Нуждаюсь в общении• 11 января 2023
Поясніть мені про фанатичні заохочування до церкви в США?
Всі ці церкви де є пастори, чому прихожани намагаються тебе з якимось фанатизмом затягнути кожен до своєї церкви? Якщо він віруючий постійно це демонструється, цитується Біблія якось показово, постійно в розмову вставляються слова і поради пастора, в загальних групах постійно кидають посилання з служби в церкві, танці співи, святкування?
Особливо багато таких людей серед наших емігрантів які виїхали 20-30 років тому, тоді в Україні було так багато баптистів, євангелівстів ?
В танке• 11 января 2023
Есть притча о том,как сеятель бросал зерно в неподготовленную почву и в готовую. Ну и результат всходов был соответствуюшим. Так вот, таким образом вас готовят,чтоб ’ засеять ’ разумным и вечным.
Тантрический кекс• 11 января 2023
Секта,НЛП со всеми вытекающими.И всё для того,чтобы вы относили им деньги.Старо,как мир.Тикайте.
МамОмужа• 11 января 2023
Чим люди живуть про те і говорять
Віруючі люди, живуть Богом і для Бога, читають, вчать і живуть по Біблії про це й говорять, звісно якщо це вже не переходить якісь межі і якщо це не секта, а нормальне віровчення
Бегущаяпо• 11 января 2023
В Україні до війни теж була по важливих компаніях популярна одна секта.
Але там питання ребром було: або ти з ними або звільнення.
Ответ дляМамОмужа
Чим люди живуть про те і говорять
І хто буде визначати рівень нормальності? Зрозуміло, коли пастор сношає неповнолітніх, та примушує до самогубств то вкрай ненормально, а якщо у церкві вільно трактують класичні біблійні тексти, то те теж ненормально чи ні? Це вже секта неправильна, чи ще ’нормальне віровчення’?
МамОмужа• 11 января 2023
Ответ дляTammy21
Щоб знати, що погано а що ні треба читати Біблію, там все написанно, молитись, щоб Бог привів туди де Він є і мати голову на плечах
Нуждаюсь в общении
• 11 января 2023
Ответ дляТантрический кекс
Та я і не збираюсь наближатись, не те щоб я мала щось проти, мені цікаво отримувати різний досвід, але ця навязливість дуже лякає і відштовхує.
Я просто не розумію чому тебе персонально хтось хоче затащити, реально, виглядає як кешбек за друга
МамОмужа• 11 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Якщо так я ви пишете, то це не є нормою, дійсно віруючі християни так не роблять
Ответ дляМамОмужа
Це дуже распливчаста відповідь та навряд чи алгоритм) Ви ж розумієте, що люди, які ходять до інших церков теж вивчають ’класику’, моляться, та точно не так щоб всі дурні, але погляди на деякі речі у вас можуть дуже розходитися.
Нуждаюсь в общении
• 11 января 2023
Ответ дляTammy21
Ну я теж віруюча і добре знаю Біблію, в Україні постійно ходила в церкву, могла і зайти в баптистку церкву, мені реально, подобалось як вони читають і пояснюють Біблію, але я не стикалась з таким нав‘язуванням зі всіх кутків, прям за руку тебе тащать, вставляють ті цитати де умісно і де не умісно, відео, пісні постійне навязування
Нуждаюсь в общении
• 11 января 2023
Ответ дляМамОмужа
Саме от так, це мене і дуже дивує. Реклама церков в газетах, журналах 🤷♀️
МамОмужа• 11 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
От і в мене так, я теж віруюча, відношусь до християн віри євангельської, і такого в нас немає
Ніхто нікого не втягує і не затягує саме до нашої церкви чи конфесії
Ответ дляНуждаюсь в общении
Я вже написала вищче, почніть з історії, то справді дуже цікава тема.
У Штатах я не була і з нав´язливостю ніхто з мого кола спілкування там не стикався, хоча з пропагандою, мабуть це слово буде правильним, так. Ви ж розумієте, що чим більш прихильників збирає община тим багатше вона стає ... чи ії верхівка)))
Нуждаюсь в общении
• 11 января 2023
Ответ дляМамОмужа
Ну от, я поки тут з тим диим навязуванням не стикнулась абсолютно нормально до всіх вір ставилась, навіть з цікавістю ніколи не обмежувала себе класичною для нашої місцевості католицькою церквою, часто бувала на різних службах, бо мені було цікаво, а тут аж страшно.
МамОмужа• 11 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Віруючі люди можуть і мають вам і іншим говорити про Бога, запросити на зібрання, це є нормальним, але не «втягувати» саме в свою церкву чи конфесію
В кожної людини свій вибір куди ходити
Бамбарбия! Кергуду.• 11 января 2023
Почитайте Библию. Там учат свидетельствовать о Боге. Поэтому верующие обычно и беседуют с неверующими на такие темы. Насчёт денег - 6 лет с перерывами хожу на собрания баптистов и ни копейки не потратила. Только члены церкви сдают в месяц какую-то сумму. Какую именно - решают они сообща на общем собрании. Пока ты не крестился, ты не член церкви. Но, поверьте, деньги тут дело десятое. К примеру, моя свекровь никогда не сдавала денег потому что одна растила 4 детей и сильно нуждалась. Наоборот, ей различными способами помогала церковь.
Ответ для100pudov
Садочок безкоштовний і ще багато чого
О! Так. Багато хто з ніби то віруючих просто користуються соціальною базою. Про це всі знають,але ставки там саме на дітей. Класичні приклади -- католичні школи по всьому світу, більш близькі до нас -- т.зв. єврейські садочки та школи.
Нуждаюсь в общении
• 11 января 2023
Ответ дляМамОмужа
В кожної людини свій вибір куди ходити
Тренер з залу виніс мозг; давайте їдемо всі в церкву, заїду заберу, додому відвезу.
Пішла на мілірування: перукар винесла мозок запрошенням і розповідями як класно в них в церкві і приходи і приходи🙈
Серед американців такого не зустрічала🤷♀️
МамОмужа• 11 января 2023
Ответ дляTammy21
Я думаю у вас просто якась позиція противника
Я була в одній церкві, потім перейшла в іншу бо вийшла заміж і переїхала, та наші 2 пастирі прості люди, перший працював і таксистом і квіти на ринку продавав, тей, що зараз, працює охоронцем, це треба говорити те, що не знаєте і класти всіх під одне)
Бамбарбия! Кергуду.• 11 января 2023
Мне кажется, вы утрируете, автор. Брат мужа с семьёй сейчас в Америке, они верующие. От нихсы ни слова не слышали о том, что там идёт более навязчивое свидетельствование и проповедование чем в Украине.
Нуждаюсь в общении
• 11 января 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ви не розумієте про що я, а я про черезмірне і неумісне свідчення
Нуждаюсь в общении
• 11 января 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну звичайно, я утрірую, вам явно видніше що відбувається навколо мене ніж мені
Леди_в_ночи• 11 января 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
Я по декілька разів повторюю що я ортодокс. Ходимо рідко, бо в цей час якраз мама чи сестра дзвонять. Говорю що у батьків там часто немає зв´язку то цей час на них. Нам принесли українською і книгу,і журнали дітям. Читають тільки оповідання. Бо більше тут українською знайти важко.
Але в мене ще в цілому імунітет до оцих всих сект. Тому не боюся що затягнуть
Бамбарбия! Кергуду.• 11 января 2023
Ответ дляМамОмужа
Вот и у нас НЕТ богатых проповедников) один был крановщиком, пока не вышел на пенсию, второй водитель автобуса, есть инженер, есть программист. Все самые обычные люди. Только у православных есть четкая иерархия и, соответственное финансовое распределение доходов.
Нуждаюсь в общении
• 11 января 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Та якби протистанська віра це не секта.
Але я вже тут заплуталась де протистанти, а де не протистанти
Нуждаюсь в общении
• 11 января 2023
Ответ для100pudov
Садочок безкоштовний і ще багато чого
Наприклад що ще?
Ответ дляМамОмужа
Ваша думка хибна. Я не бунтую проти того, з чим не можу тягатися. Я це вивчаю та препарую, бо це справді цікаво.
Вас зачепила тема грошей у релігії? Штош... Це основа-основ, історія є доказом. І я навряд чи у своєму коментів ’клала всіх під одне’. Робити це значить автоматично отріцати віру.