Порадьте сайт/сторінку з оригінальним патріотичним одягом
Хочеться оригінальну якісну футболку, щоб не як «з ринку» поліестер) Може знаєте якихось українських дизайнерів або пристойных виробників, буду дуже вдячна за пораду.
Бренд HISTROV. Якісні вишиванки з натурального імпортованого льону від українського дизайнеру. Під замовлення зробить любу красу, починаючи від спідниці закінчуючи весільною сукнею. Практикує послугу вишивки на Вашому улюбленному одязі.