После 18• 11 января 2023

Львів. Центр і прильоти

Дівчата, в Києві були прильоти в центрі. Буду у Львові на вихідні, хотіла забронювати готель в центрі, але хочу запитати з вашого досвіду, чи краще десь на околицях Львову бронювати ?
Играю у края• 11 января 2023
Порівняли Київ і Львов🙃
Мені здається все одно

dzyuliya• 11 января 2023
Краще в центрі
Ромашкинная• 11 января 2023
Матрёшки собирают инфу?
Лукава_Кiшка• 11 января 2023
Бронировала в конце декабря в центре. Даже мыслей не было таких, правда, я из Харькова. Вот из Львова приехала домой и как раз попала на прилеты. Не заморачивайтесь
ТыЧиНеТЫ• 11 января 2023
В укрытие пойдете.
Ms. Похвала• 11 января 2023
Ответ дляРомашкинная
Матрёшки собирают инфу?
Похоже на то
автор После 18 • 11 января 2023
Ответ дляРомашкинная
Матрёшки собирают инфу?
Я на Закарпатті майже 74 дні була, тепер хочу повертатись і деньок у Львові побути

Радостина• 11 января 2023
А мы на каникулы приезжали в Харьков на 2,5 недели. Дочка вообще рыдает , говорит все ж нормально, зачем уезжать. Квартира заплачена до марта, добудем и поедем домой весной.
Ромашкинная• 11 января 2023
Ответ дляПосле 18
Да что вы? У вас есть уверенность, что в центр прилетает чаще, чем на окраину? Или наоборот?
Чашечка чая• 11 января 2023
Никто не знает где может быть прилет
Kidstaff Bot• 11 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Пикарда• 11 января 2023
Російські пропагандони колись пороли моячню що Львів їм не потрібен бо буде тяжко штурмувати, це ж спадщина ЮНЕСКО і світ їм такого не пробачить. Геніально, кур*а, Маріуполь не спадщина ЮНЕСКО і можна було розбомбити. А Львів, то типу як Відень, який у 45 р ’визволяли’ акуратно з великими втратами
Somik• 11 января 2023
Вы хотите угадать? Это бессмысленно
Peggy• 11 января 2023
Ви б назву теми якось розумніше написали...
В мене син якраз на потязі через Львів їде, я як тему побачила...
ОльгаХ• 11 января 2023
Ответ дляПосле 18
Точно «деньок»?
Як борошна терпiти?
Чашечка чая• 11 января 2023
После снятия анонимов автору скорее всего перехотелось ехать во Львов
bolidd• 11 января 2023
Йди геть
Nat-li• 11 января 2023
Вам с координатами сразу доложить?
Lala la• 11 января 2023
Ответ дляПосле 18
Майже 74 дні це 73 з половиною чи 73 з четвертиною? )))

Bonya_A• 11 января 2023
Ответ дляLala la
Хто ж Вам тепер відповість
Lala la• 11 января 2023
Ответ дляBonya_A
Хто ж Вам тепер відповість
Це важливо. Нумерологія вона така собі наука потребує чіткості))
Naddejda• 11 января 2023
Бронюйте одразу у Воронежі у центрі.
автор parfumlover • 11 января 2023
Ответ дляLala la
Люди якісь тупенькі, кажеш правду і дивна реакція, так майже 74 дні. Тому що 74 й буде в суботу, коли я планувала їхати . А порахувала я дні , тому що до війни 7-10 днів днів це був мій максимум
автор parfumlover • 11 января 2023
Ответ дляNaddejda
Бронюйте одразу у Воронежі у центрі.
Собі там забронюйте !
Oksana0612• 11 января 2023
А ще у Львові балкони обвалюються, часто)
Life-game• 11 января 2023
Ответ дляПосле 18
Ну вы главное выберите не большой отель, семейный где-то в окружении домов.
А не квартиру на 24 этаже одиноко парящую над городом. Остальное не суть
автор parfumlover • 11 января 2023
Ответ дляOksana0612
Яка корисна інфо
Oksana0612• 11 января 2023
Ответ дляparfumlover
Яка корисна інфо
Дуже, для тих, хто турбується про своє життя
Не ангелы• 11 января 2023
Какая разница где бронировать?
Sandr1n• 11 января 2023
Паркiнг арендуйте - дешевше i в безпецi