Колдунья-вещунья• 08 января 2023
Якщо я зараз поїду за кордон без дітей, мене пропустять?
Я вже там була з дітьми, влітку повернулися назад в Україну додому. Якщо в мене є id карта країни яка ще дійсна і в дітей також, мене без дітей туди впустять? І чи на кордоні з Польщею випустять?
Я ще там родилася, але громадянка України.
Є закордон паспорт в якому вклеєні мої діти також.
Результат:
вже голосів:
30 (81.08%)
Випустять - пропустять.
5 (13.51%)
Інший варіант
2 (5.41%)
Ні, треба з дітьми
побольшомусекретику• 09 января 2023
Ответ дляТаки в курсе
Такі питання ж виникнуть не на границі. Автор питає чи випустять.
Перша ж перевірка документів в тієї країні де вона отримала прихісток на себе та дітей, і ...отримає кару.
Таки в курсе• 09 января 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Яку кару?
Наприклад?
побольшомусекретику• 09 января 2023
Ответ дляТаки в курсе
Яку кару?
Наприклад?
Штраф це мінімум.
А взагалі, вона при виїзді з країни мала повідомити уряд, що повертається до України. Закрити рахунки і виплати.