Дівчата, вже робила темку, знаю. Але ще разок , бо тоді не вказала розмір. Сукні на XS-S , я зараз М і на мене вони не наладзять) 1 раз надягала тільки чорне з золотим і біле. Інші не ношені, ( думала схуднути, але тільки набрала, ахаха ) і ще залишись джинси Levi’s. 27 розмір.
Пишіть в приватні . ( чорна сукня і спідничка - забрали і светр також забрали)