Не жена• 13 января 2023

Раджу парфум з Єви. Класно працює як ароматизатор

Випадково натрапила в Єві на серію ароматів Musk. Класичний мускус по типу парфумів з лінії Монталь або Теренці, ціна 300 гривень. Взяла для того, щоб пшикати на маленький шматок тканини та кидати в сушильну машину. Постійно так роблю з улюбленими парфумами, але їх шкода, бо після інтенсивного сушіння від них залишається зовсім остання нота, краще їх все ж таки на шкіру наносити. А цей залишається на одязі краще чомусь, після сушки речі мають легкий відголос "чогось такого нішевого, фіг згадаєш". Ну і як інтер´єрний парфум теж гарно працює, відпшикала його на аромапалички - пахнуть!
Зубная фея• 13 января 2023
Дякую, я теж спробую

Доктор Варвар• 13 января 2023
Пару слів про ’ Єву’:
пройшло 11 місяців війни, а Єва виставляє на своїх полицях новинки Вів´єн сабо( російський бренд), ще й бешуть, що виробник Франція.
автор Не жена • 13 января 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Пару слів про ’ Єву’:
Не купуйте... Брокар теж працює, як французський...
#Пойду_кгадалке• 13 января 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Пару слів про ’ Єву’:
А Сплат? Російська компанія. У нас усюди є і так само брешуть, що не раша виробник.
#Пойду_кгадалке• 13 января 2023
Автор, дякую, подивлюсь.
Губки-уточкой• 13 января 2023
Дякую придивлюсь
Мадам Подлинник• 13 января 2023
Крокс продают в рашке?

Соображалочка• 13 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Крокс продают в рашке?
А если да, вы перестанете его покупать ?
Заела_пластинка• 13 января 2023
Автор, дякую за пораду, я дуже люблю всякі такі штучки для дому придумувати, і на ароматах в домі взагалі помішана
Болтушка Му• 13 января 2023
Ух ты! Попробую. Спасибо большое за рекомендую ⚘️
Мадам Подлинник• 13 января 2023
Ответ дляСоображалочка
Я его уже столько набрала , что носить и носить , буду носить