krrr• 07 января 2023

Цифрові гроші та повний контроль фінансів

Прочитала ось у Антона Гури пост у телеграмі, мені всередині аж похололо від страху. Невже таке буде? Може хтось знає щось на цю тему? Мене це дуже лякає, маю надію, що наш народ такого не допустить. Що будете робити, якщо справді введуть CBDC і готівка повністю зникне?
ksusha1155• 07 января 2023
Ответ дляTakamaka
Так,
https://www.bbc.com/news/business-61008730.amp
The microchip implants that let you pay with your hand
Крууууть ну так і пишуть, що поки це банківська картка і ключ від домофону, а далі як паспорт і трекер для людей. Це майбутнє.

Alya91• 07 января 2023
Ответ дляA no name
На лівому частково не було. Пару годин є, потім нема. Крім того електрика була там, де сервера банків, магазинів. Тому по факту генератор треба було лише в магазині ставить. А тепер уявіть, що електрики немає ні в банку, ні в магазині, ні у провайдера зв´язку. Все ляже вмить.
Я пишу про особистий досвід, що не було декілька діб світла і зв‘язку. І один працюючий банкомат на декілька кварталів.
NightDream• 07 января 2023
Ответ дляAlya91
То, что без неё сейчас ничего купить нельзя. Кто с этим не столкнулся, очень за вас рада.
Я живу на данный момент в Глевахе у бабушки и тоже иногда, бывает часто испытываю трудности с безналичным расчетом, ну стараюсь выкручиваться.
Апель-синка• 07 января 2023
Ответ дляA no name
Особливо корисна готівка у блекаут)
Електронні гроші і заборона готівки - чудовий спосіб маніпуляції і повної залежності.
Кстати, законопроект якобы с целью борьбы с теневой экономикой и незаконными наличными деньгами уже у нас есть, недавно слушала. Что все расчёты переводятся в безнал, а на снятие наличных с карты будут драконовские %.
Ну и очень удобно людьми управлять: отключил (заблокировал) банк человеку карту - и всё, в большом городе ты сдохнешь с голоду и холоду без средств к существованию.
ksusha1155• 07 января 2023
Ответ дляKorsika999
Люди не понимают, что CBDC это не безнал, и не крипта. Это вообще другое. Это деньги, но со сроками годности, с ограничением применения и ограничением по локации. Конечно сразу так не будет, но понемногу начнут добавлять эти опции. Типо во благо. Но только после того, когда полностью уберут наличные и традиционный безнал.
На нашу долю (і наших дітей) вистачить країн, де готівка не знакне ще довго.
Takamaka• 07 января 2023
Ответ дляA no name
У вас намагаються забрати те, що поки є у всіх: свободу вибору. Питання зовсім не в ’поголодувати пару днів’.
Згодна, поступово може зникнути будь-яка свобода вибору. З урахування нових розробок та технологій, що дозволяють навіть модерувати психологічний стан, то ступінь залежності колись може бути ледь не абсолютним.
A no name• 07 января 2023
Ответ дляAlya91
У вас не було досвіду повного блекауту. Ви намагаєтеся порівняти часткові відключення з повним блекаутом, а це геть різні речі і пізні наслідки.

anta_res• 07 января 2023
Це ви на цього «профффесора» посилаєтесь? Ви реально його читаєте?
Alya91• 07 января 2023
Ответ дляA no name
Чому ви мене переконуєте в тому, що я вже прожила з власного досвіду? Ви слова не розумієте?
соняшка• 07 января 2023
Ответ дляanta_res
посмотрите темы автора у человека тревожность и навязчивые мысли, по идее это решаемые вопросы, но лучше дальше ковыряться в теориях заговора фиг пойми чьих
у гуры вообще смешное резюме безработного актера
Takamaka• 07 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Есть, 10% за снятие налички планируют. Особенно «повезет» пенсионерам в провинции, у которых карты. Сразу рассчитывай на размер пенсии минус «десятина».
anta_res• 07 января 2023
Ответ длясоняшка
А, ну да. Питань більше не маю
NightDream• 07 января 2023
Ответ дляKorsika999
Вот, вот, дадут возможность их тратить в определенный срок и не будет нычки. Ну для любителей грести в матрацы будет облом, а для тех, кто всё тратит от зарплаты до зарплаты и рассчитывает всё по мелочам, всё будет нормально.
A no name• 07 января 2023
Ответ дляAlya91
Ви не розумієте значення ’повний блекаут’. Це значить, що електрики немає ні у вас, ні у ’критичної інфраструктури’, ні у будинку мера чи ’інших важливих людей’. Це тотальне знеструмлення на великій території, а не лівій/правій стороні однієї вулиці. Ви точно такого не переживали в межах України.
ksusha1155• 07 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Навчимося бартеру, не переживайте. Людина живуче створіння
Takamaka• 07 января 2023
Ответ длясоняшка
Не знала раньше, кто это. Но судя по скринам, загоняется.
А вот сама идея удобства жесткого контроля общества имеет место быть. Не хочешь - заставим, причем очень быстро, дистанционно и автоматически.
Alya91• 07 января 2023
Ответ дляA no name
У нас було тотальне знеструмлення району і без розуміння, що відбувається, так як нема зв‘язку.
NightDream• 07 января 2023
Ответ дляA no name
А когда у нас была свобода выбора, сказали колоть вакцину от короны, все массово пошли как на закланье её колоть, только она не чудо вакциной оказалась, а пустышкой, так как после уколов эта болезнь не отступила вовсе, а наоборот мутировала в что-то невероятное, не хорошее.
Видели сегодня новость?
jabubu• 07 января 2023
Ответ длясуфле
І що в Києві нема де хліба купити без готівки? Та ладно.
Представьте себе. Вот второй блэкаут я не смогла купить хлеба, потому что тогда работал только один супермаркет на генераторах и хлеб там выгребли абсолютно весь

NightDream• 07 января 2023
Ответ дляAlya91
Сталкивалась и упорно делаю запасы с тех пор, как пришлось пожить неделю на слишком минимальном количестве еды.
Takamaka• 07 января 2023
Ответ дляksusha1155
Цікаво, які це країни?)
Думаю, все відбудеться набагато швидше, ніж ми думаємо.
Kate04-ecfa• 07 января 2023
А чому ніхто не пише про $ та €? Що з ними тоді буде? Вони ж то складаються в паперовому вигляді. Як відбуватиметься конвертація? 🤔
Lenusikkuz• 07 января 2023
Я колись підписана була на цього Гуру, іноді таку пургу несе, що слухати неможливо. Відписалась, але іноді оці його торії всесвітньої змови трапляються . Він дуже топить проти теперішньої влади, хоча кого він підтримує також незрозуміло. Постійно розводить паніку навколо всього: то нас травлять, то нас хочуть чіпувати, то ще щось. Я читала, читала, і реально якась маячня. Ну от навіть взяти той пост, що автор виклала - ну бред сивої кобили. А люди ж ведуться і вірять. А взагалі почитайте його біографію, він також не дуже простий хлоп.
Takamaka• 07 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Видели сегодня новость?
Что за новость?
Obi Wan• 07 января 2023
Циклы, суммы чисел, предсказания дат - это же полная ересь.
А вот то что мир из года в год усиливает контроль финансов повсеместно - это факт. Но тут нету никаких точный дат. Переход к цифре и безналу - это просто финансовая эволюция. Стремление властей к максимальному контролю - печальная реальность. Если этот контроль только улучшит безопастность, при этом не ухудшив комфорт добропорядочных людей - я только за.
Бесконтактная оплата карточкой в супермаркете мне гораздо больше нравится, чем таскаться и пересчитывать бумагу и монеты, ждать сдачу
Магазин ШАРМ• 07 января 2023
Ответ длясуфле
Може від населеного пункту залежить. Я в смт якщо що, у нас і фора на генераторах, і місцеві підприємці.
В нас також на генераторах, але картки іноді навіть фора не приймає. А під час першого блекауту в листопаді взагалі лише готівку приймали всі магазини, яки працювали, а працювало мало
jabubu• 07 января 2023
Ответ дляAlya91
Ще й як було. Не знаю, як на правому, а на лівому по 4-5 днів ні світла, ні зв’язку не було.
Это в каком районе? Я на Позняках, у нас максимум не было двое суток подряд после самого первого блэкаута
Магазин ШАРМ• 07 января 2023
Ответ дляAnya Angel
Не волнуйтесь, резко ничего не произойдёт, всё будет нормально, а потом привыкнут все.
Тоже так думаю, потом спустя пару лет будем удивляться как так получилось.
А что будет с теми деньгами что у людей в сбережениях под матрасами?
Alya91• 07 января 2023
Ответ дляjabubu
Троещина сидела в полной тьме, без связи и отопления.
A no name• 07 января 2023
Ответ дляksusha1155
Ви, напевно, не в курсі, що в Європі вже є заборона на вирощування картопельки, помідорчиків чи укропчику, іншої городини на грядочці коло хати?
Якщо ваш тато вирішить вам допомогти відремонтувати дах - то не встигне він почати роботу, як вже прийдуть спеціально навчені люди і поцікавляться у тата хто його найняв, чи має він ліцензію (головне - чи не ухиляється від податків).
За бажання контролювати маси дуже легко обмежити будь-які можливості бартеру.