Шмоточницаца• 07 января 2023

Діла запевняє у достовірності результатів. Чи були у вас нещодавно хибні результати

Є сумнів щодо достовірності. Чи все так чудово насправді?
Але вона вважається номером 1.. не розглядаю більше варіантів((
Пишу_граммотно!• 07 января 2023
Почему не синево? Я много лет пользуюсь этой лабораторией, качеством довольна. А по теме сомнений - только пересдавать еще раз
Меня не звали• 07 января 2023
Мне нравится Дила.
Гуру троллинга• 07 января 2023
Ну я сдавала ттг. Стала в ДНК. Потім сказали в ділі. Потім в інституті ендокринології. Три різні результати. але по всіх трьох видно, що знижений.
Гуру троллинга• 07 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
О, там я мала хламідіоз, який не підтвердили більше ніде.
Пишу_граммотно!• 07 января 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ну ошибки не исключены
автор Шмоточницаца • 07 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну ошибки не исключены
Про сінево найбільше помилок….
Гуру троллинга• 07 января 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну ошибки не исключены
Звичайно. Слава богу що жодна лабораторія більше так не помилялася зі мною.
Гуру троллинга• 07 января 2023
Ответ дляШмоточницаца
Про сінево найбільше помилок….
Може весь секрет був у прізвищі лікаря? Я їй кажу пересдала в двох лабораторіях - не знайшли хламідіоз. Вона каже ну все одно треба пролікувати. Пройшло багато років. Я ще сдавала всілякі аналізи. Але завжди хламідіоз був відсутній.
автор Шмоточницаца • 07 января 2023
Ответ дляГуру троллинга
Жесть((( отож, про сінево таке чула, а про ділу?
ПолБатона• 07 января 2023
У меня и в Диле и в Синево все ок было. Чаще сдаю в Диле, у нее отделений больше, ближе к дому есть
Кубик Рубика• 08 января 2023
Я сдавала ТТГ в Диле 0,055,а за 4 месяца до этого было 9,9 на 100 эутирокса,подняла до 125 и вот такой результат,перездала при медцетре -0,148.Я была в шоке.