Вся такая растыкая• 08 января 2023
Капець якийсь із зп
От працюєш ти цілий день в офісі, і за день у тебе виходить якісь 800 грн. Потім підеш на той же самий манік, і там за 2 години майстра треба віддати около 600грн, підеш на депіляцію треба віддати за все тіло (роботи на 2 години) около 1300-1500грн...це пздц якийсь , помітила що ходжу до майстрів на послуги які багатші за мене разів в 5 мабуть. Навіть починаю себе вже відчувати якось ... жахливо. Наче час свій у смітник зливаю...а хтось годинку відпрацював і той самий дохід має, далі вільний. Якось дебіт перевищує кредіт потихеньку 🤬 у когось ще так чи тільки у мене подібна оказія?👀 І того зп вся іде на оренду хати, їжу, і сякі такі процедури для себе (і то ще навіть не на всі ходжу) і все....ніц не лишається більш 😥
ПуФФынка_мисс• 08 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Оце Ви написали👌Ким працюєш? Лобки деру від волосні🤣
Ну можно ещё написать: пи@кадралка
Цветов Мне срочно• 08 января 2023
Ответ дляУкраиночка
То у кожного лікаря є шанс піти пиляти нігті.
Чому не йдуть?
Потому что, моя медицинская специальность вынуждает меня шевелить мозгами ежечасно, читать литературу англомовну, смотреть лекции, участвовать в конгрессах (я в Киеве, они проводятся, и за границу ездили прошлым летом) и тд.
Я не смогу деградировать под «семейные» истории моих клиенток) повеситься можно))
Точный_сантиметр• 08 января 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я на процедури не ходжу. І подібну роботу легкою чи високоприбутковою не вважаю. Це важко фізично, і робота з людьми це дуже виснажливо емоційно.
+100. Майстеру ще треба регулярно робити масаж спини і зодити в зал. Плюс дихати щодня пилом і лаками. І емоційно так, треба бути ще психологом бо не всі мовчати хочуть, а душу виливати((
Пополняю_Карму• 08 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Не у всіх є талант)
який особливий талант треба мати, щоб робити манікюр?
йдіть вчіться робити депіляцію, там взагалі все просто.
Напрацьовуйте свою клієнтуру, оплачуйте аренду, матеріали, копирсайтесь в чужому тілі і зааробляйте 1000 грн за годину, а не рахуйте чужі гроші)
Цветов Мне срочно• 08 января 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Так и насильно то во врачах не держат. Кто то на ставку сидит в районе поликлинике и ноет на жизнь, а кто то развивается и отлично зарабатывает баблишко в частной. Если так все плохо у врача , то чего ж он не уволиться?
У меня все хорошо, я в частной. Да, до 100 тысяч гривен в месяц я ещё немного не дотягиваю, но стараюсь)
Но на маникюр я не трачу пои этом заработке.
Точный_сантиметр• 08 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Не у всіх є талант)
То платіть за талант
Альфред Шнитке• 08 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Не у всіх є талант)
Який талант? В мене в знайомої дитина в 13 років закінчила курси і зараз всім робить манікюр, трохи дешевше бере ніж звичайний майстер, але клієнтів в неї вже дуже багато. Дитина вже сама собі заробляє кошти.
Вся такая растыкая
• 08 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Я порівнюю)
Советничаю тут• 08 января 2023
Умиляют такие,как вы.Я маникюр умею делать с 18 лет,а гель-лак испортил ногтевую пластину,поэтому сейчас только гигиенический + покрытие по настроению.У меня есть воскоплав,депиляции ног сама,а бикини крем,иначе мне больно.К косметологу не ходу,у меня есть доступ к профкосметике любой по ценам косметолога.Всё делаю сама,а лицо и губы колоть не буду никогда.Как-то так.Хотя всё это могу себе позволить спокойно.Нахиба?Я лучше полечу куда-то на отдых.
ПуФФынка_мисс• 08 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Не у всіх є талант)
Вот у нее талант пилить ногти, у другой талант лотки драть, а у вас талант считать чужие деньги
Вся такая растыкая
• 08 января 2023
Ответ дляZelenkа
Як думаєте, що огидніше: колупати грязюку з чужих нігтів і драти волосся з пісьок чи клацати мишкою в офісі?
ГейТуда• 08 января 2023
Ответ дляЧелюскина
Посоветуйте лаки, какие купили, плиз.
Гель лаки Kodi, вехнее покрытие без липкого слоя komilfo, база цветная hollywood
Но я не особо в восторге от них, ищу лучше)
Альфред Шнитке• 08 января 2023
Ответ дляZelenkа
Я сижу і клацаю в офісі🤭
Вся такая растыкая
• 08 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Я також в 19 закінчила курси манікюру, але після них треба було руку набивати і тренуватись, аби результат був, бо після однієї практики що була на курсах ти ще не майстер. От тільки руку набивати не було на кому, а самій собі робити то все одно не те. От і маємо - без досвіду не беруть навіть на експрес манікюр, не те що в салон. А досвід взяти ніде - навіть подружки та не хоче манікюр, та зайнята постійно, у тієї хлопець безкінечні побачення...от і будь ласка.
Альфред Шнитке• 08 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Пишіть обьяву: шукаю моделей оплата за матеріал, побачите відбію не буде…А якщо Ви гарно робите люди прийдуть до вас ще…
Дама_из_рекламы• 08 января 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
У вас раздвоение личности?
Человек с доходом 100 тыс может себе позволить маникюр. Может не считать нужным его делать в салоне. Но позволить точно может
Кукусик• 08 января 2023
Когда у меня была ЗП 15 тыс, я делала и маникюр, и педикюр, и раз в 2 месяца к косметологу ходила, и на депиляцию весь курс отходила. Сейчас у меня 40 тыс, ничего не делаю(
Альфред Шнитке• 08 января 2023
Ответ дляКукусик
А діти були при зарплаті 15 тис.?
ГейТуда• 08 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Та і для себе, що мені дасть той манікюр? Чим мої нігті покритті лаком без кольору відрізняються від ваших з гелем? Як на мене, то такі нігті виглядають на багато гарніше ніж гель, та і від гелю після зняття нігті в жахливому стані.
Тоже самое, сейчас стараюсь вообще без всяких покрытий ходить. Может когда-то уже эта волна гель лака пройдет, многие уже убедились как он отражается на здоровье ногтей
КартаБезКомиссий• 08 января 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну дивно читати, що нікому ваш манікюр не потрібен під час війни. Він і до війни, і після нікому не потрібен - от і все ))
Дама_из_рекламы• 08 января 2023
Ответ дляГейТуда
А зачем вам чтобы она проходила? Вы некомфортно себя чувствуете без покрытия?
Забагаловка• 08 января 2023
Капец,все сама делаю.
Купила эпилятор лет 15 назад,на ногах волосы практически не растут.
Маникюр сама и остальное тоже сама..
Пополняю_Карму• 08 января 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Я порівнюю)
зачем вам это сравнивать?
Я тоже зарабатываю 800-1000 грн в час, но это интеллектуальный труд, и так как я не могу работать по 8 часов в день, конечно мой мастер маникюра зарабатывает больше меня. Но я бы ни за что не поменялась с ней местами.
Поэтому не пытайтесь сравнивать и считать чужие деньги, выглядит это не очень умно, если не сказать больше)
ГейТуда• 08 января 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Ногти свои жаль да и все.
Ну благодаря таким «умным» клиенткам ногтевого сервиса и самим новоспеченным мастерам можна сделать вывод, что если ты не носишь маникюр с гель лаком это верх неухоженноости ручек…
Просто звязда• 08 января 2023
В кожної роботи ж свої мінуси і плюси. Справа звичайно не в манікюрщиці, бо вона платить оренду, податки, купую матеріали, обладнання іноді реклама, тому вона може не набагато більше Вас заробляти. А може й Вам заздрить, що їй потрібно так важко працювати. А ще є такий момент коли людина вирішує йти не на роботу, а на ’свої хліба’, а це не кожен зможе, це означає взяти на себе відповідальність, а не тягнути себе на роботу кожного дня.