Ms. Похвала• 07 января 2023

Дівчата, Аватар -2 в Мультиплекс.

Цікавить,чи вимикають світло в Лавіні, Республіці - хочеться подивитися фільм повністю.
Мастер Класс• 07 января 2023
Аватар - це якийсь дуже цікавий фільм? Який жанр? Я не бачила.

Королева красоты• 07 января 2023
Ответ дляМастер Класс
Цікавий! Графіка неймовірна
Подивіться першу частину вдома,щоб зрозуміти про що мова
КаРаКаТиЦа• 07 января 2023
Дивились в Республіці. Світло було, а от повітряні тривоги - то на вихід
Лукава Кішка• 07 января 2023
Ответ дляМастер Класс
Тут часто питають, чи заздрите ви людям, я завжди відповідала - ні. І от я Вам заздрю)). Хочу знов подивитись Аватар вперше.
Мастер Класс• 07 января 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Погуглила. Це фантастика. Я фантастику терпіти не можу. Я більше по комедіям.)
Даю справку• 07 января 2023
Ответ дляМастер Класс
Клас. Дякую що ми вас не питали, але ви всеодно відповіли.
Мастер Класс• 07 января 2023
Ответ дляДаю справку
Супер. Дякую що зайшли в тему щоб відповісти тільки на мій коментар, про що я не просила.
ПультОт_БМВ• 07 января 2023
Ми вчора з малими ходили дивитись. Неймовірний фільм. Але у нас на західній на тривогу не приривають.
Стекловыжималка• 07 января 2023
Дівчата, ну що ви, навіть в темі про кіно починаєте одна одній хамити. Зупиніться!) Всіх з Різдвом!

Стекловыжималка• 07 января 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
А друга частина пов‘язана з першою? Я першу не дивилась, варто вдома переглянути, щоб другу зрозуміти?
Летчица• 07 января 2023
фильм супер
Ходили в Киеве, не было тревог, свет не отключали.
виканастя• 07 января 2023
Кто в Днепре ходил? В караване, выгони когда тревога? А потом как?
виканастя• 07 января 2023
Выгоняют*
ЦыбаФу• 07 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Так, пов´язана
Тому першу обов´язково подивіться
Застряла• 07 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Я уже первую не помню, про что там. Вторую поняла.
Правда, вовремя тревоги нас вывели. Потом промокод прислали на бесплатный просмотр. Второй раз досмотрела. В 3д красиво
ПультОт_БМВ• 07 января 2023
Ответ дляСтекловыжималка
Ну типу пов’язана, але я її не пам’ятаю и нормально подивилась)))
Сижу на стуле• 07 января 2023
Ответ дляМастер Класс
это необычная фантастика, это семейный фильм, фэнтэзи- сказка, но, ооочень красивая. вчера смотрела, в восторге я- 57лет, и моя внучка 15лет. смотрите смело.