Наверняка• Изменено 11 января 2023

Как сейчас с арендой в Киеве, нет звонков

Обратилась к риелтору, ранее она мне нашла быстро. За 10 дней ни одного звонка от нее. Как считаете, может выставить на олх? Может квартиры не ищут сейчас? Цена адекватная
Найщасливіша• 11 января 2023
Что сдаете и где? Этаж, газ, дальность от метро?

автор Наверняка • 11 января 2023
Ответ дляНайщасливіша
6, газ, дальность от метро 10 мин ехать на маршрутке/ автобусе. За 5000
Найщасливіша• 11 января 2023
Ответ дляНаверняка
А пешком сколько до метро? Я тоже ищу.
Укуси меня• 11 января 2023
Я никогда не пользовалась риелтором, всегда сама занимаюсь. Не вижу никакого смысла. Многие люди не хотят платить дурные деньги риелторам , а я их считаю таковыми - пришел, показал, никакой ответственности не несешь, зато свои 50 процентов от месячной суммы взял на дурняк. Тем более сейчас люди не хотят за это платить. Плюс- есть уже давно куча групп в ТГ и Фэйсбуке по поводу аренды без риелторов. Люди активно пользуются и я в том числе
автор Наверняка • 11 января 2023
Ответ дляНайщасливіша
А пешком сколько до метро? Я тоже ищу.
Пешком долго)
Снежнакомка• 11 января 2023
Яке найближче метро?
Укуси меня• 11 января 2023
Ответ дляНаверняка
Господи, я думала там какая-то дорогущая квартира. А такую обычную выставьте туда, где я Вам советовала в посте выше. Она у вас сегодня улетит. Именно такая ценовая категория клиентов не хочет и возможно не может платить риелторам

Снежнакомка• 11 января 2023
Ответ дляНайщасливіша
А пешком сколько до метро? Я тоже ищу.
Якщо їхать 10хвилин, то пішки хвилин 30
Бюст Березуцкого• 11 января 2023
Мівняйте ріелтора. Здала за 2 тижні. Ще й перебирала..бо я не всіх беру і можу відмовити без пояснень.
Позняки.біля метро.3 хв. Квартира 1 кімн. Електроплита 7 поверх. Вікна на озеро.
Ремонт простий. все стареньке.
7 тис грн
Снежнакомка• 11 января 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ремонт простий. все стареньке.
7 тис грн
З котами берете?
автор Наверняка • 11 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Спасибо, может риелтор и не выставила мое обьявленияе, я его даже не нашла на сайтах аренды
Бюст Березуцкого• 11 января 2023
Ответ дляСнежнакомка
З котами берете?
Ні. Коти.діти.впо. не беру. Маю поганий досвід. Тих грошей, що заплатчть, на ремонт не вистачить. Ремонти тепер занадто дорогі і оренди абсолютно того не покриває.
Найщасливіша• 11 января 2023
Ответ дляНаверняка
Ну может, у вас фото квартиры такие, что не цепляют, чего их тогда выставлять.
Гладиолус• 11 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Какие группы в ТГ? Напишите пожалуйста. Очень нужно.
Кукарачка• 11 января 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
а що ВПО - це для вас якісь іншф люди ?
Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляНаверняка
авторе, я шукала квартиру в листопаді.
то за деякими цікавими квартирами не встигала, знімали дуже швидко.
в результаті зняла за 6500+1500комунальні
10 хвилин від метро
газ, тепла квартира, однокімнатна, нормальна обстановка
і тихе місце без можливості прильотів
рідко район відключається від світла.

можливо у вас або погана сама квартира по собі
або район не вдалий зараз або через постійні відключення або через те, що поруч стратегічний об´єкт і тому не розглядають вашу квартиру.

і попросіть вашого рієлтора показати вам оголошення на сайті. тоді і будете знати чи виставила вона його
Веселая моль• 11 января 2023
Ответ дляНаверняка
так выставляйте на олх и тут https://www.facebook.com/groups/rieltor.zlo?sortin... там под объявами еще и ссылки на аренду в телеграмм, нафиг кормить этих риэлторов
Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляКукарачка
а що ВПО - це для вас якісь іншф люди ?
були ситуації на заході Україні, де переселенці з східної частини знімали квартири і розбивали їх вщент і їхали закордон викинувши ключі і залишивши квартиру відкритою
або напускали газу в квартиру

чому це все точно було навмисне, бо люди ці залишали ще й записки з побажаннями смерті хозяйкам
Кукарачка• 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
або напускали газу в квартиру

не чула такого. Не дай Боже вам стати ВПО. Нікому такого не бажаю.

Добрый Жук• 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
або напускали газу в квартиру

А кажуть, шо русня пропагандою хоче нас розділити. А нам і допомога не потрібна. Це капець, таке писати.
Оченьценная• 11 января 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Жесть,ВПО она не берет
Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляКукарачка
була ВПО. що з того.
ці історії мені розповідали мешканці західних частин України.
навіщо такі дивні побажання.

чи ви думаєте, що я вважаю всіх ВПО конченими і що вони можуть таке викинути?
зовсім - НІ!!!
я пояснила, чому дехто не хоче брати ВПО на квартиру. аналогічно і з роботою...
Добрый Жук• 11 января 2023
Читаєш таке і розумієш, шо є люди, а є-ні.
Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляДобрый Жук
якщо це правда, то чому не писати?
чи мовчати, щоб ви думали погане на власників квартир?
а чому не подивитись з сторони власника квартири і не зрозуміти його?
наприклад, я також зараз знімаю квартиру і мені дивно було, коли відмовляли навіть в перегляді квартири через те, що є дитина. ніколи не думала, що є ще діти у віці 9-10 років, що малюють на стінах. в ось тим власникам квартири такі трапились і вони тепер не беруть з дітьми...
то чи мені вважати власників дурними? зовсім ні. це їх право. бо їх квартира.
я просто пояснила які історії були з переселенцями.
Добрый Жук• 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
якщо це правда, то чому не писати?
А НЕ з переселенцями ніяких таких історій не буває??
Може є адекватні і ні, а не переселенці та не переселенці.
Так гидко, коли іноземці допомагають, а свої виявляються такими ...
Оченьценная• 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
якщо це правда, то чому не писати?
Из моих наблюдений,чем страшнее квартира,тем больше трусятся над ней,более менее с ремонтом сдают без проблем и даже с котом
Бюст Березуцкого• 11 января 2023
Ответ дляОченьценная
Жесть,ВПО она не берет
Маю право. Квпртира моя. Не хочу і все. Не буду нічого пояснювати
Оченьценная• 11 января 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Конечно,куда там
Бюст Березуцкого• 11 января 2023
Ответ дляКукарачка
а що ВПО - це для вас якісь іншф люди ?
Дивлячись звідки. Сусід зверху робить повністю ремонт. Люди з Луганської області знищили квартиру.ключі забрали. Двері вибивали.
Мамина подркга з Івано- франківщини. Пустила харкіа´ян в мамину пусту хату. Хату майже спалили і ще лишили якусь там записку.
Я беру людей надовго. Бажано киян.а не на 3-5 міс. Зпзвичай..не цінується. Рлбити після когось ремонт втходить дууууже дорого. Тому обачна кого брати.
Оченьценная• 11 января 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
І багато киян,яким ваша хата потрібна?