Настасья Пицун• 12 января 2023

Аборт

Щоб зробити аборт куди потрібно йти? До свого гінеколога? Потім вона направляє кудись? Чи простіше в приватну клініку звернутись?
Хачапууури• 12 января 2023
Краще в приватну
Баксы_сдам• 12 января 2023
Плюсуюсь за приватну, все зроблять швидко, в державній будуть голову морочити з аналізами та госпіталізацією.
40ка• 12 января 2023
Куди зручно.
УЗД раджу зробити в державній лікарні, а аборт краще у приватній, а то в державній почнуть на вуха падати
ГугелП@лАмался• 12 января 2023
Приватна
автор Настасья Пицун • 12 января 2023
Ответ для40ка
Куди зручно.
А чому так? Узд в державній же все одно платне
Боюсь признаться• 12 января 2023
Робила в державній, швидко, якісно , правда вакуумний , було 4-5 тижнів вагітності
Ку-кусик• 12 января 2023
Я в частной
40ка• 12 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Ні, безплатно
40ка• 12 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
І ще, коли медикаментозний, то у державних може таблеток не виявитися
Фифачка• 12 января 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Можно идти в гинекологическое отделение при больницах. Там и УЗИ можно сделать и аборт.
S-V-T• 13 января 2023
Я вас не засуджую ні в якому разі, але ще раз подумайте, можливо це ваша остання вагітність.А війни, хвороби, відсутність грошей/свого будинку - були завжди.
Tania-0825• 14 января 2023
На сегодняшний день прерывание беременности – это тема, которую, пожалуй, стоит отнести к категории одних из самых распространенных на планете. Ее обговаривают в прессе, по телевизору, в социальных сетях и просто во время домашних посиделок. Почитайте ещё эту информацию за и против - https://goodmamas.info/ru/2022/12/28/aborti-za-pro...