всемВсёИмного• 08 января 2023
Їду до чоловіка і ридаю.
Не бачились 10 місяців,діти дуже скучили за батьком…зустрічаємось у Львові,він оплатив готель на 5 днів,потім хоче в Буковель. Везе подарунки. А я їду і ридаю,не уявляю,як витримаю. Чужа вже людина,до якої нічого не відчуваю,а треба лягати в ліжко
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Виходить ви вже жили як брат з сестрою. Розумію вас, у нас теж з чоловіком вже майже так...Діти, побут...відчуття зникли
Ми зили не як брат з сестрою,я жила під постійним тиском. Він маже щодня наполягав на сексі ісвідмовити я не могла…Бо я дружина і повинна давати завжди,коли чоловік хоче
Разумная Губка• 08 января 2023
Ответ дляПоля Дяченко
Какую статью?
Наче 117. Але це точно, всіх попередили, що буде кримінальна відповідальність по приїзду.
долой_лама• 08 января 2023
Ответ дляНепонятно
Знайома повернулася з Німеччини, одна з причин: не хоче, щоб розпалася сім´я. Надивилася траблів таких, що повернулася з мол.донькою, старша вчиться на мовних курсах, то лишилася в Німеччині.
Кинула доньку заради чоловіка?
Чого я тут тільки не читала….
І батько дитини теж цю ситуацію вважає нормальною?
Чого я тут тільки не читала….
Не будь КакСвета• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Жесть, я б такого не терпіла.
Путающаяся• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
А звідки їдете? Бо якщо Німеччина, нам статтю додали за вивіз дітей в Україну.
Ви в якій землі? Я на півночі.
У нас ще з осені почали передавати діла в югенмант при спробі з´їздити з дитиною в Україну.
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Польща
Брюлик в стразах• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Наче ми всі знаєм німецьке законодавство і всі їхні статті
Разумная Губка• 08 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Ви в якій землі? Я на півночі.
Саксонія-Анхальт. У Франкфурті такі ж справи, знайома написала.
Путающаяся• 08 января 2023
Ответ дляПоля Дяченко
Какую статью?
Про неналежне відношення до своєї дитини. Яку мати хоче відвести в країну, де дитина буде під ризиком.
Разумная Губка• 08 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Джобцентр попереджає про це впровадження. Ми на рівні з німецькими сім´ями несемо кримінальну відповідальність за погрозу життю дитини. Це 117 стаття.
Брюлик в стразах• 08 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Ви в якій землі? Я на півночі.
П...ць.
пьЯНА• 08 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Я в NRW. На всі канікули - літні, осінні, зимові- багато хто їздив в Україну з дітьми. Про якісь проблеми з цим не чула
неДоЖиру• 08 января 2023
Так не лягайте, тю . А буде примушувати то пригрозіть розлученням знов . Він же не тварина якась
Кому там слова не давали• 08 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
П...ць.
У чому? Ви від війни тікали і дітей спасали? То вам надали всі умови для життя, от і живіть, а не катайтесь.
Бабушка-байкерша• 08 января 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Это не вы к немцу на пару суток ездили?
Знайомий стиль та тематика:) Там ще вірменин був...
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
Побачимо,як буде
Не служанка• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Побачимо,як буде
На 5 дней? Скажите месячніе, заливает, плохо и откажитесь.
Страхованная• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Як добре що я у Німеччину не поїхала. Були такі думки. Побула у Польщі та повернулася. Ну нафіг таке. Обмеження пересування по суті.
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
Це не мої теми
Кы-ы-ы-ця• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
В сенсі? Де ви це прочитали?
Леся Українка• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Не розлучились,я забрала позов. Він попросив і мені стало шкода його
Так ви давно чужі. То не лягайте. З дітьми нехай набавиться, та й вони з татом.
Знайшли чого ридати.
Кы-ы-ы-ця• 08 января 2023
Ответ длядолой_лама
Кинула доньку заради чоловіка?
Чого я тут тільки не читала….
Знаєте, це краща ситуація. Дитина в безпеці. Одна відправила дитину в Україну , а сама залишилася. От це в мене взагалі не вкладається в голові
Разумная Губка• 08 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Це везіння, або недоопрацьванність. Німецька система працює повільно, але 100відсотково про все дізнається і опрацьовує. Краще не грати з ними, якщо вимушено під їх опікою.
Путающаяся• 08 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Перший скандал у нас відбувся в жовтні.
Мама написала заяву у школу, щоб відпросити дитину на пару тижнів для поїздки в Україну (тоді канікул не було).
Школа відразу передала справу в Югенмант. Через пару днів ця сім´я вже була на обліку в Югенманті та отримала попередження, що при спробі вивезти дитину в Україну справа буде передана в прокуратуру.
С тих пір Югенмант постійно щось перевіряє. І сусідів опитували. І школа давала характеристику дитині.
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ дляНе служанка
Прикол в тому,що вони мають початися +- в ці дати, він буде в шоці… бо в нас як місячні,то він запитую щодня,ну коли вже вони скінчаться
Це буде скандал і істерика,що я навмисне так підстроїла
Чеширская кошечка• 08 января 2023
Ответ дляКому там слова не давали
В Європі складно з медициною, легше поїхати у Львів на прийом і обстеження, аніж там чекати в черзі по 3-4 місяці. Проблеми з документами, приїзд до рідні, старих хворих батьків. Є багато причин, по яких люди потребпють приїзду в Україну хоча б 2-3 рази на рік на декілька днів.
Чому така агресія? Ви заздрите їм? Що злого зробили вам невідомі люди, що так агресивно до них ставитесь?
пьЯНА• 08 января 2023
Ответ дляКому там слова не давали
А з татом, бабусями-дідусями не можна зустрітися? Автор їде у відносно безпечне місце побачитися з чоловіком , а не жити там
Бабка_в_кедах• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Це не мої теми
Мля, думала ви до чоловіка, що воює, їдете і з інших причин ридаєте.
Мілка причина у вас для ридання при нинішніх обставинах.
Леся Українка• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ви машину часу винайшли? ’Повинна давати завжди, коли хоче чоловік’ - з позаминулого сторіччя, мабуть, пишете?
Кы-ы-ы-ця• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Ого. Треба знайому запитати. Бо вони ось на свята їздили.
Якось не дуже норм.