Первая ласточка инфляции• 07 января 2023

Какую денежную помощь можно оформить для женщины 70 лет? Не ВПО!

Какую денежную помощь можно сейчас оформить для женщины 70 лет? Харьковская обл, не ВПО. Подскажите пожалуйста, если кто-то знает!
Кима_кепка• 07 января 2023
Раньше на сайте Е-допомога.
Но сейчас вроде прием заявок остановлен. Зайдите на сайт. Ищите другие организации от ООН. Пенсионерам они охотно выплачивают.

автор Первая ласточка инфляции • 07 января 2023
Ответ дляКима_кепка
Раньше на сайте Е-допомога.
Это на гарячую линию звонить узнавать? Или онлайн заявки оставлять ... подскажите пожалуйста как правильно сделать!
Кима_кепка• 07 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Зайдите на сайт Е-допомога. Раньше там был пункт подать заявку. Если его сейчас нет, по прием остановлен.
Цвиринь• 07 января 2023
На Едопомога можно было оформить помощь от ООН.
Ответ дляКима_кепка
Спасибо
Кима_кепка• 07 января 2023
Ещё вот это почитайте!!!
https://vikna.tv/dlia-tebe/ekonomiya/pidvyshhena-g...
Ответ дляЦвиринь
Спасибо🌺

annbab• 07 января 2023
Кожен українець, який підпадає під критерії допомоги благодійної організації HIAS та подасть заявку на цю допомогу, протягом 3 місяців отримуватиме по 2220 грн.

Загальний розмір допомоги становитиме 6660 грн. та розрахований на 3 місяці.

У яких регіонах доступні виплати

Виплати від цієї благодійної допомоги доступні для постраждалих від воєнних дій у Броварах, Бучі, Ірпені та інших населених пунктах Київської та Харківської області.

Як зареєструватися на допомогу

Подати заявку на допомогу від цієї благодійної організації можна особисто, прийшовши до пункту прийому заявок із необхідним пакетом документів, а можна відстежувати по телеграм-каналах переміщення мобільних бригад, які збирають заявки на допомогу у Вашому населеному пункті, та подавати заявки на допомогу через них.

На Київщині пункт прийому заявок знаходиться за адресою: м. Бровари, вулиця Незалежності, 5, вхід з двору. Їх графік роботи з пн по пт з 09:00 до 16:30.

Також на території Київської області працюють та постійно переміщуються мобільні бригади, переміщення яких Ви можете відстежити у телеграм-каналі: https://t.me/hias_help.

У Харківській області пункт прийому заявок знаходиться за адресою: м. Чугуїв, вулиця Гвардійська, 20, у приміщенні школи № 1. Їх графік роботи з пн по пт з 09:00 до 18:00.

Також на території Харківської області працюють та постійно переміщуються мобільні бригади, переміщення яких Ви можете відстежити у телеграм-каналі: https://t.me/hias_help_kh.

Ще є телефон гарячої лінії 0800750104, на який Ви також можете зателефонувати і подати заявку на допомогу. Однак, скажу відразу, він дуже перевантажений, оператори не справляються, бажаючих отримати виплати занадто багато, тому додзвонитися дуже складно і краще приходити особисто.

Хто може претендувати на допомогу від цієї благодійної організації

Право на допомогу від благодійної організації HIAS мають такі категорії осіб:

1) сім´ї ВПО, які перемістилися протягом останніх 30 днів;

2) ті, хто втратив члена сім´ї чи чиї домогосподарства, сім´ї, худобу, магазин чи ферма постраждали від воєнних дій;

3) сім´ї ВПО, які перемістилися раніше, ніж за останні 30 днів, їхній середній дохід на одного члена сім´ї за останні 3 місяці становить не більше 5400 грн. на місяць та які додатково відповідають одному з критеріїв:

- мають 2 та більше дітей;

- у складі сім´ї є особи з інвалідністю;

- домогосподарство ведеться однією особою (жінкою чи чоловіком). Це може бути якщо жінка має статус матері-одиначки, або батько є батьком-одинаком. Або ж жінка у шлюбі, але чоловіка призвали до армії. Загалом різні можуть бути обставини;

- у складі сім´ї є вагітні жінки чи жінки з дітьми до 2 років;

- у складі сім´ї є люди похилого віку від 55 років і старше.
Ответ дляannbab

У яких регіонах доступні виплати

Як зареєструватися на допомогу

- мають 2 та більше дітей;

Спасибо большое!