Добрий день,хворіємо грипом,3 дня була темп висока,вже темп спала,а ацетон дуже важко збивається,тільки відпою глюкозою,потім лягла на дений сон спати на 2 годинки,встала попісяла і знов 4+....і так само після ночі((((раніше якось легше збивався і так скоро не повертався,а це прям....напевно вірус сильний, в кого була схожа ситуація за скільки вдалось його позбутись??і як відпоювали??
valleriya14• 09 января 2023
Нужно поить нон-стоп, даже ночью!, иначе не упадет: Боржоми, компот из сухофруктов и тп, Бетаргин и так по кругу, постоянно!
Ответ дляvalleriya14
А вночі як будити??кожні 10 хв??
valleriya14• 09 января 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А вночі як будити??кожні 10 хв??
Можно не 10 мин, через полчаса например, я дочку во сне поила, через шприц от нурофена, чередовались с мужем, тяжело, но нужно, иначе не собьете, утром будет опять 4+
Ответ дляvalleriya14
Попробую,а то переживаю що так довго,
Я пробувала будити вночі вона нервує,плаче....
valleriya14• 09 января 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Попробую,а то переживаю що так довго,
Пробуйте, так долго ацетон - плохо, не собьете питьем-капельница только
Ответ дляshurka100
Авторе, я не знаю, скільки років вашій дитині, але якщо вік дозволяє, спробуйте Кока колу. Це той випадок, коли трохи можна
І крім Коли багато рідини, теплої, щоб краще всотувалось
Можна колу, об’єм залежить від віку, але ще поїти електролітом треба постійно. При захворюваннях ацетон довго тримається. В мене син з 7 місяців до 4 років постійно мав ацетон при любих, навіть найменших, захворюваннях. То був трешак. Але за добу я навчилася справлятися додаткових безпрепаратів.
ВсеБудетСупер• 09 января 2023
40% глюкозу давайте, Хуману электролит, обильное сладкое питье (из рассчета 5мл каждые 5мин, то есть 60мл в час)
valleriya14• 09 января 2023
Ответ дляIr4uk_M
Аналогично. Моей уже 11 почти, и то иногда бывает. Она у меня впечатлительная, перенервничает и привет ацетон.
ВсеБудетСупер• 09 января 2023
Ответ дляshurka100
Да, нам тоже кола помогала очень, примерно треть стакана, но обязательно выпустить газ предварительно.
ВсеБудетСупер• 09 января 2023
Ответ дляvalleriya14
В 11 до сих пор от эмоций ацетон? О май гад… моей 4, в садик ходить не можем, сходим на пару часов - два дня от ацетона отпаиваем. После детских комнат та же фигня… Тоже очень чувствительная нервная система. Думала, к школе перерастет…
Ответ дляВсеБудетСупер
Ви вночі теж поїте??як часто??
ВсеБудетСупер• 09 января 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Ви вночі теж поїте??як часто??
Когда вирус, то и ночью. Раз в полчаса по 30мл
valleriya14• 09 января 2023
Ответ дляВсеБудетСупер
Да, очень редко, но бывает. Тоже думала, что перерастет.
Ответ дляvalleriya14
В 12 років маєте забути що це таке. Так мені наша лікар говорила. Моєму майже 6 років, і я вже просто живу без ацетону, тьфу-тьфу. Ну, якщо там є раз чи 2 на рік, навіть 3 - мене не лякає. А раніше, то жесть була, тому дуже вас розумію!
Ответ дляВсеБудетСупер
В нас було на харчування не правильне ацетон то він набагато легше збивався,а тут це жесть...а ха скільки ви днів випоїли ?
ВсеБудетСупер• 09 января 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
У сына ацетон был только на фоне вирусов и температуры, у него за 2-3 дня проходил. Но поили мы и ночью активно, это обязательно. Когда был грипп и ротовирус, то всю ночь со шприца с Нурофена по 5 мл каждые 5 мин поили, потому что настолько он ослаблен был и обезвожен, что разбудить попить было нереально
Ответ дляВсеБудетСупер
То просто поїти шприцем за щьоку під час сну можна??
ВсеБудетСупер• 09 января 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Дааа, конечно. Только этим мы и спасались
ВсеБудетСупер• 09 января 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Только ж голова на боку должна быть
ВсеБудетСупер• 09 января 2023
Ответ дляIr4uk_M
А у вас тоже на эмоции ацетон появлялся? Или только на фоне орви?
Ответ дляВсеБудетСупер
Только ж голова на боку должна быть
Дякую,Дай Бог допоможе,а то я так переживаю
Ответ дляВсеБудетСупер
Все в купі. Ще й великі (3 години і більше) перериви в прийомі їжі давали ацетон. Погано їв вдень, вранці привіт рвота і понеслось.
Ви прослідкуйте ще в період емоційних скачків, чи п‘є хоча б щось дитина або їсть. Це дуже важливо.
Була розмова з педіатром у нас, як уникнути цих станів. Так от вона говорила, що у мене в кармані завжди має бути смаколик. Так не падає глюкоза. Тому я звикла контролювати саме так. Не даю голодувати і якщо що, даю цукерку, печиво, будь що, аби не впав рівень глюкози.
ВсеБудетСупер• 09 января 2023
Ответ дляIr4uk_M
Да, я так и делаю, всегда под рукой мармеладки, чупа-чупсы. И тоже если вечером не поест углеводы, а только белок (например, омлет), то утром ацетон.
А в садик вам удавалось ходить?