Советничаю тут• 13 января 2023

Як би ви відреагували на те, що ...

Бачите/натикаєтеся часто на жінку,яка чотири роки назад (ну трошки більше ніж чотири, якщо точно казати)приїздила на таксі трахатися в квартиру,в якій на даний момент ви зараз живете.

Ну мені неприємно цю морду бачити тут та і все.
ДваДваВосемь• 13 января 2023
Знову Ви. Ну скільки можна?
Ух ты какая Я• 13 января 2023
А які варіанти? Ніяк би не реагувала, якщо з чоловіком вирішила залишитися.
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляМиледи
Яка різниця? Мій дім зараз там, де я живу. Тому, якщо ви там живете, то є ваш дім.
Ви якась дивна. Чоловік-зрадник вам не гидкий, а жінка так.
Так ,а чому вона немає мені бути гидкою?
Штора с кисточкой• 13 января 2023
Видно, что автор очень зла на мужичка, но из жадности (а вдруг все-таки женится?) ему вынести мозг не может. Ищет-рыщет кого бы наказать. У таких вечно свекровь потом виновата, что не так мужа воспитала, а не она за мудня замуж поперлась.
Борщец• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
ну хорошо,хорошо.Она противна.Но ваш сожитель в ней побывал,после этого вам не противен? Он вам в верности клялся? вряд ли.И та дама вам ничем не обязана.Но его-то вы продолжаете облизывать.Логика где?
Миледи• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Я десь написала, что жінка вам не має бути гидкою? Мене дивує, що чоловік не гидкий і ви продовжуєте з ним жити та ще в тому помешкані, куди він водив ту гидку жінку, морду якої ви бачити не можете :))
Борщец• 13 января 2023
Ответ дляМиледи
+++100
Cocomamzel• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Тут два дивана,ми спимо вже на іншому, спочатку так спали на тому ,де вони трахались
Я даже на съёмную квартиру купила свою кровать Неизвестно кто и как до меня развлекался там, фу
А у вас нет уважения к самой себе
Чавонадо• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
а сенс? Диван змінили, а чоловік то траханий іншою, це не зміниш.
Ванна Тазиковна• 13 января 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Це ви зараз спите в ліжку, де вона трахалася з вашим чоловіком?
Чавонадо• 13 января 2023
Ответ дляВообще не факт
Та вони і на столі на якому ви їсте куралєсілі 100%🥰
а на унітазі вона сцяла
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляБорщец
от точно что странная.Он автору никто,она ему никто.Квартира чужая.А та женщина виновата. Лишнее доказательство того,что ее сожитель считает себя свободным .Ахается с кем хочет и где хочет.Нуашо,имеет право. И та дама ахалась со свободным мужиком.Тоже имеет право
Це було більше чотирьох років тому ..
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляДваДваВосемь
Знову Ви. Ну скільки можна?
А ви хто?
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляУх ты какая Я
Так у нас дитина,без варіантів.

Хіба що собі коханця завести.
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
По собі не всі судять,якщо для вас найголовніше в житті то ’заміж’...
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляБорщец
В нас дитина,тому і вирішили не розходитися
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляМиледи
Так бо в нас дитина.
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляCocomamzel
А у вас нет уважения к самой себе
А що я маю зробити по вашому?
Або можу?

Ви дивна.
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляЧавонадо
а на унітазі вона сцяла
І в вані свою пи*** підмивала перед сексом з ним
Борщец• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
от того,что вы разойдетесь,вы не перестанете быть мамой и папой.А себя травмировать вы будете в этой ситуации постоянно.И не будете чувствовать себя счастливой и спокойной. ну хоть квартиру смените,что ли.Свет на ней клином не сошелся.А прикрывание детьми собственной неспособности что-то решать -давнее и бесперспективное женское занятие.Хобби такое) А потом вы этого ребенка возненавидите за свое несчастье
Чавонадо• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
а коли він це зробив? Би посварилися чи розходилися?
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляЧавонадо
Це був початок відносин так сказать.
Простіше кажучи:коли ми переспали без презерватива то ще навіть місяця і не пройшло,як він останній раз переспав з нею

А те,що ми без презервативів почали спати,це як початок серйозних відносин вважається, якось так.
ДваДваВосемь• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
А ви хто?
Ви тут вже створювали не одну тему. Що ви хочете почути в ... раз?
Що зрада це нормально?
Ні - це неповага до себе. А там вирішуйте.
Ух ты какая Я• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Так у нас дитина,без варіантів.

Хіба що собі коханця завести.
Це Ваше право, як зробити. Я написала те, як би я зробила.
PORKA• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Ми не одружені
Ещё проще
Мила 26• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
А мені чомусь навпаки.

Чому так?
Небажання бачити правду і приймати відповідні рішення
ЛедиДи• 13 января 2023
А мужа обличчя вам Ок?
ЛедиДи• 13 января 2023
Ответ дляМиледи
Це в усіх так, чоловіків прощають і живуть з ними далі, а коханка- корінь всіх бід. Логіка така...
автор Советничаю тут • 13 января 2023
Ответ дляМила 26
Дякую!
На паровозе• 13 января 2023
Ответ дляСоветничаю тут
З моїм ,але не чоловік то

А інакше б звідки я знала то по вашій логіці?
почекайте, а друга морда приймала участь у тому трахатися? ця морда з вами живе, все норм?