На привозе• 09 января 2023
Я одна не смотрю порно?
Все вокруг хоть и редко но смотрят, я никогда. С меня смеются и не понимают. Неужели таких людей мало и все помешаны на сексе?
Результат:
вже голосів:
132 (63.77%)
Смотрю
68 (32.85%)
Не смотрю
7 (3.38%)
Никогда не смотрела
Баба_Воля• 10 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Я вам кажу те, що довели науковці вже давно. Якщо цікава тема впливу порно на мозок - почитайте самі. Але воно працює саме так. Мозок все сприймає за реальність. Тому у вас і збудження бо ви «причетні» до самого процесу бо мозок думає, що ви це виконуєте в даний момент тому і швидко приходить збудження, фінал
Просто уявляти вийде не те бо не по-справжньому
Да. Думаю что это я и муж. В чем проблема?
Настасья Пицун• 10 января 2023
Ответ дляБаба_Воля
Якщо ви дивитесь порно, ви стаєте причетні до того сексу як я писала вище. Хочете зраджувати ну ваше ж діло, нащо мені щось доводити 💁♀️а потім такі люди кажуть, що у стосунках проблеми
Льоля-deb4• 10 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Якщо це зрада і жінка дивилася, наприклад,20 різних таких кіно то вона повія??Ну чоловіки ж в кіно різні.Сподіваюся від порно хоч не вагітніють,бо в кіно не використовують контрацептиви.
Настасья Пицун• 10 января 2023
Ответ дляЛьоля-deb4
Ні, завагітніти ви звичайно не можете. Порно як найкращий та найбезпечніший контрацептив! Але факт в тому, що мозок сприймає це як реальний досвід і все
Плюс, у багатьох можуть бути проблеми з сексом реальним тому треба дуже обережним в цьому питанні бути і краще експерементувати з коханим
Льоля-deb4• 10 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Я не цікавилася що там кажуть науковці бо якщо і можу подивитися таке кіно то раз на рік.Не маю від цього залежності.
Я виступила тут у дискусію лише тому що мені шкода жінок яких з´їдають ревнощі на пустому місці.Це важке відчуття руйнує стосунки.Скоріш за все чоловікові чогось не вистачає.Краще не осуджувати а спробувати знайти причину.
Настасья Пицун• 10 января 2023
Ответ дляЛьоля-deb4
Ну ось. Не вистачає, то чому не спробувати це виправити замість того, щоб займатися цим з екраном? Там простіше, не треба наполягатиме, жінка все зробить за нього, то вони і обирають порно.
Баба_Воля• 10 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Я в браке 20 лет. У нас нет проблем в отношениях.
Секс всегда отличный .
Кому мы изменяем если смотрим секс вместе и при этом занимаемся сексом друг с другом?
Секс всегда отличный .
Льоля-deb4• 10 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Так це не повинно погіршувати стосунки у ліжку.
Іноді мені важко пояснити чоловіку що я від нього хочу.Показую йому фрагмент з кіно і все ок.
Льоля-deb4• 10 января 2023
Ответ дляБаба_Воля
Секс всегда отличный .
Ай-яй это ж оргия у вас
Настасья Пицун• 10 января 2023
Ответ дляБаба_Воля
Секс всегда отличный .
Ви в мене це запитуєте?
Ну подумайте самі, якщо вам подобається займатися сексом на фоні сексу… це вже груповуха. Тут ви не зраджуєте звісно
Льоля-deb4• 10 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Колись я побачила у історії що мій колишній дивився порно,дні 3 підряд.Нічого йому не казала,що дивився не відкривала.
А потім чоловік влаштував мені офігенну ніч.Виявилося він вирішив таким чином через кіно знайти варіанти як освіжити наші стосунки.
Тюрюнь_Тюнь• 10 января 2023
Ответ длявареный_look
О, знакомо, тоже просила обнимать меня, прикасаться ко мне чаще, ни фига. Иногда такое впечатление, что как соседи
У меня не не иногда, а всегда, живем как отец с дочкой...