Нога на ногу• 13 января 2023
Хочу купити хорошу брендову сумку, як думаєте краще шопер
чи якусь більш витонченішу класику типу фото 2 яка і до більш вихідного/ вечірнього підійде?
Бубль Гум)• 13 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Не обов‘язково чорний
А на какой бюджет рассчитываете?
Мне очень нравится the row в коричневой замше
Сейчас найду фото
Нога на ногу
• 13 января 2023
Ответ дляБыстровочка
я купила собі сицилію від дольче в кольорі тауп дуже під все.
вибарайте по душі і по стилю. ми ж не бачемо ваш стиль, щоб рекомендувати.
В мене є нова сіцілія і вона дуже не зручна мені, саме ті закльопки
Нога на ногу
• 13 января 2023
Ответ дляБубль Гум)
Вот такая, я у блогера видео с ней видела - шикарная
Ой, дуже класна
Але мені здається ручки на плече не одягнеш
Бубль Гум)• 13 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Ой, дуже класна
Ту не підкажу - на відео блогерка тримала за дно), несла під рукою
Якщо не помиляюсь, така ж модель є в меньшому розмірі і там є ручка довга на плече