Ананомчикус• 11 января 2023
Де шукати того батька щоб взяти дозвіл ?
Три роки воно не спілкується з нами , за цей час 2 чи три рази телефонував малій . Де він і як ми не знаємо , де шукати теж . Батьків нема , рідні нема … як виїхати з дитиною за кордон ?
Ананомчикус
• 11 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Для виїзду дозвіл батька не треба.
Це ви знаєте на 100% ?
Капризуля• 11 января 2023
На аліменти подавали? Варто подати. Маючи існуючий борг по аліментам на багато легше такі штуки вирішувати
Звоночек• 11 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Це ви знаєте на 100% ?
На період ВС так, я своїх обох вивезла без дозволу
Дама с собачкой• 11 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Це ви знаєте на 100% ?
Я знаю, не нужен сейчас, ездили уже несколько раз в этом году
Просто Филя• 11 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Для виїзду дозвіл батька не треба.
Да прям. Подруга родительских прав лишала чтоб не искать бывшего пропавшего мужа для разрешения
Рогнеда Карповна• 11 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Це ви знаєте на 100% ?
Как вы собрались заграницей давать себе раду, если не знаете азов?
Рогнеда Карповна• 11 января 2023
Ответ дляПросто Филя
Да крив. Во время войны он не нужен.
Борисфенка• 11 января 2023
Ответ дляПросто Филя
То було колись, до війни. З 24 лютого не треба.
Багиня• 11 января 2023
1000% не треба ніякого дозволу, якщо з мамою виізжає, 1.01 перетинали кордон, просили свідоцтво про народження, бо в нас з сином різні прізвища і паспорт- все!
Борисфенка• 11 января 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
До чого цей плач? Я виїхала взагалі по внутрішньому українському паспорту.
В консульстві потім взяла допоміжну довідку про ідентифікацію особи.
Закордонний паспорт мені особисто треба хіба що для подорожей літаком, дитині так само.
Зараз все помінялося, слідкуйте за змінами.
Тантрический кекс• 11 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Не треба дозвіл - взяли і поїхали
Не справедливо (
Девушка Прасковья• 11 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Партизанка• 11 января 2023
Меня много• 11 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Це ви знаєте на 100% ?
Так, не потрібно .
Їхала 7.01 через кордон з Польшею
Партизанка• 11 января 2023
Ответ дляkabatosa
Після закінчення дії військового стану посипляться позови про незаконне вивезення і багатьом доведеться повертатись
Это законно.
Сеточка• 11 января 2023
Я просто напишу, что вообще не понимаю этого дебильного закона. Значит, алименты можно не платить, даже не знать, как твой ребенок, тоже можно, но за границу, так нет, нужна подпись папаши, без нее никак. Тьфу