всемВсёИмного• 08 января 2023
Їду до чоловіка і ридаю.
Не бачились 10 місяців,діти дуже скучили за батьком…зустрічаємось у Львові,він оплатив готель на 5 днів,потім хоче в Буковель. Везе подарунки. А я їду і ридаю,не уявляю,як витримаю. Чужа вже людина,до якої нічого не відчуваю,а треба лягати в ліжко
Любящая болтать• 08 января 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
П...ць.
Все логично
Убежали от войны-не везите ребёнка обратно
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
Ви машину часу винайшли? ’Повинна давати завжди, коли хоче чоловік’ - з позаминулого сторіччя, мабуть, пишете?
Та ні,нажаль. І таке буває в житті
пьЯНА• 08 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Перший скандал у нас відбувся в жовтні.
Мама написала заяву у школу, щоб відпросити дитину на пару тижнів для поїздки в Україну (тоді канікул не було).
Школа відразу передала справу в Югенмант. Через пару днів ця сім´я вже була на обліку в Югенманті та отримала попередження, що при спробі вивезти дитину в Україну справа буде передана в прокуратуру.
С тих пір Югенмант постійно щось перевіряє. І сусідів опитували. І школа давала характеристику дитині.
Забрати дитину з навчання - так, це порушення. І серйозне. А поїхати на кілька днів на канікулах, коли це узгоджено з джобцентром - це нормально
Мастер Пис• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Не розлучились,я забрала позов. Він попросив і мені стало шкода його
Тю, ну детей свозите к отцу. Жизнь непредсказуема.
Спать с ним вас никто не заставляет.
А там может и сами передумаете.
Спать с ним вас никто не заставляет.
А там может и сами передумаете.
Яичница с беконом• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ми зили не як брат з сестрою,я жила під постійним тиском. Він маже щодня наполягав на сексі ісвідмовити я не могла…Бо я дружина і повинна давати завжди,коли чоловік хоче
И что, Вам за 10 мес секса не захотелось? Или любовник есть?
Леся Українка• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Та ні,нажаль. І таке буває в житті
Не буває, якщо жінка не дозволяє або розводиться.
Ну або жінці вигідно, то це вже певна категорія - секс за гроші чи інші плюшки.
Любящая болтать• 08 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
В Європі складно з медициною, легше поїхати у Львів на прийом і обстеження, аніж там чекати в черзі по 3-4 місяці. Проблеми з документами, приїзд до рідні, старих хворих батьків. Є багато причин, по яких люди потребпють приїзду в Україну хоча б 2-3 рази на рік на декілька днів.
Чому така агресія? Ви заздрите їм? Що злого зробили вам невідомі люди, що так агресивно до них ставитесь?
Какая агрессия?
Убежали от войны.
Люди дали кров и тепло
Если хочется кататься- значить не все так страшно в Украине
Про зависть у немцов спросите
Убежали от войны.
Люди дали кров и тепло
Про зависть у немцов спросите
Не танцую- но пою• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Цікаво виходить. То він все життя не міг і дня без сексу і з вас вимагав, а тепер 10 місяців без вас він як виживає??? Авторе, він там може ’польовую жону’ має весь цей час?? Чи як він терпить?
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Захотелось,но не с ним. Справлялась сама.
Надежда наш компас• 08 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Я в NRW. На всі канікули - літні, осінні, зимові- багато хто їздив в Україну з дітьми. Про якісь проблеми з цим не чула
Интересно как, если отпуск дают на 21 день в год и то надо согласовать с ДЦ, а люди оказывается так легко катаются ?
Любящая болтать• 08 января 2023
Ответ дляпьЯНА
А з татом, бабусями-дідусями не можна зустрітися? Автор їде у відносно безпечне місце побачитися з чоловіком , а не жити там
То есть, в Украине есть безопасные места и можно было не убегать?
Мафиозная• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Та ні,нажаль. І таке буває в житті
Хай собі надувну жінку купить, безвідмовну.
пьЯНА• 08 января 2023
Я вам більше того скажу. Є люди, які влітку повернулися додому з дітьми зовсім. А ось зараз їдуть знов у Німеччину. І все нормально, статус внж діє, якщо покинув країну не більше, ніж на пів року
Чумачечая Весна• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
вам насиловали годами ??????
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Він же мені не розповідає цього. Каже що терпить і не зраджував. Мені не цікаво
неДоЖиру• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Прикол в тому,що вони мають початися +- в ці дати, він буде в шоці… бо в нас як місячні,то він запитую щодня,ну коли вже вони скінчаться
Це буде скандал і істерика,що я навмисне так підстроїла
Жесть ..точно секс насильство якесь. Навіщо було виходити за такого заміж ще й дітей народжувати? У вас різні секс потреби. Є такі чоловіки що їм треба по три рази на день але ж це видно відразу. Але навіть не це так турбує як насилл, що ти повинна бо жінка.
Да, я блондинка!• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ні, не повинні.
Пошаманю• 08 января 2023
Знайома з трьома діть приїздила з Гамбурга на днів 10-ть 11/10. А на новий рік два однокласники сина з мамами приїхали в Україну, живуть поряд зі Страсбургом. Ніхто із них не ризикував би свідомо, бо у всіх родинах хлопці по 16 ть років, які планують вчитися в Німеччинні.
пьЯНА• 08 января 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Все узгоджено з дц. Це різні люди, одні влітку їхали, інші восени, зараз також дві мами з дітьми в Києві
Не танцую- но пою• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Сумніваюсь що такий дійсно б терпів 10 місяців....
Комиссия50%• 08 января 2023
Автор, я вас дуже розумію, свма маю зараз такий стан. Але в мене почуття до іншого чоловіка, а на свого повилазили старі образи (ще за рік до війни все почалося, звісно нова людина і симпатія до неї все це тільки посилила) Мій чоловік навпаки наче прокинувся, йому подавай обіймашки, поцілунки і частий секс. А я вже на грані нервового зриву. Я не можу розлучитись, є ряд причин вагомих. Але розумію що життя йде і я б хотіла прожити його інакше.
Love_Love_Love_• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Наче 117. Але це точно, всіх попередили, що буде кримінальна відповідальність по приїзду.

наче буде, а наче ні
Love_Love_Love_• 08 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Ви в якій землі? Я на півночі.
У нас ще з осені почали передавати діла в югенмант при спробі з´їздити з дитиною в Україну.
А в чому проблема поїхати з дитиною в Україну, брєд якийсь, наче ваша дитина належить німецькій державі
Красота неземная• 08 января 2023
я думала від щастя ридаєте... Я не бачила чоловік майже 8 міс, уявила як їдемо до нього з дочкою, почала плакати, тільки від щастя. Коли побачимось невідомо, ми дуже далеко, не в Європі і назад якщо полетимо, не пустять.
Love_Love_Love_• 08 января 2023
Ответ дляНе служанка
На 5 дней? Скажите месячніе, заливает, плохо и откажитесь.
Для чого ця брехня?
Одна_на_всей_планете• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Джобцентр попереджає про це впровадження. Ми на рівні з німецькими сім´ями несемо кримінальну відповідальність за погрозу життю дитини. Це 117 стаття.
Моей знакомой Джобцентр разрешил. Она писала письмо. Правда, там сыну 16 лет.
ПолБатона• 08 января 2023
Не хочу чоловіка але народила дітей від нього.
Не хочу з ним жити але не розлучення не йду.
Не кохаю але їду до нього бо діти скучили.
Не зраджує але мені це нецікаво.
Ви при своєму розумі?
Не зраджує але мені це нецікаво.
Ви при своєму розумі?