всемВсёИмного• 08 января 2023
Їду до чоловіка і ридаю.
Не бачились 10 місяців,діти дуже скучили за батьком…зустрічаємось у Львові,він оплатив готель на 5 днів,потім хоче в Буковель. Везе подарунки. А я їду і ридаю,не уявляю,як витримаю. Чужа вже людина,до якої нічого не відчуваю,а треба лягати в ліжко
Красота неземная• 08 января 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Ми у чужих людей. Але за цей час дуже близькі стали. Зараз в процесі прийняття рішення чи залишатися та шукати житло ( це ж на + рік точно) , чи вже тут добути до закінчення навчального року.
Обіймаю вас 🤗. Все таки в Європі було морально простіше. Там ми могли в будь який момент поїхати хоч на трішки додому.
так, але у Європу до чужих людей я би не наважилась, я трусіха. Дякую за підримку! Якщо війна не закінчиться чудом до літа, то ми будемо тут, щоб навчальний рік дочка закінчила тут і мову ще повчила. Ви також тримайтеся!
Поля Дяченко• 08 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Перший скандал у нас відбувся в жовтні.
Мама написала заяву у школу, щоб відпросити дитину на пару тижнів для поїздки в Україну (тоді канікул не було).
Школа відразу передала справу в Югенмант. Через пару днів ця сім´я вже була на обліку в Югенманті та отримала попередження, що при спробі вивезти дитину в Україну справа буде передана в прокуратуру.
С тих пір Югенмант постійно щось перевіряє. І сусідів опитували. І школа давала характеристику дитині.
Так детей в Германии нельзя вывозить на отдых во время учебы. Там и для немцев штрафы
Да, я блондинка!• 08 января 2023
Ответ дляЛюбящая болтать
То есть, в Украине есть безопасные места и можно было не убегать?
А это разве новость?
И не потому ли цены на жилье в Закарпатье взлетели втрое?
Кы-ы-ы-ця• 08 января 2023
Ответ дляКрасота неземная
Дякую 🤗. Як в школі доньці? Стільки їй років?
Моя улюблена страшко• 08 января 2023
Ответ дляЛюбящая болтать
Все логично
Убежали от войны-не везите ребёнка обратно
Як подивишся на деяких - в них наче мізкі повідключало. Зовсім відсутнє відчуття реальності ракет, які вбивають і калічать.
ПолБатона• 08 января 2023
Ответ дляПффф 100%
Удалено администрацией...
Боже шо в голові у таких коментаторів як ви? Які круги, які росіяни, шо ви мелете? Як з гарячки. Ваші побажання на вашу ж голову і впадуть. Вам в церкві свічки треба ставити і пробаченя просити за побажання.
наКоблучках• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Моє повідомлення для інформації, яку отримали українці офіційно. До чого Ваш пост, загадка
А ваш пост вброс и слухи
Моя улюблена страшко• 08 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Забрати дитину з навчання - так, це порушення. І серйозне. А поїхати на кілька днів на канікулах, коли це узгоджено з джобцентром - це нормально
У країну, з якої тікали від войни - ні - це НЕ нормально.
Одна_на_всей_планете• 08 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А в чому проблема поїхати з дитиною в Україну, брєд якийсь, наче ваша дитина належить німецькій державі
Можете снимать защиту и кататься каждую неделю, но на каникулах. Школу пропускать нельзя из-за поездок.
Да, я блондинка!• 08 января 2023
Ответ дляПошаманю
Знайома з трьома діть приїздила з Гамбурга на днів 10-ть 11/10. А на новий рік два однокласники сина з мамами приїхали в Україну, живуть поряд зі Страсбургом. Ніхто із них не ризикував би свідомо, бо у всіх родинах хлопці по 16 ть років, які планують вчитися в Німеччинні.
Страсбург - это Франция. Может, там другие правила.
100pudov• 08 января 2023
Ответ дляСтрахованная
Як добре що я у Німеччину не поїхала. Були такі думки. Побула у Польщі та повернулася. Ну нафіг таке. Обмеження пересування по суті.
А сама цікаве, що жодна не буде кричати про порушення прав і свобод людини)))
Це ж не в Україні, там і попросити на вихід можуть…
ПолБатона• 08 января 2023
Адміни чому й досі аноніми? Відкривайте вже нас усіх. А то тут договоряться.
Красота неземная• 08 января 2023
Ответ дляКы-ы-ы-ця
майже 9 років, від школи у захваті, бо лешге ніж в Україні)) ми коли прилетіли, англ була майже 0, зараз розмовляє гарно та читає, пише поки так собі, але дуже швидко вчиться, мультики англ. дивиться, майже все розуміє. Хоча б один плюс є від всього цього.
вареный_look• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ні. Але жили разом багато років,ідеальна семья на вигляд.
Я еду к мужу второй раз. Родной- родной. На чужих мужиков не смотрю за границей. Мне не нужен никто кроме моего мужа. Мы ее идеальны, 15 лет вместе. Никогда не стремилась пыль пускать кому-то. Но то, что он единственный и родной- никогда не сомневалась.
вареный_look• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
А звідки їдете? Бо якщо Німеччина, нам статтю додали за вивіз дітей в Україну.
Статью в студию)
Надежда наш компас• 08 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ше один міф про страшні допомоги. То тільки в німцях шось платять, в інших країнах без роботи не проживеш, бо допомог немає! В абсолютній більшості країн, люди працюють, аби там жити, оплачують помешкання , харчування і всі базові потреби самі!
Вы очень ошибаетесь, пока ещё есть возможность сидеть на социале во многих странах. Да, это может быть не так комфортно, но полностью бесплатно
вареный_look• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Наче 117. Але це точно, всіх попередили, що буде кримінальна відповідальність по приїзду.
Нет никакой статьи!)
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ дляАпель-синка
Зачем Вы ТАК себя не уважаете?
Он вас вызвал ради посекситься? Так скажите, что Вы приняли окончательное решение развестись и приехали ему это сказать + дать ему с детьми пообщаться. И спокойно ложитесь спать в отдельной комнате.
Я даю себе последний шанс на сохранение семьи. Если ничего не изменится при встрече,то так и будет. Но в этом случае он развернётся и уедет. Дети будут ему не интересны
Пошаманю• 08 января 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Я ж не писала, що в Страсбурзі, писала, що в Німеччині поряд зі Страсбургом. Це буквально біля кордону з Францією.
Чеширская кошечка• 08 января 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Який соціал в Польщі? В Чехії? Шо ви говорите?
100pudov• 08 января 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
В Європі складно з медициною, легше поїхати у Львів на прийом і обстеження, аніж там чекати в черзі по 3-4 місяці. Проблеми з документами, приїзд до рідні, старих хворих батьків. Є багато причин, по яких люди потребпють приїзду в Україну хоча б 2-3 рази на рік на декілька днів.
Чому така агресія? Ви заздрите їм? Що злого зробили вам невідомі люди, що так агресивно до них ставитесь?
Так, чекайте чекайте… це ж такі як ви вважаєте недоматерями тих, хто залишився в Україні.
І шо, як приїхати в гості то не боїтесь ракет, а як жити то страшно? І відсутність світла і тепла також не зупиняє?
Я ще влітку була в шоці, коли читала про секс туризм наших тьоток
ПолБатона• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А шо має змінитись?
Ща как дам• 08 января 2023
Не займайтесь насиллям над собою.
Розлучіться. Це сумно читати. Може йому в Вас це і подобається, що Ви через себе переступаєте, владу відчуває над Вами.
Апель-синка• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ну какой шанс, если он Вас всю семейную жизнь ломал через колено? Вы думаете сейчас резко что-то до него дойдёт и он изменится? Если Вы говорите, он без секса развернётся, плюнет на детей и уедет?
Кы-ы-ы-ця• 08 января 2023
Ответ дляКрасота неземная
Не обезцінюйте, що легше. Вона ж мову не знає. Тому це додатковий стрес. Уявіть як би було з більшим навантаженням+ все іноземною мовою?
Мої теж не знали мову. Ну те, що вчили на додаткових заняттях в школі й садочку то майже нічого. Основна мова в нашій школі була інша. У нас середовище тут взагалі без жодного українця. В школу з задоволенням йдуть бо тут дуже привітна обстановка , підтримка. В Україну хочуть, але хоча б в іншу школу. Бо тут вони побачили як можуть вчителі до учнів ставитися і як у нас(((
всемВсёИмного
• 08 января 2023
Ответ дляПффф 100%
Удалено администрацией...
Це ви мені таку гидоту написали?? Хто ризикує життям?
Просто звязда• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
напевно, за 10 міс зявився хтось рідніший ніж чоловік ) я розумію, не засуджую, не подумайте
Научительница• 08 января 2023
Это трындец. Я уехала от него в слезах 9 марта. Увидела ровно через полгода. Мы днями из постели не вылезали. Сейчас он уехал снова. Уже два месяца. Я просто слезами обливаюсь. У Вас просто нет любви.