Дверной_Проем• 10 января 2023

Сопровождение ребёнка с инвалидностью отцом

Добрый день. Подскажите, а для чего на границе требуют свидетельство о браке, если отец ребёнка есть в свидетельстве о рождении? И в перечне официальных документов для сопровождения ребёнка свидетельство о браке не нужно. Если с отцом ребёнка не расписаны, он не может выехать как сопровождающий ребёнка с инвалидностью?
И также вопрос, нужно ли удостоверение об инвалидности ребёнка или достаточно заключения комиссии? Спасибо
Семен Семеныч• 10 января 2023
Фсёнада!
Братья Капли• 10 января 2023
Перше питання не знаю, друге - вже з заключенням комісії не можна, потрібно посвідчення.
Мадам Подлинник• 10 января 2023
Я десь читала що має бути посвідчення, зараз по довідкам не пропускають. Але це про дорослих, можливо з дітьми інші вимоги.
Мадам Подлинник• 10 января 2023
Автор ви мабуть в темі по цьому питанню скажіть будь-ласка якщо всі документи на дитину з інвалілністю оформлені на маму, то батько не зможе виїхати з дитиною? Ми в шлюбі якщо що
автор Дверной_Проем • 10 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Я теж бачила, що це стосується лише самих чоловіків, у яких є інвалідність, про супровід не зовсім зрозуміло
автор Дверной_Проем • 10 января 2023
Ответ дляБратья Капли
А де вказано, що на супроводжуючих це теж розповсюджується?
Братья Капли• 10 января 2023
Ответ дляДверной_Проем
Що це? Посвідчення інвалідності дитині. Не супроводжуючому.
П с посвідчення їм треба, щоб доказати саму інвалідність. Я щось не розумію вашого нерозуміння)
автор Дверной_Проем • 10 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Так, різниці немає, проте на кордоні можуть причепитися. Ви роздрукуйте правила, щоб навсяк випадок були. В правилах прописано, що немає різниці, на кого оформлені документи
Серьезная баба• 10 января 2023
Удостоверение ребёнка, паспорта, свидетельство о рождении и еще можете свидетельство о браке захватить.
автор Дверной_Проем • 10 января 2023
Ответ дляБратья Капли
В нових правилах вказано про саме чоловіків з інвалідністю, що довідка МСЕК вже не діє, тому й питаю, може є посилання
Ягодка опять• 10 января 2023
У нас не требовали свидетельства о браке.
И мы покащывали ИПР , удостоверение не захотело оно на меня оформлено(вобще без разницы на кого ,но знаю не один случай ,что докапывались ,не хотела нервы трепать).
автор Дверной_Проем • 10 января 2023
І таке питання, скільки по часу зараз роблять посвідчення? (м.Київ). Дякую
Ягодка опять• 10 января 2023
Ответ дляБратья Капли
Кроме удостоверения есть еще другие документы подтверждающее инвалидность у ребенка ,например ИПР и другие.
Серьезная баба• 10 января 2023
Ответ дляДверной_Проем
Долго. Где-то более месяца
автор Дверной_Проем • 10 января 2023
Ответ дляЯгодка опять
А Вы когда ехали?
автор Дверной_Проем • 10 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
Мы не расписаны. Я вообще не понимаю, с какой целью в этом случае нужно свидетельство о браке. У отца равные обязательства на ребенка и в браке и вне брака
Ягодка опять• 10 января 2023
Ответ дляДверной_Проем
А Вы когда ехали?
В мае.

батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років, за наявності свідоцтва про народження дитини або документів, що підтверджують відповідні повноваження особи, що супроводжує дитину з інвалідністю (у разі здійснення супроводу опікуном, піклувальником, одним або обома прийомними батьками, батьками-вихователями), посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, в якому зазначено статус “дитина з інвалідністю”, або довідки про отримання державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю, виданої структурним підрозділом з питань соціального захисту населення районної, районної у м. Києві держадміністрації, виконавчим органом міської ради, до території територіальної громади якої входить територія міста обласного значення, районної у місті (у разі її утворення) ради (незалежно від того, кого призначено отримувачем допомоги), або індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю, виданої лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або медичного висновку про дитину з інвалідністю до 18 років (їх нотаріально засвідчених копій);

Вот список документов по которым можно выехать.
Банка с бутылками• 10 января 2023
виізджали з повним пакетом документів(довідка, посвідчення, про одруження і т д).
Посвідчення, що дитина з інвалідністю, а батько дитини законний представник, в Києві робили тиждень.
Ягодка опять• 10 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Может . Вобще без разницы на кого.
автор Дверной_Проем • 10 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
А давно робили?
Brovalia• 10 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Может. Вы оба родители. Выпустят без проблем
Мадам Подлинник• 10 января 2023
Ответ дляBrovalia
Дякую)))
Банка с бутылками• 10 января 2023
Ответ дляДверной_Проем
А давно робили?
посвідчення робили в серпні 2022 року