всемВсёИмного• 08 января 2023

Їду до чоловіка і ридаю.

Не бачились 10 місяців,діти дуже скучили за батьком…зустрічаємось у Львові,він оплатив готель на 5 днів,потім хоче в Буковель. Везе подарунки. А я їду і ридаю,не уявляю,як витримаю. Чужа вже людина,до якої нічого не відчуваю,а треба лягати в ліжко
Оно само купилось• 08 января 2023
Ответ дляФрекен бок
А почему не можете? Вы же тоже не на передке, когда молодые девушки-военные, медики гибнут
Автор очень умная женщина вышла за деньги, муж ее не уважает и все ей не так. Он ещё и воевать не пошёл. А сама чего она не пошла?

Великий сатирик• 08 января 2023
Ответ длядолой_лама
Кинула доньку заради чоловіка?
Чого я тут тільки не читала….
І батько дитини теж цю ситуацію вважає нормальною?
Моя знайома з початком війни виїхала за кордон. Дітей залишила з чоловіком в Україні. Безмозких курей вистачає...
автор всемВсёИмного • 08 января 2023
Ответ дляОно само купилось
Бо в неї діти і одна дитина з інвалідністю,на кого їх залишити і піти воювати?
Оно само купилось• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Извините, вы сознательно рожали второго? Или в тумане? Вы как человек неприятны. Могли быт сказать мужу,/что не хотите его. Или терпите. Ещё хватает наглости на него гнать. Вы слабый, зависимый человек и тут за спиной у мужика, который оплатил все для встречи и хочет вас куда-то повезти, жалуетесь на него. Кишка тонка правду сказать.
Лена• 08 января 2023
Ого. Так у вас значит и не было уже чувств давно. Я вчера приехала из Украины, тоже ездила с детьми к мужу. Тоже не виделись 10 месяцев. Соскучились все друг по другу ужасно, но всё было, как прежде, ничего совершенно не изменилось в отношениях. Еле сдержалась, чтобы не плакать, когда уезжали. Но стараюсь верить в лучшее.
Лена• 08 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
А звідки їдете? Бо якщо Німеччина, нам статтю додали за вивіз дітей в Україну.
Какую статью?
Разумная Губка• 08 января 2023
Ответ дляЛена
Какую статью?
Разумная Губка• 08 января 2023
Ответ дляЛена
Какую статью?
Якось так. І нас попередили на курсах і в Джобі
Подставка для припева• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
На вигляд ідеальна. Терпіла приниження заради дітей. Зараз звикла до спокійного життя. Відвикла зовсім від чоловіка,але заради дітей їду зустрітися з ним. Остання надія,що може щось зміниться в моїй голові,чи він трохи зміниться,бо зрозумів,що може втратити нас назавжди
Ви 10 весь цей час не спілкувалися?
Яких змін чекаєте від чоловіка?

КокошинЭль• 08 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ні. Але жили разом багато років,ідеальна семья на вигляд.
Ну,если не хотите ложиться-то сядьте.Какая раница
КокошинЭль• 08 января 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Это не вы к немцу на пару суток ездили?
Ms. Откровенность• 08 января 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
так вони тепер там в заручниках чи що? якщо захочуть повернутись додому,то не зможуть?
Зможуть в один кінець. А при поверненні можуть бути проблеми. Але тут форумчанка відписалась, що ніби то закон цей скасован. Подивимось.
Лена• 09 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Охренеть. Впервые вижу. Я вчера вернулась. Была в Украине 21 день. У Джобцентра отпрашивалась, всё было нормально
Ms. Откровенность• 09 января 2023
Ответ дляЛена
Джоб центр в этих вопросах не компетентен. В этом и подвох для наших оказался.
Разумная Губка• 09 января 2023
Ответ дляЛена
Як я зрозуміла, все в процессі урегулювання. Тобто, кожна земля на свій россуд додає цю статтю і нам, як і німцям на рівні. І само собою розуміється, що поїздка в країну де війна - це пряма загроза дитині. Мені вистачило слова свого куратора. Хто тут пише про вброси, їх справа. Те, що вони не знають законів, не знімає відповідальності у подальшому. Я написала для людей, що вміють користуватись інфою. Чув, значить зможе дізнатись і у свого куратора чи так це. У нас так. Я поїхала до чоловіка сама, не бачила його з 24 лютого, бо той пішов добровольцем у той же ранок.
Фифачка• 09 января 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Это не вы к немцу на пару суток ездили?
Це я їздила до німця
Фифачка• 09 января 2023
Ответ дляПопижёновна
Не, у той муж троих детей нянчил в Германии пока жена с немцем развлекалась
Да, це я развлекалась, з німцем переписуємося. Хочу його, дах рве.
Фифачка• 09 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Яку? Вперше чую
Фифачка• 09 января 2023
Ответ дляРазумная Губка
Наче 117. Але це точно, всіх попередили, що буде кримінальна відповідальність по приїзду.
За те,що везе о дітей в Україну?

Фифачка• 09 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Я в NRW. На всі канікули - літні, осінні, зимові- багато хто їздив в Україну з дітьми. Про якісь проблеми з цим не чула
+
Фифачка• 09 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
Знайомий стиль та тематика:) Там ще вірменин був...
То мої.
Сметчица• 09 января 2023
Мы вернулись из Украины 2 дня назад. NRW. В Джобе брали разрешение, в школе писала заявление на отсутствие ребенка 1 неделю до каникул, подписаное учителем и директором, вряд ли бы две гос.организации дали бы письменное согласие на вывоз ребенка, если бы это было нарушением . Хотя, тут все так волшебно, что посмотрим....
Ошеламиссимо• 09 января 2023
Блин, скудный у вас, однако, полет фантазии. То дочь умерла, то муж застрелился. Теперь вот новая история, муж-тиран, к сексу принуждает. Вот не надо было вам его самоубивать в прошлых сериях, можно было б 2ой сезон накрутить. Пипец как скучно вам жить.
Последний вагон• 09 января 2023
Ответ дляПопижёновна
Старшему из которых 18 лет.
долой_лама• 09 января 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Ну це інша ситуація, може вона працювати поїхала, щоб кормити всіх
Великий сатирик• 09 января 2023
Ответ длядолой_лама
Дуже дивне рішення залишити дітей на території, де йде війна.
Попижёновна• 09 января 2023
Ответ дляФифачка
Отож. Треба було тікати від нього щоб не страждати тепер.
Сладко-соленая• 09 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А чому чоловік не приїде до вас, раз дитина з інвалідністю, то йому можна перетинати кордон
Фифачка• 09 января 2023
Ответ дляПопижёновна
Але це були прекрасні дні. Стіл Ки ніжності, почуттяпереповнюють
Лена• 09 января 2023
Ответ дляСметчица
Ситуация аналогичная один в один с вашей) думаю, всё будет ок.