Пингвинчик сизокрылый• 07 января 2023
Крупні покупки
Ви шукаєте більш вигідну ціну, ніж в великих магазинах побутової техніки?
Пингвинчик сизокрылый
• 07 января 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Ні, шукаю вигіднішу ціну в топ лідерів продажу
Я також. Але коли є варіант 27 тисяч і 25, якось не хочеться переплачувати
БезобидныйКрокодильчик• 07 января 2023
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Замовляєте онлайн? Доставка теж в копійку влетить, але 2 тисячі то суттєво, головне магазин не фейковий щоб був
Пингвинчик сизокрылый
• 07 января 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Доставка по місту. Не думаю, що товар за таку ціну буде з оплатою доставки
Бабка-ежика• 07 января 2023
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
З оплатой ще й не малою
Пингвинчик сизокрылый
• 07 января 2023
Ответ дляБабка-ежика
З оплатой ще й не малою
Тоді не суттєво, коли всі беруть за доставку, яка різниця кому за неї платити
Гигиенишвили• 07 января 2023
Нет. Один раз нашла технику с значительно дешевле ценой, начала читать отзывы, много негативных. Не рискнула. Только в проверенных с гарантией покупаем.