ОхиИВздохи• 11 января 2023
Порадьте сайт/сторінку з оригінальним патріотичним одягом
Хочеться оригінальну якісну футболку, щоб не як «з ринку» поліестер)
Може знаєте якихось українських дизайнерів або пристойных виробників, буду дуже вдячна за пораду.
Алиса в стране Советчица• 11 января 2023
Світлана Теренчук. Якісний та оригінальний одяг.
( забийте в пошуку ФБ).
TermiT-007• 12 января 2023
Бренд HISTROV.
Якісні вишиванки з натурального імпортованого льону від українського дизайнеру. Під замовлення зробить любу красу, починаючи від спідниці закінчуючи весільною сукнею. Практикує послугу вишивки на Вашому улюбленному одязі.