На олх часто потрапляє на очі робота такого плану Переклад текстів з англійської на укр чи рос мову. Типу, фріланс, більше працюєш - більше заробляєш.
Таких оголошень дуже багато
Я вирішила поцікавитись деталями і ось таке:
"- заходьте на сайт, вибираєте текст, який вам сподобався.
- пишіть замовнику електронний лист
- отримуєте відповідь, перекладаєте та отримуєте свої гроші.
Сайт для роботи, приклад листа для розсилки та докладніші відео-уроки будуть у навчанні
Доступ до сайтів та відеоуроки - 60 грн
В ці 60грн входять 7 відео уроків, 12 сайтів для повноцінної роботи, в подарунок курс-навчання в сфері копірайтингу.
Ви можете продавати цю інформацію іншим людям, заробляючи додатково"
Хтось з таким стикався? Справді існують такі сайти, чи всі заробляють по 60 грн з дурачків? )))
Таких оголошень дуже багато
- пишіть замовнику електронний лист
Доступ до сайтів та відеоуроки - 60 грн
Lilith-643d• 10 января 2023
Класика обману наївних, які вірять що ’заробляти в інтернеті можна нічого не вміючи’))
Ms_Sambukina• 10 января 2023
На кидают вам ссылки на биржи, которые вы можете и бесплатно найти) видосики, как зарегаться и тп - тоже можно самому разобраться. Я как то чисто ради интереса эти 60грн пожертвовала - мне прислали ссылку на кабанчик
WorldIsOurHome• 10 января 2023
Обычный развод. Там, где просят деньги за то, что дадут вам работу, это всегда развод. А те ссылки все есть в интернете.