Зайканалужайке• 08 января 2023
Київ не Одеса
Сьогодні повернулись з Одеси до Києва..
Як же там було душевно і по домашньому.. Одеса схожа на мій рідний Херсон..
Київ якийсь холодний і чужий..хоч я тут з літа..
На жать через роботу чоловіка маємо жити тут..(
Але як би я мала вибір..то це була б однозначно Одеса
Є ще такі як я .....що не сприймають Київ за щастя?!..))
Печенюшка• 09 января 2023
Ответ дляБесбардак
Столько грязи от «коренных киевлян» в этой теме, просто жесть. Дамы, не позорьте свой город.
Вообще то грязь написала автор ,и многие эту грязь разнесли и поддержали.Думаю,вам тоже не приятно читать плохое о своем городе(или селе или пгт).
Блинчик Мой• 09 января 2023
Ответ дляНагайна
Слава богу. Харкову і так дісталося. А пережити візит такої вельмишановної панянки , то буде вже занадто і для міста, і для його мешканців.
Не хвилюйтеся, мені приємніше і ближче в Європу.
Экспертиза• 09 января 2023
В Одесу на відпочинок із задоволенням, але жити лише у Києві. Кому Київ непривітний і холодний, той не був в мацкві - ось де найнепривітніша дупа світу, саме звідти слово ’ліміта’, від киян ніколи його не чула. Кияни на вихідні їздять на дачу або додому)
Воздух в банке• 09 января 2023
Ответ дляДиректриссимо
Удалено администрацией...
Вообще мимо. Просто есть упоротые, а есть люди, которые осознавая новые факты, меняют свою точку зрения. Это как в споре, есть люди которые умеют услышать оппонента и принять его доводы, а есть те, которым приводишь все доказательства и подтвержденные факты, а они всё равно настаивают на своем, может для кого-то это показатель их непластилиновости, но на самом деле это признак упоротости и слабоумия.
А Вы правда считаете, что то что случилось в 2014, не говоря уже о 2022, это не повод поменять свою точку зрения относительно рашки?
Душка-свекровь)))• 09 января 2023
Ответ дляПеченюшка
Где она грязь писала? Или вас прям сразу обидели ее слова - не зашел город?
БлинчикБезСметанки• 09 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
Может я чего пропустила, но по-моему здесь как раз коренные киевляне и обсерают другие города и области!
Не знаю. Мені то не важливо. Інші міста - то не моя справа. А то за Киів я готова голову відгризти, тому хто його ображає! Найкраще місто в Європі!
Печенюшка• 09 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Отож! А коли тут кожна вулиця рідна, яку ти пам’ятаєш з самого малечку… єх..
Та что им наши улочки.Им бабло нужно рубить и квартиры покупать.Эх...
Нагайна• 09 января 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Ну все. Теперь я смогу спать спокойно . И Харьков тоже.
На морозе• 09 января 2023
Була в Києві кілька разів і мені він не сподобався..
Як для столиці так тим більше..
Глянути на Париж, Лондон, Будапешт і .. Київ..
Жила у Львові, люблю ніжно і була тиждень в Одесі, вона підкорила одразу)
Я люблю такі старовинні
Як для столиці так тим більше..
Я люблю такі старовинні
Душка-свекровь)))• 09 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Печаль печальная
Блинчик Мой• 09 января 2023
Ответ дляНагайна
Завжди могли, навіть думки не було туди їхати. От чесно.
Печенюшка• 09 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
Вот ее слова и тема-срач развести.
БлинчикБезСметанки• 09 января 2023
Ответ дляПеченюшка
Так. Потім пролазять у владу і забудовують місто, бо воно їм не болить! Не рідне. Не таке.
А потім приїжджають їх земляки і брудом поливають. Бо не зайшло!
Прибила б! Бідний мій Киів!
Нагайна• 09 января 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Да я поняла, красную дорожку, приготовленную для пани, спрятала. Пакуйте чемоЙданы в Европу.
Душка-свекровь)))• 09 января 2023
Ответ дляПеченюшка
Вот ее слова и тема-срач развести.
Ну для меня он тоже серый, ну извините когда солнце раз в 3 недели выходит, с чего он солнечный будет?
Печенюшка• 09 января 2023
Ответ дляНа морозе
Як для столиці так тим більше..
Я люблю такі старовинні
Як для столиці так тим більше..
Я люблю такі старовинні
Печаль печальная.
На морозе• 09 января 2023
Ответ дляПеченюшка
Печаль печальная.
До чого це було?
Ми тут ділимося враженнями
Печенюшка• 09 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Прибила б! Бідний мій Киів!
Дуже влучно написали.Прямо до сліз!Ми все це знаємо і розуміємо,але ж як вони агресивно нападають,це просто жах!
БлинчикБезСметанки• 09 января 2023
Ответ дляПеченюшка
Бо провінція :) заздрять :)))
Душка-свекровь)))• 09 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Де киів сірий, агов?
Вы фото какого времени года выложили, але? Давайте мрачную киевскую зиму, только не выборочные фото с солнышком
Печенюшка• 09 января 2023
Ответ дляНа морозе
До чого це було?
Ми тут ділимося враженнями
Удалено администрацией...
БлинчикБезСметанки• 09 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
Не альо!
Осінні фото. Які були. Що не так? Збігати в центр зараз і нафоткать вам?
Краса в очах тих, хто дивиться!
На морозе• 09 января 2023
Ответ дляKusalochka
Так надо! А завтра/послезавтра нас опять будут бомбить. И опять напишут, что бомбят мало и зря мы тут скиглым
Ви неврівноважена абсолютно.
Бачу не вперше…
Не подобається людям Київ, клмусь Париж брудний і засцяний. А для когось Париж - мрія. Люди різні і думки їх також. Ніхто не зобов‘язаний шаленіти від Києва.
Нічого такого в ньому нема. Сумніваюся що французи мріють побачити його, як ми Париж.
Бо Київ не дотягує
Бачу не вперше…
Бо Київ не дотягує
Печенюшка• 09 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Бо провінція :) заздрять :)))
Удалено администрацией...
На морозе• 09 января 2023
Ответ дляПеченюшка
Удалено администрацией...
Мене мій регіон влаштовує для життя. Я вже якось без вас розберуся куди мені пакувати чемодани
Бесбардак• 09 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Прибила б! Бідний мій Киів!
Коренной киевлянин уже больше звучит как диагноз.
Все любят свои города. Но оскорблять несогласных позволяют себе только киевляне.
Про Одессу тут тоже много нелестного написали. Но одесситы не набрасываются на людей и понимают, что у всех есть свое мнение и свои вкусовые предпочтения. И это нормально.
Печенюшка• 09 января 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не альо!
Краса в очах тих, хто дивиться!
Вы только посмотрите на ее,крымчанку.9 лет живет в Киеве и ей мрачно.
БлинчикБезСметанки• 09 января 2023
Ответ дляПеченюшка
Удалено администрацией...