Київ. Хто що чув?
Ответ дляkotmisty
А что с ними? Не слышала, чтоб массово выдавали.
Це і цікавить. Хто що чув.
bespe4na_mavpa• 11 января 2023
У нас в пн писали, что раздают около форы на уточнение данных, Софиевская Борщаговка, сама не видела, в чате ЖК писали
Ответ дляЕлена....39
Только что было.удалили что ли?
Не зустрічала
cosmetikmarket• 11 января 2023
в Киеве никому из друзей,знакомых,или родственников повестки не вручали
Ответ дляАквис
Где именно? Я около Киевского рынка несколько раз видела и на Королева около АТБ рядом со стоматологией. Ни за кем не бегут, но мужчин останавливают.
Почитайте ТГ каналы, пишут, что везде... Видела фото, что на скорой ездят)
Пишут, что даже по Парковой ходили) хотя, обычно, возле Панорамы и в местах, где много людей.
Ответ дляfotya
В мене на роботі прислали двом, у відділ кадрів. Навіть не служили в армії і кафедри військової в них не було .Київ
А куму, з переламаним хребтом після аварії написали «придатний»
І що кум? Пішов воювати чи оскаржує?
ПоЧуХонтес• 11 января 2023
Багатьом знайомим видали ще на початку війни, ходили в військомати, уточнювали дані і все, ніхто нікуди їх не відправляв потім
ПанВиктория• 11 января 2023
Дніпропетровська область -- прям конкретно роздають... І по будинкам. Але це не означає, що одразу на війну чи службу.
@ альонка@• 11 января 2023
Ответ дляann_plus
А що можна чути? В країні війна, чули?
Не для всіх,правда?