Точный_сантиметр• 13 января 2023
Пила щодня після пробіжки лате в кафе мені кайфово було, прям ритуал ранішеій
Можна сказати це мене і заставляло вибігати на пробіжку в любу погоду, такий мій час був, я бігала, потім пила каву, йшла собі насолоджувалась ранком мріяти почала і так три місяці…….
А сьогодні вони вивісили нове меню і там калорійність : чорна 15 кал, лате 210((((( і тепер я постійно думаю про тих 210 вони мені прям весь кайф обламали, тепер думаю - який сенс бігати і запити це все калоріями ((((?
неДоЖиру• 13 января 2023
Пийте без цукру - раз.
Друге, звiдки такий калораж, якщо там кава+молоко. Молоко це 200 калорiй?))
Точный_сантиметр
• 13 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
Пийте без цукру - раз.
При чому тут без цукру?
Десь є слово про цукор?
Я завжди знала що 300 мл лате до 100 кал
Десь є слово про цукор?
неДоЖиру• 13 января 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
При чому тут без цукру?
Десь є слово про цукор?
Калораж невiрно вказаний.
Кава без цукру 15 ккал.
Склянка молока 2,5% це 50 ккал.
Цукру нема.
Звiдки взялся 200 ккал?
Кава без цукру 15 ккал.
Склянка молока 2,5% це 50 ккал.
Цукру нема.
Звiдки взялся 200 ккал?
Точный_сантиметр
• 13 января 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Бег это скорее про кардио, а не про сжигание жира
А кардіо це що?
І я щось не зрозуміла про що ви взагалі
Аноним Советчик• 13 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Це приємний ритуал і забийте на калорії. Скільки того життя)
От 100%
Точный_сантиметр
• 13 января 2023
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Не может быть столько калорий без сиропа или сахара.
Я не п‘ю нічого з цукром чи з сиропом, запитала баристу, він не знає🤷♀️
Вкаблучках• 13 января 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Згодна..а що толку бути злою кожен ранок і без стимулу. Приємне треба робити собі ..
Точный_сантиметр
• 13 января 2023
Ответ дляВкаблучках
Чому відразу злою?
Царевна в уггах• 13 января 2023
Це маячня про 200 калорій. 100-120 максимум. Плюс задоволення від бігу,кардіонавантаження, смачний ритуал. Бігайте і пийте,а шо,краще на дивані лежати і типу лате з калоріями не випити?
Кусачая Я• 13 января 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
При чому тут без цукру?
Десь є слово про цукор?
Таблиці з інтернету пишуть, що десь 60-70/100грм
Як може бути ДО 100 ккал?
100 мл молока-50 ккал
Як може бути ДО 100 ккал?
100 мл молока-50 ккал
Кусачая Я• 13 января 2023
Ответ длянеДоЖиру
Калораж невiрно вказаний.
Кава без цукру 15 ккал.
Склянка молока 2,5% це 50 ккал.
Цукру нема.
Звiдки взялся 200 ккал?
Кава без цукру 15 ккал.
Склянка молока 2,5% це 50 ккал.
Цукру нема.
Звiдки взялся 200 ккал?
Не склянка, а 100 грм
Точный_сантиметр
• 13 января 2023
Ответ дляLennochka
Ну после пробежки кофе ...вы же бегаете для себя, получаете кайф, надо та кава...хотя я любитель кофе , безусловно
Ну раз п‘ю значить надо
неДоЖиру• 13 января 2023
Ответ дляКусачая Я
Не склянка, а 100 грм
По-перше, треба спитати в баристи скiльки йде молока на латте. А також жирнiсть молока.
По-друге, чи додають сироп або цукор. Якщо так, то вiдмовитися вiд них.
Може бути до 100 ккал, але 200-важко.
Слiпо вiрити таким кав´ярням не варто.
Може бути до 100 ккал, але 200-важко.
Слiпо вiрити таким кав´ярням не варто.
Скокмоно - стокнуно• 13 января 2023
Автор, щось ви дійсно не в гуморі. Дівчата хочуть вас підтримати, а аи лише огризаєтесь всім
Ягодка опять• 13 января 2023
200 ккал - неверные расчеты. Уточните количество и жирность молока, дома сами на калькуляторе посчитаете.
Вкаблучках• 13 января 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Чому відразу злою?
’Можна сказати це мене і заставляло вибігати на пробіжку в любу погоду,’ - а так без кави, от як зараз по морозу, снігу, льоду, в дощ ..і по грязюці...а вітрюган в обличчя
і потім йдете собі і насолоджуєтесь ранком...ну ладно ще коли весна і тепло, пахне зеленню і сонце, а також рано влітку...тоді приємно. А взимку...навіть не знаю що ви приємного можете знайти в пробіжках, та ще і єдиного ритуалу надумали себе позбавити. Може тоді самі каву варіть і в термосі з собою носіть чи що...
Ленне-Рейма• 13 января 2023
Автор, бегайте дальше и пейте лате.
Не считайте калории.
На стрессе можно и на пустом месте жиреть, а вы радуйтесь жизни и получайте удовольствие!
Не считайте калории.
Точный_сантиметр
• 13 января 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ну ви видно бачите те що хочите бачити🤷♀️
Гопница-Советчица• 13 января 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Та ні, я теж це бачу. Кожній у відповідь огризнулись
Бутербродница• 13 января 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Чому відразу злою?
Бо Ви така і є) сходіть випіть того лате вже)
Бочка порохУ• 13 января 2023
Це жесть! Я теж почала рахувати денну норму 😅😂🤪. Перестала ходити в кафе. Там мій скінні латте теж потягнув нехіло. Я спочатку мучалась, а зараз додала корисного пармезану, авокадо і кешью в денну суму калорій, каву беру чорну і пью разом з кешью. Так, я трішки виходжу за норму калорій, але поки що так. Як звикну, знову відрегулюю
Точный_сантиметр
• 13 января 2023
Ответ дляБутербродница
Ну не було тут ще теми щоб не збіглись добрі милі дівчатка зі своїми критичними діагнозами і не почали їх приміряти іншим
Точный_сантиметр
• 13 января 2023
Ответ дляБочка порохУ
Та жири це чудово, солодкого не хотітимете , шкіра кращою стане