ШапкаУшанка• 12 января 2023
поясніть навіщо? фото дітей
поясніть навіщо вітати малих дітей через інстаграм?
я не розумію, виглядає якось так тупо
якщо та дитина поруч біля тебе
чи це для того коли дитина виросте перечитала всі поивітання від мами чи бабусі ( в основному це робдять жінки)
я не розумію, виглядає якось так тупо
якщо та дитина поруч біля тебе
мистерЛяпсус• 12 января 2023
Ну як для чого, якщо в тебе більше немає інтересів і найбільше досягнення в дитті народити, вийти заміж і оформити дєтціє🤷♀️
А ну і ще в інсті зачікінитись
Скользкая• 12 января 2023
Та не тільки дітей. Я ржу коли вітають чоловіка, чи маму, батька, сестру... чоловік біля тебе лежить, а ти йому діферамби в социальних мережах співаєшь. Ну, то таке, в кожного свої таракани 😂
ШапкаУшанка
• 12 января 2023
Ответ дляБутербродница
Навіщо пхатися по чужим сторінкам?
а трохи подумайте і дійде що це в моїй стрічці
Капитошечка• 12 января 2023
Щоб похвалитися донечкою
Просто від безмежної любові
Цей день - всього лиш привід. Чому б й ні
Мені подобаються такі дописи, цікаво дивитися як дітки знайомих ростуть. Я лайкаю і милуюся.
Просто від безмежної любові
ШапкаУшанка
• 12 января 2023
Ответ дляrybka21
А навіщо взагалі інстаграм?
зараз для мене інста як стрічка новин
магазин онлайн
волонтери
раніше був як фотоальбом друзів знайомих
і мій відповідно
магазин онлайн
волонтери
і мій відповідно
Капитошечка• 12 января 2023
Бженько, а де ті дівчата, що вчора одноголосно виправдовували допис з перстнем і вказуванням ціни. Там лиш й було, а шо такова?
Невже дитини менш заслуговує бувати у стрічці своєї мами ніж шматок оціненого металу?
ХдеЯсь?• 12 января 2023
Ну) я нещодавно фото з дитиною викладала і писала, що приймаю вітання з його др. Це ж соцмережа, ми ділимось своїм життям, а діти важлива складова.
ШапкаУшанка
• 12 января 2023
Ответ дляКапитошечка
пропустила тему
ШапкаУшанка
• 12 января 2023
Ответ дляХдеЯсь?
гу одне жіло прийняти вітання
а он я скинула вище що вітають дитину і звертаютьчя до неї
Ромашкинная• 12 января 2023
Я никогда не пишу посты поздравлений в соцсетях, но в защиту тех, кто пишет выскажусь - люди постят то, чем живут - если уж докопаться до мышей, то такой вопрос можно к каждому посту задавать - зачем вы постите еду - никто не видел никогда яичницу? Зачем вы постите снег- никто не знает что за окном зима? Зачем вы постите эйфелеву башню - ее все видели 100500 раз и т.д. )
Отжигающая• 12 января 2023
Ответ дляШапкаУшанка
гу одне жіло прийняти вітання
Да это для привлечения внимания к себе, никто «взаправду» там ребенка не поздравляет. Просто все полайкают, напишут комменты, как прекрасен ребёнок. И все.
ХдеЯсь?• 12 января 2023
Ответ дляШапкаУшанка
гу одне жіло прийняти вітання
Якщо дивитись на це з точки зору психології - це в будь-якому разі самовираження. Мама так демонструє свої почуття, закриває свої потреби уваги/публічності/спілкування тощо.
ТрамвайGirl• 12 января 2023
Ви можете не розуміти, можете обурюватися, дратуватися, навіть теми тут створювати, але це особиста справа кожного: хтось дупи на пляжах постить, когось взагалі нема в мережах, хтось дітям тішиться таким чином, хтось песикам.
Не бачу в цьому нічого вартого теми для обговорення.
Обнемашечка• 12 января 2023
Теж не розумію такого.
От пише знайома: сину, ти моя опора, ти моя надія, ти моє майбутнє...тра ля ля...а сину 4 роки,він того фейсбука в очі не бачив. Тож піди скажи йому те в сусідній кімнаті. Для кого воно написано у фейсбук? Для друзів які почнуть писати: ааа, вітаємо .
Або пишуть чоловікам: тобі сьогодні 35, стільки щасливих років ми прожили...бла бла бла, люблю до гроба жить не можу.
Хопа....через місяць розлучились , бо він все життя гроші не давав і прокладки рахував чи економно використовує чи ні.
Фубля...показуха
ШапкаУшанка
• 12 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
давайте обговоримо чужі труси))
Сижу на стуле• 12 января 2023
Це для того, щоб усі друзі привітли її, спеціально для цього і виставляють такі фото. Я не розумію такого, але що є, то є
ХдеЯсь?• 12 января 2023
Враховуйте, що наразі інста - це майданчик для бізнесу. Навіть якщо ти не блогер, але маєш соціальну професію потрібно вести сторінку у якійсь мережі і діти - один з легких шляхів показати свої гарні сторони. Мама вітає теплими словами, щось бажає і зчитується, що вона ’правильна’ соціальний плюсик поставлено.
ШапкаУшанка
• 12 января 2023
Ответ дляБрююнетка
Сьогодні також свою людонечку хотіла привітати через інстаграм, їй один рік, потім подумала що це якось смішно буде виглядати
так це дивно виглядає
плюс 90% ваших підписників все рівно на вашу дитину і що ви її з чимось вітаєте
ИНЬэтовамниЯНЬ• 12 января 2023
Ответ дляХдеЯсь?
Так дети- это не для целевой аудитории, разве что если воспитателя, психолога аккаунт.
ШапкаУшанка
• 12 января 2023
Ответ дляrybka21
Ну от для чого вам це розуміння? Для осуду?
та по суті просто поговорити
не політику ж тут на форумі обговорювати, я що самовбивця