, я все переживала, чтоб не спёрли ничего.
Интересно конечно было, больше не хочется.
Упругая попка• 07 января 2023
Ответ дляstarlink
Да, чтоб разово поехать, то даже интересно.
А чтоб постоянно-это стресс какой-то.
Автор, аналогично… понимаю Вас.
Но я ещё и на остановке постояла - такое дурное чувство безисходности и вынужденной траты времени - ещё и не понятно сколько ждать - уже давно привыкла сама распоряжаться каждой минутой…
Ну и… я , простите, и не знаю как той картой рассчитаться. Карты киянина у меня нет. Поэтому в автобус и не пошла. Ждала маршрутку…
Ничего за многие годы не изменилось - никакого интереса нет к этому процессу…
Ну его…

ok1904• 07 января 2023
Ответ дляLennochka
Какая дурацкая история...какая маршрутка...какие 30 км..кому вы там сдались чтоб на вас смотреть...
Погоджуся.
rivara• 07 января 2023
Ответ дляLennochka
А как по мне- смешная тема) я и сама недавно сев в троллейбус устанавливала Киев цифровой, но у меня как то все просто- установила, пикнула, походу ещё с приятными людьми пообщалась рядом сидящими по поводу как оплачивать. интересно, автор стебется или стресс все таки был?)
Само_достаточная• 07 января 2023
Ответ дляstarlink
Удалено администрацией...
Ну если это ВАШ муж говорит, думаю он прав
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляrivara
Я вчора досить оперативно переміщалася Києвом, метро, маршрутка. Людей зараз не так багато, як до війни, була я в районі м.Лук´янівака близько 9-10 ранку (в 9 вийшла з метро, а в 10 вже спускалася знову, за цей час я маршруткою в обласну, в обласній лікарні як донор кров здала) . Ніяких негативних емоцій громадський транспорт не викликав. Ще класно, що розбила банкноти вищим номіналом, на дрібні, з водіїв ніхто не пирхав, в мене в райцентрі дуже пирхають, незадоволені , коли треба давати багато решти. я наміняла вчора дрібних грошей колядникам, є з чим зустрічати сусідську малечу сьогодні.
Jummma• 07 января 2023
Маршрутки для меня - это зло. Начала радоваться жизни, когда получила права и стала ездить на работу на машине (хотя тоже стресс еще тот иногда, учитывая некоторых неадекватных водителей).
А коммунальный общественный транспорт, по крайней мере не в час пик, вполне годно сейчас выглядит. Чтобы не ждать на остановке, можно онлайн посмотреть, когда приедет автобус или что вам там нужно (даже в гугл мапс), по крайней мере, я про киевский транспорт.
Вообще не понимаю такого отношения - в ЕС во многих крупных городах народ паркует авто где-то недалеко от метро, к примеру, а дальше до офисов в центре на ОТ добирается. Конечно, состояние нашего транспорта наверное некорректно с ’их’ сравнивать, но в последнее время прогресс налицо.
В Киеве без проблем через приложение Киев цифровой покупаются билеты и валидируются потом в терминале. Контроллеры все могут проверить, если что (’пропикали’ вы купленный билет или нет).
Elengo83• 07 января 2023
Дивно, як пишуть якісь істеричні тролі (або Таня), завжди знаходиться куча доброзичливих порадниць, підтримують, дають поради, заспокоюють.
А коли нормальна людина написала про свій опит, то більшість визверилась, ніби їм на мозоль наступили… При тому ж всі розуміють, що наш транспорт - це сумнівне задоволення, але замість того, щоб погодитися, чи, на крайняк, посперечатися (якщо ви вже так любите їздити автобусом), тре накинутися на автора, прималювати їй корону та мільйони і намагатися за це якось принизити… Типу, от нам погано, хай і вам теж так буде…
Може, я якась недалека? Ні в темі, ні в жодній з відповідей автора не побачила бодай якогось негативу… Зате в відповідях наших пані - хоч іди і очі мий, як прочитаєш.
…Мене не дивує, що чоловіки не можуть нас зрозуміти. Ій-бо, мені здається, що ми самі себе не розуміємо.
Тітоньки, давайте зробимо форум більш приємним місцем, а? Щоб сюди можна було заходити поспілкуватися та відпочити душею. Бо зараз відпочиваєш тільки в темах про русню. От там, до речі, можна не жаліти йаду)) Але ж навіщо труїти своїх?
автор starlink • 07 января 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Удалено администрацией...
автор starlink • 07 января 2023
Ответ дляLennochka
Чем дурацкая?маршрутка 30 км ехала, через вейз посмотрели.люди реально смотрели.
У вас в маршрутках по другому?)

автор starlink • 07 января 2023
Ответ дляElengo83
Удалено администрацией...
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляstarlink
Удалено администрацией...
Ви ж позитивна. А тут емоції накрили через якийсь громадський транспорт. На Вас не схоже.

Звичайно, коли в локдаун я пересіла з громадського транспорту на велосипед і лише ним користувалася, то потім мені було дуже важко в громадському транспорті (здавалося, що всі не такі), але з часом навчилася, просто нікого не помічати. Зараз користуюся, але ніколи навіть людей не розглядаю, привітаюся з водієм, розрахуюся за маршрутку , і просто їду до своєї зупинки, при виході дякую водію (за безпечну дорогу), все.

Мене вчора вразила швидкість руху приміської електрички, на 20 хв швидше я доїхала в свій райцентр, ніж це було раніше! І електричка рухалася досить безшумно. Пасажири? Були, але я їх не помічаю.
Lennochka• 07 января 2023
Ответ дляstarlink
У вас в маршрутках по другому?)
Тем что все высосано из пальца. Какая маршрутка с валидатором где фото со спидометра, кому вы с мужем сдались что б на вас смотреть.
автор starlink • 07 января 2023
Ответ дляok1904

Да, очень многое еще зависит от восприятия вообще.
И да, если постоянно использовать, то конечно привыкаешь
Lennochka• 07 января 2023
Ответ дляstarlink
Удалено администрацией...
Главное что не змея тему создала
Выручалка• 07 января 2023
Ха, а після Європи взагалі… я віддала в ремонт машину і назад вибиралася з якогось глухого масиву Києва. Це жах: зупинка є, ходять мимо якісь маршрутки, а в яку залазити-хтозна. Що важкого на зупинках повісити маршрути того транспорту, який зупиняється?????? А якщо тел розрядився? Коли вже в нас буде зручно?
автор starlink • 07 января 2023
Ответ дляLennochka
Удалено администрацией...
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляВыручалка
Ну, це в Києві треба питати місцеву владу. Хоча в ел.додатках, є всі маршрути і відслідковується рух.

Мені сподобалися в деякиї обл.центрах, на самих маршрутках прописаний маршрут величезними букавми (Кропивницький, Полтава)
КаваЗМолоком• 07 января 2023
Ответ дляJummma
Зараз в Києві в громадському транспорті розрахуватися можна звичайною банківською картою, без встановлення Київ цифровий.
автор starlink • 07 января 2023
Ответ дляВыручалка
К стати вполне справедливое замечание,действительно так и есть,едет маршрутка и фиг пойми какой дорогой

ok1904• 07 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
О! Клас
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляstarlink
Я в інтернеті дивлюся маршрут. Є сайтм, є додатки.
Playland• 07 января 2023
Ответ дляstarlink
Когда-то давно была ситуация.
Муж купил новые кросовки и решил поехать на маршрутке, так ему барышня каблуком наступила на кросовок и прорвала сеточку на них(первый раз одел).никто ничего понятно не компенсировал, а за них мы тогда довольно много заплатили.
Больше после этого не ездил .вот так
А що ж то за кросівки такі, щоб от так миттєво каблуком дірку зробити?
Белочкой зови• 07 января 2023
Я Нормальная, езжу на роскошном авто, иногда на метро.
Lennochka• 07 января 2023
Ответ дляstarlink
Удалено администрацией...
Не кажется. Обозвать людей змеями в праздник может только не очень умный человек, мягко скажем. Я не пользуюсь маршрутками на постоянной основе, так что ох уже эти любители врать и выдумывать на ровном месте. Как вы.
КаваЗМолоком• 07 января 2023
Ответ дляok1904
О! Клас
В метро вже було давно. А в автобусах зявилося нещодавно. Як перевіряють контролери-не знаю. Для доньки Транспортний квиток, бо там вартість поїздки нижча. Я тільки не розумію чому така катастрофа їхати громадським транспортом. Мільйони людей їздять і живі, ще й одягнені гарно і красиво.
КаваЗМолоком• 07 января 2023
Ответ дляok1904
Маршрутки там не вказані. Але автобуси є , тим більше зараз дуже зручні маршрути.
1Lesya• 07 января 2023
Ответ дляoneself
Все едут без оплаты бесплатно, кроме пенсионеров с картой киянына (хотя зачем они пикают непонятно, им все равно бесплатно), пока ехала не видела чтоб кто-то платил из молодых, поэтому с меня и посмеялись пассажиры, мол садись, не суетись тут
Їзжу громадським транспортом не часто, але за проїзд перевіряють контролери часто. Вони знімають якось показники з валідатопів і з телефону або карти зчитують.
А ви напевно з телефоном були і інтернетом користуватися вмієте, могли б загуглити як оплатити проїзд.
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Та в метро я знаю, а от весною трошки з валідатором в автобусі не вийшло , вийшла на наст.зупинці , почнкала маршрутку. Я в Києві бкваю дуже не часто , тому не встигаю за різними покращеннями слідкувати. Коли спішу забуваю купити квиток Е-касі, тому маршрутка, а тепер можна сміло в автобус сідати і кпрткою рлзраховуватися, красота
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Вказані. Я гуглю киїа маршрутка , номер маршрут. І все є
КаваЗМолоком• 07 января 2023
Ответ дляok1904
І час прибуття на вашу зупинку є? Це щось новеньке. У маршрутчиків нема GPRS