После 18• 11 января 2023
Львів. Центр і прильоти
Дівчата, в Києві були прильоти в центрі. Буду у Львові на вихідні, хотіла забронювати готель в центрі, але хочу запитати з вашого досвіду, чи краще десь на околицях Львову бронювати ?
Лукава_Кiшка• 11 января 2023
Бронировала в конце декабря в центре. Даже мыслей не было таких, правда, я из Харькова. Вот из Львова приехала домой и как раз попала на прилеты. Не заморачивайтесь
После 18
• 11 января 2023
Ответ дляРомашкинная
Матрёшки собирают инфу?
Я на Закарпатті майже 74 дні була, тепер хочу повертатись і деньок у Львові побути
Радостина• 11 января 2023
А мы на каникулы приезжали в Харьков на 2,5 недели. Дочка вообще рыдает , говорит все ж нормально, зачем уезжать. Квартира заплачена до марта, добудем и поедем домой весной.
Ромашкинная• 11 января 2023
Ответ дляПосле 18
Да что вы? У вас есть уверенность, что в центр прилетает чаще, чем на окраину? Или наоборот?
Російські пропагандони колись пороли моячню що Львів їм не потрібен бо буде тяжко штурмувати, це ж спадщина ЮНЕСКО і світ їм такого не пробачить. Геніально, кур*а, Маріуполь не спадщина ЮНЕСКО і можна було розбомбити. А Львів, то типу як Відень, який у 45 р ’визволяли’ акуратно з великими втратами
Чашечка чая• 11 января 2023
После снятия анонимов автору скорее всего перехотелось ехать во Львов
Ответ дляLala la
Це важливо. Нумерологія вона така собі наука потребує чіткості))
Люди якісь тупенькі, кажеш правду і дивна реакція, так майже 74 дні. Тому що 74 й буде в суботу, коли я планувала їхати . А порахувала я дні , тому що до війни 7-10 днів днів це був мій максимум
Ответ дляNaddejda
Бронюйте одразу у Воронежі у центрі.
Собі там забронюйте !
Ответ дляOksana0612
А ще у Львові балкони обвалюються, часто)
Яка корисна інфо
Oksana0612• 11 января 2023
Ответ дляparfumlover
Яка корисна інфо
Дуже, для тих, хто турбується про своє життя