Свезло так свезло• 10 января 2023

Дівчатка, прошу поради. Я, він, сестра й свекруха

Намагатимуться дуже коротко. Є наша сім´я, я, чоловік, двоє дітей. Я працюю віддалено. Він у ДСНС, 1 вихідний в тиждень, в 7ранку йде, в 7 вечора приходить. Є його сестра, теж служить, але вийшла заміж і їде в інше місто. З свекрухою не спілкуємося рік, живемо в хвилинах 15 один від одного. Сестра чоловіка жила з нею і побут був на двох і зарплати дві відповідно. Сестра їде, свекруха в лютому йде на пенсію. Розумію, що почнеться "сину поможи". Йому просто немає коли, буде просити мене, а я не хочу. Як вийти з ситуації і не розгризтися в сім´ї? Чоловік в неї є, але живуть окремо, сину дзвонить раз в два тижні, на свята не кличуть, дітей вже теж рік не бачать
Сладкий лимончик• 10 января 2023
Ответ дляОсторожная
Ну так и скажите, что у вас свободного времени нет вообще и сил нет и дети всё время занимают. Вы бы с удовольствием помогли, но не получится никак)
Так и сказать и больше своим родителям помогать. Это если мелкие просьбы и может сам человек справится.
Если что то серьезное то нанять помощника или сын пусть поможет. А кто вам мужскую работу в доме делает, автор если муж так сильно занят?

автор Свезло так свезло • 10 января 2023
Ответ дляПеченюшка
Скажите мужу, что у вас двое детей и свои родители есть и обхаживать его взрослую дееспособную маму у вас времени нет, попсихует и пусть сам с ней разбирается, лучше быть гамном чем прислугой левой тётке
Розуміє все, а як мама подзвонить то потім добу в себе прийти не може. Думає як допомогти
Печенюшка• 10 января 2023
Сразу ставьте рамки чтоб даже не начинала на вас ездить
Печенюшка• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ну вот пусть думает, вы при чем
Ответ дляСладкий лимончик
Або сама або мій батько. А що робити?
Печенюшка• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Або сама або мій батько. А що робити?
Напрягать мужа, пусть тоже думает и сутки в себя приходит, а то нахрен такой муж вообще? Сам дома ничего не делает еще и обслуживать его мамашу напрягает
Сладкий лимончик• 10 января 2023
Это его мама, ему и думвть как помочь. А что особо помогать в квартире? Мелкий ремонт, то сам или мастера нанять. Остальное сама по идее должна суметь, если проблем со здоровьем нет
Ответ дляПеченюшка
Ну вот пусть думает, вы при чем
Робота його і так не легка, не хочеться додавлювати, але рік не спілкуємся і мені й не треба. А от вона про нас згадала недавно) Сина за рік бачила разів 7, онуків взагалі не треба
Ответ дляПеченюшка
Поки, так би мовити, просить) але й мама тільки взялась за нього поміцніше

Ответ дляСладкий лимончик
Там ситуація, в хаті дві собаки-боксера і котів штук 12. Асортимент котів оновлюється час від часу. Більше-менше. В хаті, як в сараї
Людина любить тварин, і повз пройти не може.
Печенюшка• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Вот и отлично, говорите мужа как хорошо, мама теперь на пенсии и наконец сварит кашу своему зоопарку
Тобто ветклініка, як на роботу. Раніше це сестра помагала, тепер боюсь подумати. І плюс це все треба час від часу драяти((
Печенюшка• 10 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Она теперь на пенсии и у нее все свободное время, пусть драит
Ответ дляПеченюшка
Насмішли, аж вголос заржала. Дякую)
автор Свезло так свезло • 11 января 2023
Ответ дляПеченюшка
А важко ж. Боюсь, що тепер там живність помножиться на 3.
Печенюшка• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ну так повторяйте постоянно мужу, что мама взрослая и дееспособная, не лежачий инвалид и драить ее обоссаный дом вы не будет и точка, пусть нанимает ей кого-то в помощь или сам ездит
Ростки жимолости• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Подзвонила 8 числа з тим, що скоро на пенсію, а хто ж приїде вікна терне і шви почистить, і так легко було, а як тепер жити
В сенсі - ’хто терне’? сама, як всі дорослі люди, якщо нема грошей на помічницю. Моя десь такого віку й була, прекрасно справлялась з ’тернути вікна’
Ответ дляПеченюшка
Легше там спалити все ніж зробити. Але думку зрозуміла. Стояти на своєму. Що не я це маю робити
Печенюшка• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Да, пообижается и сам ее пошлёт когда она его задолбит

Ответ дляРостки жимолости
Він коли з мамою жив, то чекали його з казарми, щоб приїхав вікна помив. Потім сестра, бо чоловік миє вже в себе вдома. До хорошого швидко звикли
Ответ дляПеченюшка
А може дійсно саме отак станеться
Ростки жимолости• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ну я теж до хорошого звикла - прибиральниця останні 15 років і високі доходи. Зараз доходи впали, прибиральниця поїхала, нову запрошувати з цими екстренними відключеннями світла - ну такоє. Звикаю до іншого, сама терти і чоловіка залучати, а що робить?
Печенюшка• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
А може дійсно саме отак станеться
Главное стойте на своем, что мама взрослая и не лежачая, может делать все сама
Я думаю, що ще й питання грошей. З сестрою мали дві зарплати. А буде одна пенсія. Чоловік допомагає батькові, той давно на пенсії. Вони разом не живуть, але одружені. Зустрічаються на свята
Боїться що котів прийдеться зменшити, бо на пенсію аби самій вижити, а ще й тих кормити й лікувати. Дякую, дівчатка, думку я зрозуміла. Чия мама, той і чухає голову, що робити. Ви самі розумнички
Печенюшка• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Главное чтоб не в ущерб вашей семье чухал, а то смотрю сам ничего у вас дома не делает, еще и вас припрягать своей мамой любит
Ответ дляПеченюшка
Йому справді немає коли. Роботи просто валом, деколи й нічні. Він не внікає. Подзвонить- мама подзвонила, попросила, зроби будь ласка. І далі в роботі. Але буду стояти на своєму. Дякую вам
Печенюшка• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ну вот и вам некогда тоже
Моя улюблена страшко• 11 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
И?
Вы не понимаете, что пожилому человеку нужна помощь?
Ну пусть муж выделит с зп 1000 грн, заплатит человеку и он помоет окна. В конце концов до этого сестра мужа все это делала, он не особо вникал, пришла его очередь.
Так сестра жила в квартире матери.
62 не такой и возраст. В той же Германии, где всем так социал нравится, на пенсию в 67 выходят только.
Ну, и если скидывать я, то тогда по 500 сын и дочь.
Моя улюблена страшко• 11 января 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Нуууу, тут є нюанс. Ми вїхали в квартиру і купляли все самі. Її допомоги не було ніколи, ні в чому. Коли він жив з мамою, то оплачував койко-місце і теж все робив. Сестра жила з нею на інших умовах. Питання не про це. Як мені так вирулити, щоб не їздити туди. Ну от наприклад було, привези мені каші, собакам їсти закінчилось. Не хочу
Не могу. Суп на плите, потом за дитем и т.д.
Вам что нечем заняться?