Свезло так свезло• 10 января 2023

Дівчатка, прошу поради. Я, він, сестра й свекруха

Намагатимуться дуже коротко. Є наша сім´я, я, чоловік, двоє дітей. Я працюю віддалено. Він у ДСНС, 1 вихідний в тиждень, в 7ранку йде, в 7 вечора приходить. Є його сестра, теж служить, але вийшла заміж і їде в інше місто. З свекрухою не спілкуємося рік, живемо в хвилинах 15 один від одного. Сестра чоловіка жила з нею і побут був на двох і зарплати дві відповідно. Сестра їде, свекруха в лютому йде на пенсію. Розумію, що почнеться "сину поможи". Йому просто немає коли, буде просити мене, а я не хочу. Як вийти з ситуації і не розгризтися в сім´ї? Чоловік в неї є, але живуть окремо, сину дзвонить раз в два тижні, на свята не кличуть, дітей вже теж рік не бачать
Моя улюблена страшко• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Типу йому пообіцяти, а потім ой не встигла?
Типа объяснить мужу, что к 62 годам для развлечений у женщины должны быть подруги, если она не совсем токсичная. А если токсичная, то сведёт с ума и Вас, ему нужна психически здоровая жена?
А для не общности 62 года рано. Если сейчас фигнёй загоняет, то к моменту, когда реально может, сил не останется. Поэтому трезво смотреть на закидоны маман пора.
И плюс напомните, что у Вас тоже родители, если Вы к ним будете столь часто тоже бегать, на детей и мужа останется время?

Моя улюблена страшко• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Тобто ветклініка, як на роботу. Раніше це сестра помагала, тепер боюсь подумати. І плюс це все треба час від часу драяти((
У Вас резко аллергия, видимо на шерсть. Всё
Моя улюблена страшко• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Я думаю, що ще й питання грошей. З сестрою мали дві зарплати. А буде одна пенсія. Чоловік допомагає батькові, той давно на пенсії. Вони разом не живуть, але одружені. Зустрічаються на свята
Что? Так тогда свекровь забота дочки. Всё поровну. Порешали.
сладкий_ноябрь• 11 января 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так сестра жила в квартире матери.
62 не такой и возраст. В той же Германии, где всем так социал нравится, на пенсию в 67 выходят только.
Ну, и если скидывать я, то тогда по 500 сын и дочь.
Так надо было тоже жить у своей.
В чем проблема то? :)))
сладкий_ноябрь• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
А мама має приймати участь в житті сина? Ну хоч на пів шишечки? Чи тільки як пенсія засяяла?
Сорри, но может быть вы причина того, что мама у вас не частый гость?
Залетная Я тут• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Їй 62, вона *ходяча*)). Там більше про нудно.
Прийдіть пару раз допомагати з внуками. Буде не нудно.
Залетная Я тут• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Слухайте, ви своє не встигаєте з 2 дітьми, батьки мають допомагати, а тут ще здорову дорослу жінку з її цирком Шапіто обслуговувати? З чого б це?
Я вважаю, що ви розбалували чоловіка, не грузите жітьми та домашньою роботою, от він і вважає, що у вас дохреніща часу обтанцювати його маму.