Etopro100ya• 13 января 2023
В итоге как и любая єпидемия сама себя изжила, все переболели, и с вакциной и без. С новыми штампами думаю также будет
Etopro100ya• 13 января 2023
Ответ дляДаксо
Это она у нас изжила, в Европе и Штатах все до сих пор с масками
Ну нам немного не до нее,
Etopro100ya• 13 января 2023
Ответ дляДаксо
В этом вся и причина, иначе было бы как там
Ходили бы в масками досихпор ибо новые штампы уже
A B C Demon• 13 января 2023
бояться пандемии коронавируса когда в стране эпидемия туберкулёза гепатита корьи .... уже не говоря про герпес
Etopro100ya• 13 января 2023
Ответ дляA B C Demon
Корона имунку сильно убивает и надолго видимо, я вот состояние волос не могу привести в прежний вид и хронические болезни обострило
vleschinskaya• 13 января 2023
Ответ дляДаксо
да ладно, никто в европе не ходит в масках. в каких именно странах вы видели маски сейчас, не берем отдельных людей?
Leeloo_aloha• 13 января 2023
Ответ дляДаксо
Я в Европі, масок ніхто не носить. І коли в травні сюди потрапила теж здивувалася, що тут всі без масок і в аеропорту і в літаках. А у нас пресували ще й після початку війни.
Kot_v_meshke• 13 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
В Киеве уже в апреле точно никто не носил маски, чему вы в мае там удивлялись.
Луна-Натали• 13 января 2023
Ответ дляДаксо
В Польше нет.
Даже сегодня была у врача,все без масок
ku4eravaku4erava• 13 января 2023
Ответ дляЗлатка 07
Автор, ваші хіхіхіха щодо короновірусу недоречні, багато людей втратили своїх близьких, у багатьох здоров´я вже не буде, як раніше...
Да мои близкие умерли до короновируса, и он был всегда, но без рекламы
ku4eravaku4erava• 13 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Так отменяли уже перед войной постепенно...а с войной и сертификаты отменили, а я привилась третей прививкой, как раз 23....
ku4eravaku4erava• 13 января 2023
Ответ дляЛуна-Натали
В Польше нет.
Даже сегодня была у врача,все без масок
В больнице надо носить...как и в аптеке
Ответ дляLike-995b
Лучше скринить сейчас - ох тут полотна военных специалистов )))
То скрін з теми про заговори))) але все одно цікаво, ото людину торкнуло. І я її розумію в чомусь. Бо коли я захворіла, а лікар ставилась до того рівно, мене припадки били, бо мосейчукча нагнітала мивсіпомремо, такою стрьомною інтонацією на фоні червоно чорної підсвітки. Я реально почала боятись що можна померти за добу, а мені навіть аналіз крові не назначили, не те що кт. А потім вже лікарі перевзулись і понеслось.
vleschinskaya• 13 января 2023
Ответ дляKot_v_meshke
в Киеве уже 24 февраля все выбросили маски, у нас в мегамаркете так точно
Ответ дляvleschinskaya
Особливо були дивно, коли маски зняли ті хто свято віруючі у страшну епідемію. Хоча протягом усього часу відсоток захворюваності був незначним. Але статистику вказували з початку епідемії щоб більше лякало, хоча насправді хворих був малий відсоток. Мене більше всього обурює така маніпуляція і доведення людей до психозу. Це як мінімум не гуманно.
ku4eravaku4erava• 13 января 2023
Ответ дляTanaqa
Такої великої смертності не було, це я вам як працівник сфери ритуальних послуг пишу.
Вот ненадо придумывать, статистика говорит о другом
Ответ дляku4eravaku4erava
Яка статистика говорить? Що я придумую? Чи аби написати щось проти?
В мене статистика смертності перед очима. Смертність, особливо осінь-зима 20-21 збільшилась майже 2 рази.
Зараз менше вмирають від корони, бо штамм легший, але все одно вмирають.