Барабан для взрослых• 09 января 2023
Декор торта
Дуже сподобалася декорація. Як думаєте з чого зроблені квіти? Мастіка?
Админко• 09 января 2023
Ответ дляTammy21
Так. Там декор, мабуть, дороже ніж декілька тортів виходить, якщо його окремо купувати.
ні, декор робиться легко, і не стоїть багато
Админко• 09 января 2023
Ответ дляTammy21
А, ну і так, це не зефір.
Зайдіть на сторінку до автора і почитайте що це. Чому ви сперечаєтесь до того ніж перевірили? Дивна людина, аби щось брякнуть
Языката Хвеська• 09 января 2023
Ответ дляTammy21
А, ну і так, це не зефір.
А мені теж на зефір схоже. Характерні ’рвані’ краї.
Языката Хвеська• 09 января 2023
Ответ дляАдминко
Таки зефір?
Админко• 09 января 2023
А ось вам і прайси, сайт автора
Дорого? $16? Ви серйозно? І на своєму сайті автор більш упор дає на стемпінг, а квіти із зефіру. Почитайте!
Ответ дляАдминко
А ось вам і прайси, сайт автора
Це ціна штампу, а не декору і тим паче всього торту)
Я замовляла декор не одноразово, хороший коштує не дешево, навіть в Україні, у Німеччині той дизайн що на фото може вийти під 300+євро.