Котик-Пупсик• 08 января 2023

В мене ніколи не було весільної сукні.

Кажу сьогодні чоловіку: в мене ніколи не було весільної сукні.
Він: в мене також, але ж я не нию.
Пореготали трохи, але задумалася. Була двічі заміжня. Весілля не робили. Тоді мені здавалося це правильним, а зараз трохи шкодую.
Кусачая Я• 08 января 2023
На річницю в будь який рік можна організувати, чи не проблема)

Схема сыра• 08 января 2023
Купите/ возьмите в прокате платье,сделайте фотосессию и закройте вашу хотелку
автор Котик-Пупсик • 08 января 2023
Ответ дляКусачая Я
Ну зараз я вже стара для цього. Хіба що втиху для нас двох, але ж сенс тоді?
ЧукИГеки• 08 января 2023
Вы не одна, у меня тоже.
автор Котик-Пупсик • 08 января 2023
Ответ дляСхема сыра
Ну мені вже під сраку років. Вже буду підстаркувата наречена.
Anna.sekret• 08 января 2023
Я такая же)
Схема сыра• 08 января 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
женщина в любом возрасте может надевать те платья,которые ей нравятся.
Творог для розжига• 08 января 2023
У меня тоже.замуд выходила в синем сарафане,не было даже родителей. 2014год,как раз все эти события на востоке, никак оттуда не могли выехать
Винник• 08 января 2023
І в мене не було. І не буде. Зараз іноді сумно від цього. Але у свій час я сама не хотіла.

Уси-пуськи• 08 января 2023
А была вот тема на 200 страниц, что можно просто расписаться и никто не умрет. А я сразу сказала, что свадьба надо, платье надо, будет что вспомнить и детям фото показать.
РозаЛюксен• 08 января 2023
О, я это мужу припоминаю частенько)) Тоже было сознательное решение, но иногда сожаление проскакивает. Тем более, что фигура позволяла выбрать любое. Зато есть веский аргумент, если качает права. Без платья не считается
grechka827• 08 января 2023
Взагалі ніколи не розуміла тих весільних страждань як і бажання вийти заміж, ніколи от прям з дитинства
Moredecor• 08 января 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Сколько вам лет?
автор Котик-Пупсик • 08 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Ну у чоловіка перша свадьба була - в борги позалазили. А сенс? Розійшлися. Якби я знала, що з другим все життя прожив у то влаштувала б теж весілля.
автор Котик-Пупсик • 08 января 2023
Ответ дляMoredecor
Сколько вам лет?
Ms. Android• 08 января 2023
Ответ дляКусачая Я
А що означає- чи не проблема? Чи не …. часто тут зустрічаю )
grechka827• 08 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Типу крім весілля немає спогадів
Я от планую дітям показувати фото з Намібії, Сінгапуру, Нью Йорку, Сіднея, Парижу
Уси-пуськи• 08 января 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Какая разница, что там было у мужа первое, и его долги. Должно быть у вас.
Ms. При теле• 08 января 2023
Не хотіли робити весілля, батьки сказали робити невелике, я так замахалася поки його організувала що ніякого задоволення не отримала. На мій погляд гроші можна з більшою користю потратити, краще б на Мальдіви полетіли.

Мій не такий• 08 января 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
І де Ви ото стара? Дурниці! В мене туристи в 2019 році вирішили відсвяткувати річницю весілля символічною церемонією на березі моря. 25 років шлюбу, їм по 45 і 47 було на той час, на момент весілля грошей не було, то нічого особливо не робили, а зараз вже була можливість, то була і сукня, і обітниці, і романтична вечеря на березі моря, діти і друзі з ними літали. Тому нічого ніколи не пізно, якщо ви самі цього хочете :)
Уси-пуськи• 08 января 2023
Ответ дляgrechka827
Типу крім весілля немає спогадів
Показуйте. На все свій час. Весілля повинно бути.
Мій не такий• 08 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Є люди, які взагалі жодного разу не були одружені, з різних причин, то їм що, нема, значить, чого згадати?
grechka827• 08 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Удалено администрацией...
Уси-пуськи• 08 января 2023
Ответ дляМій не такий
Так вони і не шкодують.
amina• 08 января 2023
У мене також сукні не було. Був такий собі типа костюм зі спідницею, але то ж не воно. Іноді думаю, може на вінчання до церкви сукню одягну…. якщо таки созрію до того вінчання )) Одружилися ми в 2010, разом з 2000, але вінчання - то здається занадто важливий крок😂
grechka827• 08 января 2023
Ответ дляМій не такий
Ясно шо нема ні згадати ні дітям показати, ви шо така нагода мама з мейком, манікюром і зачіскою……більше нагоди зробити таке фото небуде 😂
Уси-пуськи• 08 января 2023
Ответ дляgrechka827
Удалено администрацией...
Мій не такий• 08 января 2023
Ответ дляgrechka827
Ага, ото і я про те саме Ми з Вами одна одну зрозуміли
grechka827• 08 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Удалено администрацией...
Це ви душнота з своїм « повинно бути «
Бабайко• 08 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Да, тут каждую неделю ’зачем вообще брак и роспись’.