Соня-сонятко• 10 января 2023
Як перестати пропускати чужий біль крізь себе?
Сприймаю близько до серця, стискає в грудях, прямо пече, сльози течуть і не можу нічого зробити. Якщо дізнаюсь щось про знайомих людей, не виходить з голови. Відчуваю фізично, боляче дуже, погано. Завжди так було, а зараз ще більше загострилось, мабуть, на фоні подій сьогодення. Як справлятись з цим?
сама себе прекрасная• 10 января 2023
Іти до психолога бо наслідки тяжкі. Я теж така, ще й діти хворіють, якщо переймаюся іншими. Навіть не знайомими.
ДелиВерка• 10 января 2023
Вышла к курьеру, встретила соседку, она мне рассказала о соседях из нашего дома и меня так накрыло, я еле дошла до квартиры, целый день па были, пришлось корвалмент пить. И это я даже не знаю лично о ком она говорила. Ещё стало плохо когда узнала что сестра бывшего сотрудника умерла, я думала меня тоже схватит. Паника, сосуды, прединсультное состояние, корвалмент.
Поняла что это сбой НС, потому что перед этим я была непоколебима по жизни, а перенесла очень много стресса очень стойко, без успокоительных. Теперь организм сломался и очень сильно реагирует на такие ситуации.
Думаю что вам тоже надо обратить внимание на на, пропить что то типа нервохееляили магникума антистресс.
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Так, думала про психолога.
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ дляДелиВерка
Ви праві, стресів було багато.
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ дляВредняжка
никак не могу перестать, уви, читаю про Соледар и пью гидазепам...
У мене є вони, але не пила. Курсом пропити потрібно чи коли є необхідність?
ДелиВерка• 10 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Ви праві, стресів було багато.
Это накопительная система, вот и вы дошли до предела. Сходите к врачу, он назначит таблеточки. Мне пришлось идти к психиатру за ад, все думала что сама справлюсь.
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ дляДелиВерка
Дякую.
сама себе прекрасная• 10 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Так, думала про психолога.
це єдиний вихід. Ніякі антидепресанти не справляються з вашою емпатією, нажаль. Коли мені скрутило шию від чужих проблем, я поспілкувалась з психологом тільки по телефону (вона вела на той момент моїх дітей), мене аж попустило в секунду. І я зрозуміла для себе одну річ - я ж не можу змивати в себе всі чужі проблеми, їх можна вислухати, але думками ставити стінку, бо то сильний інший тягар, який вам не потрібен. Людина виговорилася - їй легше, а вам хоч вішайся. Так не має бути. Ви маєте зараз все те що накопичується виносити з себе. Ще можна спортом, наприклад, якщо ви так зможете. Але психолог дієвіший.
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Я навіть не спілкувалась, просто дізналась новину і все... Дякую за пораду.
сама себе прекрасная• 10 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Будь ласка, нехай вам допоможе! Пам‘ятайте, що ви у себе найдорожча!
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Вредняжка• 10 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
я пью, коли вже не стримуюсь, сьогодні накрило після новин, ридала, зараз тяжко, але попустило трохи, курсом не пью, боюся..
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ дляВредняжка
Я теж трохи боюсь їх приймати, ще жодного разу не пила. Дякую. Тримаймося.
Вредняжка• 10 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
не бійтеся, в мене наменьша доза, почніть з півтаблетки, побачите по самопочутті...
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ дляВредняжка
На ніч можна пити?
ДеньгиНеСдаю• 10 января 2023
Я теж така була. А потім на фоні постійних стресів стався у мене рак. І я зрозуміла, що з цією ’звичкою’ потрібно боротись вчасно. Якщо не можете не перейматися, значить, просто не слухати ніяких новин, уникати будь-якої інформації, яка може вас ввести в розпач.
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ дляВредняжка
я півгодини назад випила..
Спробую. Ще раз дякую Вам.
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Так, я давно перестала дивитись важкі передачі, фільми і т.д. Але новини моніторю постійно. Просто іноді неможливо уникнути інформації, якщо вона стосується людей, яких ти знаєш.
Дякую. Здоров´я Вам.
Первая леди колхоза• 10 января 2023
Ой,не знаю.....как почитаю сколько людей наших гибнет,увижу фото тел .....не могу.... океаны горя и страданий вокруг
Соня-сонятко
• 10 января 2023
Ответ дляПервая леди колхоза
Жахливо це все. Чому не живеться їм спокійно? Живіть, радійте, розвивайтесь, вкладайте гроші в щось корисне людству, країні. Ні, вони все життя воюють...
ДеньгиНеСдаю• 10 января 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую. Здоров´я Вам.
Дякую