Плету интриги• 10 января 2023
Родственники ВПО
До нас приїхали родичі з окупованої території, брат з дружиною і дітьми. Усе добре, вони живуть окремо і ми спілкуємося на якісь свята - ходимо у гості ( частіше вони до нас) На новий рік вона у жарт сказала свої дочці - ось такі у нас родичі , терпи - я ж терплю стільки років. Це сказано було на дитячий жарт до її доньки.
Мене аж перемкнуло - я думаю нічого собі, ми вам скільки допомагали - в окупації гроші надсилали, тут вам хату знайшли майже за комунальні. А тут - нас терплять!? Я нічого не сказала, але у неї скоро день народження. Як вважаєте чи йти у гості якщо покличуть? Чи сказати що не зможемо бути?
МояХатаЗкраю• 10 января 2023
Думаю вы накручиваете себя. Ну если она к вам хорошо относится, но просто пошутила.
Ваша прЭлесть• 10 января 2023
Вы неудачно пошутили над дочкой и мама посоветовала ей потерпеть? А причем тут ВПО и Ваша помощь?
Мой_ужин• 10 января 2023
А шо не так?
Ви пожартували над донькою, вони відповіли із жартом чи сарказмом))
постою_послушаю• 10 января 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну как же? Автор же помогает! Значит может шутить такие шуточки, что маме приходится объяснять их ребенку таким вот образом. Тем более жена родного брата это же вообще обычно исчадие ада для золовки. Вот только народная мудрость про золовку-змеиную головку немного иного мнения
постою_послушаю• 10 января 2023
Автор, а что значит ’приїхали до нас’ при том, что живут они отдельно и за жилье платят сами.
Бандитка Сью• 10 января 2023
А чому Ви вирішили, що то про Вас? Щось за собою відчуваєте?
Просто я жартую часом, що чоловік ’такий собі родич’... Тобто ХЗ про кого фраза про родичів
постою_послушаю• 10 января 2023
Ответ дляБандитка Сью
Ну так автор что-то сказала племяннице, на что ее мама успокоила ребенка, типа на дураков не обижаются. Жаль только, что вряд ли мы дождемся ответа от автора, что за ’супер удачная’ шутка вызвала такую реакцию мамы ребенка
Бандитка Сью• 10 января 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Тобто плата за допомогу - це теоретично бути м´ячиком для биття й мовчати?
То це не допомога родичам, це таки обмін. Автор же бере самоствердженням