Daimyo• 07 января 2023

Різдвяна служба ПЦУ у Києво-Печерській лаврі

Чашечка чая• 07 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Наступит момент - они выпускать по пол млд
А достигать- ничего не будут.
Обстрел инфраструктуры провален.
Они и так этим ничего не достигают в стратегическом плане

ok1904• 07 января 2023
Ответ дляoksanav
+100! Я геть не воцерковлена людина, але цю службу подивилася всю. Дуже гарна проповідь у Єпіфанія!
Ото ж. Все гарне.
Аби мир і щоб нечисть пішла з української землі.
Ми найкращі в світі як свідчать теперішні події.

Знайома повернулася з Німеччини(жила в німецької пегсіонерки), старша донька ще там, то старша донька (студентка) каже: я там засохну і поросту грибами, ми вище на голову, лиш мову вдосконалю ( треба закінчити розпочате ) і теж в Україну.
LudaSHS• 07 января 2023
Лавра.
https://www.facebook.com/1204097710/posts/pfbid0gc...?
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляGupa
Привіт! Хвилювалочки тут зібрались...
Таки дійсно добра новина!!!
Добра новина, свято добра , тепла і світла!
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляGupa
Я останній раз віддавала шану Митрополиту Володимиру....світла пам´ять...
Я пам´ятаю цю подію.
lovvanda• 07 января 2023
Наша українська мова у Лаврі!
LudaSHS• 07 января 2023
Ответ дляok1904
Ото ж. Все гарне.

У меня вернулась еще одна семья, сын студент в Германии
Семья вернулась 29.12 . Сказали - все насмотрелись, испания , франция, германия- Украина ненька краща!

ok1904• 07 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Фотографія Єпіфанія повинна бути окремо
В нього відкритий погляд, уявляю яка енергетика у нього в реалі. Хоч я до православ´я зараз прохолодна, але ж це особистість , він веде за собою однодумуів і віруючих.
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Молодь, наша золота молодь. У колеги доньку на гранти запрошують в магістратуру вузи ЄС(по програмі минулорічній виїхала до Польщі, навчання,практика в німецькій лабораторії), а вона впевнена, що її КПІ - альма матер і крапка і диплом вона має мати відповідний.
elenanestere• 07 января 2023
Це історична подія, справді. Нарешті, нарешті українська в Лаврі
Alena.i• 07 января 2023
Уявляю як виють на болотах
Fany• 07 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Фотографія Єпіфанія повинна бути окремо
Праздничная ряса как вышиванка
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляAlena.i
Уявляю як виють на болотах
Навіть не дкмайте за них, вони того не достойні. Вони -пусте місце
elenanestere• 07 января 2023
Ответ дляFany
Праздничная ряса как вышиванка
Ви теж побачили вишиванку? Гарна така червоно-чорна.
Fany• 07 января 2023
Ответ дляAlena.i
Уявляю як виють на болотах
Хіба тільки на болотах
Деякі прихожани лаври теж підвивають
Аквис• 07 января 2023
Пробежалась по РБК, Москва24,... и, о диво, об этой новости ни слова. Не придумали еще, как победоносно преподнести исход чертей из Лавры))
elenanestere• 07 января 2023
Не згадав Єпіфаній того чорта фсб в рясі гундяєва, нарешті!!!!
Viktoria_St• 07 января 2023
Ответ дляFany
Хіба тільки на болотах
Деякі прихожани лаври теж підвивають
Позавчера была тут тема про Лавру, так там некоторые подвывали что на службу к Эпифанию никто не прийдет)
Чашечка чая• 07 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Надо создать тему: Фанаты, рпц фсб что с face id?

Viktoria_St• 07 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Только под анонимом) срач гарантирован
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляАквис
iryna _b• 07 января 2023
Ответ дляFany
Хіба тільки на болотах
Деякі прихожани лаври теж підвивають
Згадуючі тут нещодавню тему, то таки підвивають. Але однаково на них
автор Anya Angel • 07 января 2023
Ответ дляViktoria_St
То были поклонники московского патриархата скорее всего.
Сегоднешняя служба Епифания в Лавре, как бальзам для открытых ран, который исцеляет Украину от боли и многочисленных ран и даёт всем нам веру в нормальную жизнь, без рашистких захватчиков.
Я всем сердцем и душой верю, что Украина в этом году победит врага, который по чистой случайности называл себя старшим братом, ну а потом ошибочно сестрой.
У народа Украины нет и не должно быть ничего общего с нечистью, которая живёт в раше.
iryna _b• 07 января 2023
Ответ дляnatlili
Українська Православна церква не проводила богослужіння в Лаврі з 1688 року
340 років
Сьогодні історична подія
З Різдвом!
Вдуматься 340 років тому останній раз.
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляiryna _b
Вдуматься 340 років тому останній раз.
при періоді Руїни, а далі нє... Треба покопатися глибше в цьому моменті
автор Anya Angel • 07 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Боже упаси, сколько там будет грызни и срача.
guklena• 07 января 2023
Ответ дляAlena.i
Уявляю як виють на болотах
Оооо! Ще і як виють!
Марфа-Краса• 07 января 2023
З поверненням в Лавру, УПЦ🙏)
oksanav• 07 января 2023