Морковку дай• 10 января 2023
Что за странности у человека, что за фобии?
Таке питання. Це родичка. Людина активна, спілкується з усіма, навіть аж занадто. Дуже часто всім звонить, навіть можна сказати завжди на звязку з усіма. З усіма підтримує прекрасні стосунки, обговорює абсолютно різні теми. І все можна сказати ідеально, вона знає все про всіх. І тут таке..... В той же час вона приховує такі речі, як вагітність, народження дитини. При тому що дзвонить раз в тиждень а то і частіше. Дзвонить всім своїм родичам, знайомим, подругам. Говорить про все і про всіх, як би сказати, "всім кості перемиває". А при тому за 9 міс.ні слова про деякі надважливі речі із свого життя, при тому говорить дуже детально, як у неї пройшов день і все все все....
То пропадає довіра до такої людини. Але ж це родичка, яка дзвонить. Тобто, виходить, що ми разом вагітні, вона в мене все випитує, спілкуємся на цю тему, аналізи, пелюшки і т.д. а через рік я взнаю від других людей, що вона також народила і не говорить і при тому дзвонить в той же час. Якийсь бред. Нашо це все скривати і що це взагалі означає? Це якась фобія? Потім, коли я вже сказала, що я знаю, вона далі вільно спілкується і вже розказує без кінця, як вони покакали і як вони погуляли і т.д.
З роками це продовжується і вона знову приховує важливі речі, які вже мені кажуть інші люди. Потім я взнаю, що частина людей знала цю інформацію, а частина - ні.
Тобто, вона своє оточення поділила на дві групи і одній групі розказала про це, а другій -ні. Друга група, це і родичі і друзі. Тобто, першій групі вона дуже наполягла "нікому не розказувати". Але це ж люди і така інформація, що я бачила її з великим животом десь та й просочиться. Хіба це можна приховати? І тут вона розуміє, що друга група теж знає і її починає клинити і вона всіх блокує, нервує, перериває зв´язок! За що? За те, що вона все про всіх повинна знати, а про неї тільки частина людей, а останні-ні. Але це рано чи пізно випливе.
Як в неї взагалі в голові? Що це відбувається? Що за авантюри?
Кубик Рубика• 10 января 2023
Ответ дляМорковку дай
Но это близкие родственники и рано или поздно мы пересечемся, поэтому просто откинуть и забыть ее будет не возможно
Зачем забывать. У вас же не склероз. Вы прекрасно помните, что есть среди ваших родственников странная одна женщина.