Забыла что?• 08 января 2023
Що купили на Zara, Нотіно, Сінсеї, Мейкапі та ін?
Можливо є щось супер гарне чи вигідне, а я пропущу.
Діліться)
Я купила Ікею і в коштку кондиціонер Рітуалс
Діліться)
котопёс• 08 января 2023
Ответ дляБасноплетка
За нотіно можу сказати, що рік назад замовляла там декілька парфумів, з ними все ок. А от до цього на мейкапі нарцисио родрігес замовила. Так от підробка однозначно. Чорний, він ядрьоний і три мається зазвичай дуже довго. А цей через годину не чути і запах не той, він в мене вже неодноразово був
В мене чорний з дютіка,саме з ним все добре.А рожевий з Нотіно,він зовсім не тримається, як ви описуєте.Хоча перед тим був теж рожевий з дьютіка, шикарно стійко тримався,мій найулюблиніший.А тепер стоять ,і немає ніякої радості від них.А,ще підозрюю Москіно Той 2,теж звідти. Нестійкий.
Цветик-семицветик• 08 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
Всоте спитаю: а фото ваших підробок можна?
Всі майстрині виписувати, що на мейкапах і нотіно підробки-лише в дугласах з сефорами оригінали.
Пруфи?
Ваш ніс упереджений-це не показник.
Пруфи?
Ваш ніс упереджений-це не показник.
Даже не распыляйтесь))
Купипупсичек• 08 января 2023
Ответ длякотопёс
Не знаю как кто,а я в Нотино больше ничего не куплю!продают подделки в перемешку с оригиналами.Ранньше были подозрения,но после последней покупки 2х дорогих кремов полностью убедилась.Лучше переплачу ,но куплю в другом месте. Недавно купила Byredo в Дугласе,просто идеальная покупка.
Какая цена в Дугласе?
Басноплетка• 08 января 2023
Ответ длякотопёс
Москино той жовтий дочці замовляла в листопаді на нотіно. По супер знижці в нотіно, 430 грн за 30 мл. Диво якесь а не ціна. Думала буде фігня. Але ж ні , все чудово. А в дьютику так, жодного разу на підробки не попадали. Навіть в брокколі чоловіку фігню купили. А з нотіно якось все гуд
Забыла что?
• 08 января 2023
Ответ дляparele
Пожалуйста. Подбирала под ботинки оттуда же.
Классні)
Оловянный_Прагматик• 08 января 2023
Купила Redken уход для волос года на 1,5🙈
Из обуви ботинки, кеды.
Уход для лица тоже много.
Все по скидкам
Из обуви ботинки, кеды.
Уход для лица тоже много.
Все по скидкам
Отмотала своё• 08 января 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Из обуви ботинки, кеды.
Уход для лица тоже много.
Все по скидкам
Из обуви ботинки, кеды.
Уход для лица тоже много.
Все по скидкам
Покажите, пожалуйста, обувь
Борщец• 08 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
Пруфи?
Ваш ніс упереджений-це не показник.
Пруфи?
Ваш ніс упереджений-це не показник.
Я не любитель кричать про подделки, но мне с Нотино как-то пришёл вот такой парфюм. Желание заказывать там ароматы как-то пропало.
Майданщица• 08 января 2023
Ответ дляБорщец
Таке і мені приходило. І зараз зовсім інший - якийсь позбавлений компот, а не парфуми
Борщец• 08 января 2023
Ответ дляМайданщица
Справедливости ради, могу сказать, что сам аромат показался мне нормальным. Но вот внешний вид вызывает много вопросов.
Майданщица• 08 января 2023
Ответ дляБорщец
У мене навпаки і коробки була інша, і упаковано не так
Подставка для припева• 08 января 2023
Ответ дляБорщец
В чому проблема?
Це оригінал
Борщец• 08 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
В чому проблема?
Це оригінал
Может быть в том что оригинальный батч-код просто спилили и на его место налепили наклейку?
Подставка для припева• 08 января 2023
Ответ дляБорщец
Так
Мені з мейкапа траплявся декодований kirke
Але я даю собі звіт, чому це відбувається і наскільки меншу ціну я оплатила за оригінальний парфум
Тут не питання підробки, погодьтеся
Огляд-не забор ще на пошті чи при кур’єрі, якшо вас не влаштовує
Жодних проблем не бачу
Тут не питання підробки, погодьтеся
Жодних проблем не бачу
ИМХОля• 08 января 2023
Купила детям куртки на весну в синсей. Меньше чем за 400 грн куртка. Школы/садика сейчас нет, а на площадку носить в самый раз.
Борщец• 08 января 2023
Ответ дляПодставка для припева
Так
Тут не питання підробки, погодьтеся
Жодних проблем не бачу
Тут не питання підробки, погодьтеся
Жодних проблем не бачу
Нет, не могу согласиться. И при чём тут осмотр к тому что приехало? Даже если отказаться вот от такого парфюма он не исчезнет, а поедет дальше кому-то
т.е. магазину вполне нормально торговать парфюмерией со срезанным кодом. Ну, я, как покупатель, из этого тоже выводы делаю о качестве поставляемой продукции.
И вообще, зачем этот код срезать? Ну, не из добрых же побуждений это делают.
т.е. магазину вполне нормально торговать парфюмерией со срезанным кодом. Ну, я, как покупатель, из этого тоже выводы делаю о качестве поставляемой продукции. И вообще, зачем этот код срезать? Ну, не из добрых же побуждений это делают.
ТебеОноНадось• 08 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Нічого, дещо з літніх речей планую замовити в Зарі, але чекаю поки ціни ще знизяться, розміри дозволяють почекати.
А ще хочу парфуми Light blue, подобаються вони мені, але сумніваюсь - чи повторювати знов покупку, чи пошукати щось нове, цікавіше
А я отложила вещей в корзину, и когда начался сейл их уже не было
Я вообще не знаю, как там реально что то поймать, такое впечатление, что все нормальное по хорошей цене сразу раскупают.
Подставка для припева• 08 января 2023
Ответ длякотопёс
Що саме вам сфоткать?флакони?коди ,чи шо?
Особисто мені-взагалі нічого не треба. Просто ще жодного разу ніхто не підтвердив допис про фейк з мейку чи нотіно фото самого фейку
Таракашечка• 08 января 2023
Девочки, где вы заказываете косметику? Зашла на страницу Брокард, ничего нет в наличии.
Басноплетка• 08 января 2023
Ответ дляЗабыла что?
Нотіно, в кошику 340, а на сайті 400. Взяти, дівчата?
Не пробувала цю фірму
А шо треба зробити, щоб в кошику ціна змінилась ? Чи у Вас якийсь промокод є? Щось не бачу на сайті
Забыла что?
• 08 января 2023
Ответ дляБасноплетка
Бо поклала в корзину при знижці, ціна виросла, а в кошику незмінна.
Так що якщо десь бачите гарну ціну але вагаєтеся, то кидайте в корзину, бо ціна може піднятися, а в кошику залишиться