Прес-офіцер південного регіонального управління держприкордонслужби України Іванна Плантовська відсвяткувала Новий рік у Парижі. У соцмережах її розкритикували, оскільки вважають це недоречним під час війни у країні.
Зазначається, що речниця ДПСУ хизувалася фото з Парижа на тлі Ейфелевої вежі, а також кадрами з курортів. Після розголосу вона закрила свої профілі у Facebook та Tik Tok, користувачі соцмереж зберегли скріншоти.
За даними ЗМІ, після поїздки до Парижа Іванна відзначилася у Буковелі, звідти вона теж позує у хутряній шубі та сумкою відомого бренду.
Зазначимо, згодом Плантовська відкрила свою сторінку у Facebook.
Kusalochka• 09 января 2023
Ответ дляmalvaa
Эта женщина - прес-офицер госслужбы,поэтому она не имеет права выглядеть как просто ’женщина с низкой соцответственностью’...
човен не розкачуйте будь ласка

Color never seen before• 09 января 2023
Ответ дляОлечка79
Такая себе слава , на всю страну погреметь как соска тупая. И фото папика везде уже . И ведь женат же наверняка . Фу мерзоты оба.
За пир во время чумы промолчу . Ну ничо. Мы все вытерпим, и без света , и ценники на все и вся, главное шоб этим зайкам было хорошо и их писям с губами. Ведь они трудились , они заработали , имеют право . Да.
Такая у нее опасная работа :) Нужно вести себя как ’тупая соска’ чтоб папик одобрял (значит такое в его вкусе, что уже мнгое говорит об том Муле). А если запахнет жареным ее же и сольет, и он первый ее обматерит и скажет что нужно было головой думать какие фотки делать и выставлять (и неважно что он сам был главным потребителем этого контента)
Donnafugata• 09 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви зациклені на хуйлі? У всіх темах про нього пишите.
Зеленський, як президент добре виконує свої функції. Для країни і військових багато зробив. Відкривайте Конституцію і читайте його повноваження. І не треба на нього усіх собак вішати
Рівно рік тому. До початку війни 1,5 місяці. Зеленський попереджений про вторгнення росії ким тільки можна. Що він робить? Правильно, катається в Буковелі на лижах! Фоткається з усіма, щасливо посміхається, скоро про шашлики всім розкаже...
Що ж іще має робити лідер держави...
Viktoria_St• 09 января 2023
Ответ дляСоната любви
тут же он пишут, не на часи.
такое нельзя обсуждать.
а если кто посмеет создать тему, значит враг и отрабатывает деньги.
вот так у нас и происходит зомбирование человеческого сознания.
такое нельзя обсуждать.
Так у вас не одна такая тема. Вы на зарплате?
Kusalochka• 09 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Зевлада чи Зеленський? Це не завжди тотожні поняття. Мені слуги теж не подобаються. Але Зеленський якраз на своєму місці.
Окей. Значит Украина в надежных руках
Светлая Светлана• 09 января 2023
Ответ дляPetrovna after 50
блин, вы не поверите ,но у меня такая же стройная фигура, и дело не в ней, а в должности и в соблюдении правил этики людей управленцев
А попа такая же? Это в зале или импланты? Так может фото до вступления в должность?
Конфет04ка• 09 января 2023
Ответ дляKusalochka
човен не розкачуйте будь ласка

император плавать не умел :)
Ответ дляViktoria_St
на зарплате как раз вы, раз во что бы то ни стало хотите закрыть всем рот.
Светлая Светлана• 09 января 2023
Ответ дляannac
У нас знакомые мчсники (муж и жена), просили детей отвезти за границу к бабушке. Им никому нельзя было город покидать, а тут сплошной праздник.
Даже город покидать нельзя? А вон в Чернигове в начале войны военный прокурор и его жена кардиолог военного госпиталя спокойно покинули город.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 января 2023
Ответ дляDonnafugata
Що ж іще має робити лідер держави...
Відкрию вам таємницю, війна вже 9 років в нас іде.
Но якось я не помітила, що б це комусь заважало із можновладців
Ответ для Светлая Светлана
ну вы сравнили военного прокурора и обычного человека)
таким можно все.
Donnafugata• 09 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Таємниці не відкрили.
Конфет04ка• 09 января 2023
Ответ дляannac
Как офицер может быть просто работником?
Может должность так называется на хозяйский лад. Второго пилота в гражданской авиации первым офицером кличут, хоть он ни вояка ни разу.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Кх… кх…Я вибачаюсь шо він виконує?… читає промови від спічрайтера і на тому все. Все що він мав виконати що б захистити людей, і не допутити такої кількості жертв - він і його команда про…лі. А тепер піаряться на крові і мужності наших воінів.
Kusalochka• 09 января 2023
Ответ дляКаллипсо
Как думаете, женщин при погонах и и на службе сейчас выпускают? Не гражданских. Она не гражданская
Таких как она- конечно
на границе голову теряют от такой красоты
МАМА НИКИТКИ-2• 09 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Вона звільнена за прогул. Це означає, що карьєра її закінчена. А прокурор не дорівнює військовий. Це всього лише посада.
Kusalochka• 09 января 2023
Ответ дляNazaria
6 років назад вона виглядала так.
Это серьёзно на 1 фото она?
МАМА НИКИТКИ-2• 09 января 2023
Ответ дляСоната любви
таким можно все.
Прокурор не військовий. Ви не там зраду шукаєте. І виїхав він з Чернігова, а не з країни.
I_am_Ukrainian• 09 января 2023
Ответ дляannac
фото
Ну вот, о чем спор, если ее и начальство не поддерживает. Значит людям не показалось.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Скріни не горять і за все прийдеться відповісти. З 2019 року держазамовленняя по озброєнню були майже повністю припиненні. Пряма цитата: якщо я буду виділяти гроші на армію, як я буду будувати дороги….