Шо це?
Moon shine• 14 января 2023
5 разів. Пишуть що на Лівому березі потужні вибухи. Невже тривогу проспали?
Ответ для Bang
Дівчата, може то ППО? Дай Бог
Та не схоже. Так бахнуло шо аж сигналізація спрацювала, і вікна задрижжали
HelloKitty18• 14 января 2023
Ответ дляЧаЧаЧа
Це не перший раз. Було перед НГ таке вже. Це жестяк(
Мопеди мабуть
⚡️Попередньо, Київ під обстрілом ракетами наземного базування (ОТРК), тип поки невідомий.
Не ігноруйте тривогу!
Бавовна TБ 🇺🇦 ← Приєднатись | Запропонувати новину
Не ігноруйте тривогу!
Tasya-Natusya• 14 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Варто все поставити на зарядку (
У нас как раз по графику света нет((
Воду пойду наберу.
Ответ дляbamiashka
Голосеево, раз 5 так жахнуло, чувство что прямо под домом, так громко было
И в 6 утра было слышно но не так громко
Це ж шо таке прилетіло шо в різних районах чути? Чи в багатьох районах прильоти?
Я вже ніфіга не розумію